Moterų klaidos sekso metu (II)

 
15 komentarai
Apie tai, ko vis tik geriau išvengti. Svarbu moterims, bet įdomu ir vyrams.
 • Tikėjimasis, kad vyras visada bus romantiškas. Kartais taip iš tikrųjų smagiau, tačiau nuolatos galvoti apie rožių žiedlapius bei žvakių šviesą yra tiesiog juokinga. Tai lygiai tas pats, kaip vyras iš moters tikėtųsi, jog pastaroji visada turėtų elgtis kaip porno žvaigždė. 
 • Būvimas savanaude lovoje. Nesvarbu, ką rašo moteriškuose žurnaluose, tačiau damos turi ne tik imti, bet ir duoti.
 • Įsižeisti, jeigu vyras vietoj plaukų glostymo, ranka pastumia moters galvą žemyn. Jei pastaroji – kategoriškai prieš oralinį seksą, ji tiesiog gali žodžiu to atsisakyti. Bet jeigu tai šiai priimtina, toks ženklas turėtų būti suvokiamas ne kaip žeminimas, o tiesiog nebylus patarimas, signalas, kaip elgtis.
 • Leisti tenai apačioje vešėti Amazonės džiunglėms. Vyrai supranta, kad depiliacija vašku skausminga, o skutimasis peiliukais – dar labiau dirgina ir taip jautrią moters odą. Tačiau, jeigu ji nori, kad pastarosios partneris leistų ten laiką noriai ir maloniai, geriau bet kuriuo atveju tuos plaukus pašalinti.
 • Tikėjimasis, kad vyras gracingai nusirengs. Jam tikrai labiausiai rūpi tik viena, todėl neretai kelnės gali likti numautos tik pusiau. Jeigu tai moterį trikdo, ji pati turėtų imtis iniciatyvos nurenginėjant.
 • Kai vyras užsiveda šnekėti „purvinai“, pradėti lankstyti apatinius. Juk tokios fantazijos kartais gali būti labai linksmos. Jeigu partneris iš esmės savo damą gerbia, o retkarčiais ją pavadina „purvina kale“ – nėra čia ko įsižeidinėti.
 • Neprisipažinimas, kad kažkas yra nepriimtina. Vyrui paklausus, ar moteris nieko prieš, jeigu šis jai aistros apimtas pliaukštelės per užpakalį, o pastaroji tik pradės krizenti mykdama vaikišką „ne“ – tai reikš kvietimą, o ne draudimą. Svarbu aiškiai ir konkrečiai pasakyti apie nepriimtinus veiksmus.
 • Vyrų vizualinis dėmesys yra kur kas stipresnis nei moterų, todėl pastarosios galėtų jiems rodyti ne tik veidą. Situaciją gyvina, pavyzdžiui, damos buvimas ant viršaus, jos užpakaliuko parietimas ar pajudinimas.
 • Galvojimas, kad viršuje būdama moteris bet kokius prisilietimus gali palikti vyro atsakomybėje. Tai pastarosios kūnas, prie kurio ji yra pratusi, todėl krūtų lietimas ar klitorio stimuliavimas seksui suteikia tik daugiau kokybės.
 • Nėra nieko blogiau, kai moteris vyrą įaudrina kone iki pabaigos, ir galiausiai sustoja, o toks poelgis būna paremtas vien tik nenoru, kad sperma išsilietų kur nors nepatogiai ant grindų, lovos ar jos kūno.
 • Kartu su partneriu staigiai įšokti į lovą, nusirengti, palįsti po minkštais patalais ir galiausiai pranešti apie norą tiesiog apsikabinti, o vyrui užsimanius daugiau – net įsižeisti. Tai jos pasirinkimas atsisakyti sekso, tačiau pastaroji neturėtų nustebti pamačiusi sumišusį jo veidą. Moteris nurengė vyrą ir paguldė į lovą, taigi ko daugiau šis gali tenorėti?
 • Sekso metu leistis į kalbas, kad moteris nesijaučia esanti pakankamai seksuali. Kodėl užsiiminėti tokiais niekniekiais, jeigu galima tiesiog atsipalaiduoti ir jausti malonumą?
 • Sekso romantizavimas. Tai yra du nuogi, neretai su trūkumais, kūnai, sąmoningai nekontroliuojant leidžiantys keisčiausius garsus bei rodantys įvairiausias grimasas.
 • Keikimasis, jeigu po visko sperma galiausiai išsilieja ant moters kūno. Taip nutinka, be to tai – neišvengiama sekso dalis, todėl yra tiesiog absurdas šiuo niuansu šlykštėtis.
 • Ilgi nagai. Viena yra jais aštriau glostyti nugarą, o visai kas kita – skaudžiai užgauti vyro pasididžiavimą. Moterims, turinčioms pavojingus įnagius, derėtų būti atsargioms.
 • Oralinio sekso tęsimas, jeigu moters burna išsausėjusi. Geriau gurgštelėti vandens arba iš viso bent kuriam laikui pakeisti šį seksualinį žaidimą kitu.
 • Įkyrus grupinio sekso piršimas. Paklausti apie tai vieną kartą normalu, tačiau čiauškėti tą pačią dainelę kas penkias minutes – nieko gero. Juo labiau, jeigu sutikimo grupiniam seksui nėra, jokiais būdais nederėtų atsitempti draugės ir prievarta įgyvendinti šią seksualinę fantaziją.
 • Nenusiprausimas prieš seksą. Žinoma, kartais viskas vyksta spontaniškai, tačiau tai iš esmės svarbus aspektas. Jeigu moteris nesiprausė vis dieną ir labiausiai gundanti jos vietelė atsiduoda... žuvimi... greičiausiai oralinis seksas tokiu atveju atrodytų tiesiog juokingai.
 • Sekso žaidimai, įtraukiantys bet kokių daiktų kišimą į vyrų analinę angą. Panašaus tipo siurprizai kategoriškai draudžiami prieš tai neatisiklausus.
 • Žinoma, miegoti su po dienos ant veido užsilikusiu makiažu nėra sveika, tačiau nebūtina visko pult valyt prieš seksą. Juk tam bei kremui nuo spuogų ar raukšlių galima atrasti puikaus laiko po visko.
 • Situacijos, kada penis sekso metu suminkštėja, sureikšminimas. Taip iš tiesų gali nutikti, o ir priežastys – labai įvairios. Geriau atsisakyti pamąstymų, kad taip nutinka kiekvienam, ir imtis didesnį susijaudinimą keliančių veiksmų, pavyzdžiui, oralinio sekso. Murmėjimas „pamiršk tai“ bei nugaros atsukimas – ne geriausias sprendimas.

