Moterų melas apie seksą

uhozhennaya_zhenshchina.jpg
 
7 komentarai
Apie seksą, sekso metu ir po jo meluoja tiek vyrai, tiek moterys. Mes visi mėgstame pameluoti ir mums yra sunku būti sąžiningiems kai atviraujame apie lytinius santykius. Tačiau moterys intymių santykių klausimu linkusios meluoti dažniau nei vyrai!

Taigi, apie  ką jos meluoja,  ką bando nuslėpti ir vardan ko?
 

1. Melas – “Aš nesu tokia”

Šiuos žodžius galima išgirsti beveik iš kiekvienos moters  lūpų. Dažna mergina atsidūrusi lovoje su nauju vaikinu pasakys: “ Aš ne tokia ir aš įprastai neužsiimu seksu per pirmąjį  pasimatymą”. Moterys mėgsta taip save pateisinti siekiant šį atvejį padaryti išskirtiniu ir jos nenori, kad vaikinas apie ją galvotų ne taip.2. Melas – “Tu man antras”

Moterys niekada nesako skaičiaus su kiek vyrų yra pergulėjusios, o pasakėlė -  „Tu man antras“,  viena mėgstamiausių tarp dailiosios lyties atstovių. Ypač tada, jei sutiktas vaikinas ne koks plevėsa, o padorus vyriškis. Apie partnerių skaičių moterys meluoja dėl tos pačios priežasties kaip ir  sakydamos "tiesą" apie seksą per pirmąją pažintį.

 

3. Melas -  “Aš paprastai to nedarau“

Ji nedaro blowjob –, neužsiima atsitiktiniais lytiniais santykiai, jai analinis – tabu, ir ji nesikaria vaikinams ant kaklo. - visas šias sąvokas  reiktų paimti į kabučius, nes tai yra melas.  Žinoma, gal ir ne viską, bet paprastai ji tai daro, o jūsų pasididžiavimas jos burnoje, tai tik  “sutapimas”. 
4. Melas – “Nekaltybę praradau aštuoniolikos”

Kažkodėl vyrams skaičiai labai svarbūs, tačiau tik ne moterims. Moterys dažnai nesako tikrojo amžiaus, kada jos prarado nekaltybę. Ir toks melas turi pateisinamą priežastį – dažnai merginos pirmąjį kartą atiduoda kažkam, kas to tiesiog nebuvo vertas, o išpažintis, kad ji buvo "sugadinta" dar penkiolikos, verčia ją jaustis mažų mažiausiai  nesmagiai.


 


5. Melas - “Aš neieškau pažinčių internete“

Iš tiesų žmonės labai dažnai  susipažįsta internete, pabendrauja, o tada pasimyli. Tačiau moterys dažnai nenori to pripažinti ir sako, kad jūs esate pirmas vaikinas su kuriuo ji susipažino per atstumą.


6. Melas – “Man taip nėra buvę”

Kartais taip atsitinka, kad esi pasiruošusi pasimylėti su mažai pažįstamu vaikinu, tačiau seksas tampa tiesiog neįmanomas, nes jam neatsistojo ar jis prarado erekciją. Tai moterys bando nuslėpti dėl vienos priežasties – jos nenori, kad į jas žiūrėtumėte kaip į nevykėles, kurios nesugeba sujaudinti vyro. Žinoma, tokia baimė yra visiškai nepagrįsta.7. Melas – “Tai buvo pats geriausius seksas!”

Merginos ir moterys mėgsta idealizuoti seksą ir jeigu ji jums sako, kad tai buvo geriausius jos turėtas seksas per visą  gyvenimą, sukluskite. Ne ką prastesnį meilužį greičiausiai  ji jau turėjo ir jis girdėjo tą patį, ką ir jūs.


8. Melas -  "Jis toks didelis"

Žinoma, gali būti, kad jūsų pasididžiavimas tikrai stebina, tačiau jei žinote, kad turite vidutinio dydžio penį ir iš moters išgirstate frazę: “ Jis toks didelis!”, greičiausiai mergina mėgsta pagražinimus arba ji tikrai seniai turėjo lytinių santykių.

 

9. Melas – „Tu pats seksualiausias“

Ne tik vyrai žavisi moters grožiu ir jos seksualumu. Moterys taip pat pastebi patrauklias vyro fizines savybes. Tiesa, kaip ir visada, moterys tiesiog negali be pagražinimų. Jeigu jei patiko jūsų krūtinė ar kojos, ji drąsiai pasakys, kad tai seksualiausia, ką jai yra tekę regėti. Tačiau greičiau gražiausias  kojas, rankas ar nugarą mergina jau yra mačiusi ir ankščiau.
 10. Melas – “Ooooo”

Moterys mėgsta sakyti: “Tai buvo puiku”, o kad tą įrodyti, kartais jos tiesiog imituoja orgazmą. Ir tai jokia paslaptis. Tačiau atminkite, kad melo kojos trumpos ir suvaidintas orgazmas nieko gero nežada. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Isgeriama reikiama vaisto doze iki lytiniu santykiu likus bent valandelei. Efektyviausia pirmas tris veikimo valandas. O jau kaip daznai/reguliaria, tai jau priklauso nuo reikalo. Maniskis tik koki karta per savaite isgerdavo, nors saugu nors ir kasdien vartoti. Tiesiog tai vaistas, skirtas pagerinti istverme tik kai yra rimtu bedu ir veikia jis tik ta karta.
o kaip jis vartojamas?
Tai kad Priligy kiek kitoks, nei iprastiniai vaistai. Neturi polinkio kauptis organizme, o tai reiskia, kad neapsinuodysi. Be to, pasizymi itin aukstu toleravimo lygiu, nera daugeliui vaistu iprasto ilgiausio salutinio poveikio saraselio :)
o nemanai, kad sveikatai kenkia chemija?
Kai vyras baigia vos pradejes, tai jau nebera prasmes meluoti, kad tau pakako :D Yra gi vaistu, Priligy gali bet kuris vaistineje nusipirkti. Padeda turint prieslaikines ejakuliacijos problema. Nematau nieko gedingo vartoti vaistus, jei problema trukdo megautis pilnaverciu seksu :)
Jei visa tai, kas buvo išvardinta straipsnyje, būtų tiesa, didžioji dalis moterų būtų liaudiškai pavadinus k...
Nes ieško, randa, daro per pirmą pasimatymą :)) Vyrai būtų daug laimingesni, mažiau nusivylę, nes juk jos daro ir oral, ir anal ir viskas joms ne pirmas kartas :)) Deja deja šis skaitaliukas taip toli nuo realybės.
Tai yra kas nors, ko jos nemeluoja?
Naujas komentaras