Parengta pagal Mydirtyglove.com 

 
Komentarai (15)
Moterys, šį kartą su jumis sutinku :) Straipsnis akivaizdžiai rašytas vyro ir tendencingai. Pirmą kartą girdžiu, kad moters geidžiamiausia grupinė fantazija dėl dviejų moterų. Pirmoji grupinė fantazija yra pasimylėti su dviem vyrais, iš kurių vienas mylimasis arba abu visiškai nepažįstami, bet labai aistringi :)
Dalis tiesos, dalis absoliučios nesąmonės :) Beje, ypač kas liečia gaktos plaukus. Na, visiškai nudepiliuota man kaip tik atbaido norą, nes (laikykite nesveiku jei norite, bet....) man tai asocijuojasi su nepilnametėmis ir jaučiuosi pedofilu :(
geras straipsnis ;)kelios klaideles man pasitaike, bet pasistengsiu pasitaisyt ir savo mylimajam geresniu pojuciu suteikt :)
na zinot,tikrai matosi,kad straipsni rase vyras,nes kai kur tokio briedo prirasyta....as taip pat pritariu Simai.
pabaigoj netycia klaidele iveliau :D geda, bet ka padarysi :D PEACE!!!
nu va, prasau, moterys kaip ant delno, joms tik rast prie ko prikibt ir palot, kaip siuo atveju prie grupinio :D brangiosios, atkreipkit demesi ir i kitus punktus ir atraskit juose save ir bandykit pasikeist, jei niekur saves neradot, valio, Jus TOBULOS!!! tam ir yra sis straipsnis :) pvz as si straipsni skaiciau, kad rast savo panele, kelis punktus ji puikiai atitiko ir va bus puiki pokalbio tema :D
jei ka tai nepristokit per daug, nes drauge pirma perskaite apie vyrus ir rado kelis mano minusus, tai vat :) visi turim pliusu ir minusu... PEASE!!!
ir kodel tas grupinis cia jums visoms uzklivo? esme tame kad reikia dziugtis maloniom akimirkom. o jei partneriui nedasyla,tai cia ir patarineja kaip reiktu elgtis. ir cia tik apibendrinimas.juk situaciju begales buna......
Storžieviški,savanaudiški patarimai.Matosi,kad teksto autorius-vyras.Net supykdė.
kuri panele nores atsitempti drauge grupiniam seksui? dalintis savo vyru su kita.. tai jau ne. o kad atsitemt kita vyruka dar galetu ir pagalvot :) tik nemanau, kad daug atsirastu vyru norinciu dalintis savo partnere.
Labai daug tiesos....moterims reiktu i uzrasu knygute uzsirasyti ir ismokti, kaip malda :)))
yra daug tiesos, bet viskas turbūt priklauso nuo situacijos
na is tiesu daug minciu issakyta labai kategoriskai ir susidaro ispudis kad straipsnis rasytas ne pamokyti moteris kaip elgtis, o kaltinti kad jos ne taip kazka daro. pripazinsiu,tiesos yra, na bet brangieji kada jau moteris daznai sako kad nori grupinio? arba tas pasakymas del romantikos irgi...is tiesu butu saunu pamatyti ir kita medalio puse- vyru klaidas, nes siuo metu tai susidare ispudis kad tik moterys daro klaidas. taigi laukiame vyru klaidu :)
Pritariu tau Sima :)
Manau isreiksta savanaudiska vyro nuomone...lb idomu kokios vyru klaidos sexo metu?
dalį vyrams tikrai galima pritaikyt, ypač dėl grupinio.
Naujas komentaras