Moterų sekso tabu

couple-amoureux-bastion-duo.jpg
 
5 komentarai
Kai pirmą kartą suartėjate su mergina, gali būti sunku suprasti, koks tempas jai tinkamas, apskritai, kas ją jaudina seksualiniuose kvailiojimuose. Neretai fizinis suartėjimas gali sukelti problemų naujai užsimezgusiuose santykiuose, todėl pateikiame keletą patarimų, kaip išlaikyti merginą ir pačiam likti patenkintu.

Vis dėlto, atminkite - geriausias būdas sužinoti, ar partnerė jaučiasi patogiai, yra paklausti jos pačios. Juk žmonės, kurie bendrauja atvirai, dažniau mėgaujasi geresniu seksu. Žinoma, santykių pradžioje gali būti sunkoka kalbėtis apie intymius dalykus, tačiau nepamirškite, kad jums gali pagelbėti stebima partnerės kūno kalba.

Padaryti ją nuolankesne

Būti valdomam sekso metu – abejoms lytims tinkanti svajonė, tačiau turite įsitikinti, ar jūsų partnerei iš tiesų tai priimtina. Jos troškimus paprastai galite suprasti iš bendro požiūrio į seksą. Žinoma, tai ne vienintelis ir ne visiems tinkantis rodiklis. Tačiau jei moteris yra kūrybinga ir įdomi meilužė - tikriausiai ji norės su jumis išbandyti įvairius rolių apsikeitimus.

Raudona šviesa:Ji gali nenorėti būti suvaržyta, prislopinta arba paklusni. Pamėginkite išsiaiškinti tai, stipriai suimdamas partnerės rankas už galvos, kuomet maloninate ją burna. Jei ji ims stumti jums  ar mėgins ištrūkti, pasijus nejaukiai -  sustokite. Pažvelkite į ją, veidas atskleis moters savijautą. Visada paleiskite moterį, jei ji to prašo.

Žalia šviesa: Jei moteris rodo, kaip teisingai surišti jos rankas ar stengiasi elgtis taip, kaip jūs norite, galite drąsiai daryti prielaidą - partnerė siekia būti surišta, nori, jog žaistumėte su ja naudodamas plunksną ar savo liežuvį.

Analinis seksas

Intymiai bendraudamas su partnere jūs tikriausiai numanote, ar ji yra linkusi į analinius žaidimus, ar ne. Jei mergina jau patyrusi analinio sekso teikiamus malonumus, tikrai nesidrovės to jūsų paprašyti. Tos, kurios neturėjo geros analinio sekso patirties- bus daug drovesnės ir jums teks būti labai atsargiu ir rūpestingu su jomis. Žinoma, apskritai neverta tikėtis analinio sekso pirmomis jūsų draugystės savaitėmis. Tuomet jūs dar tik stiprinate pasitikėjimą vienas kitu, seksualinį supratimą – analinius malonumus atidėkite vėlesniam laikui.

Jums tikrai ne kartą reikės apie tai kalbėtis su partnere, ji tikriausiai norės būti tikra, jog sugebėsite viskuo pasirūpinti, būti švelnus. Tik nepamirškite: jei pasistengsite, kad pirmas kartas būtų malonus abiems, antrą kartą partnerė viską pakartos su šypsena ir be baimės.

Raudona šviesa: Yra paprastas bandymas sužinoti, kieki draugiška partnerė tavo analinio malonumo siekiams. Štai jis: laikykite ranką prie moters sėdynės, lyg planuotumėte įkišti savo pirštą. Ji arba pasitrauks nuo jūsų, arba leis tai padaryti.Jei vis gi partnerė atsitrauks, pabandykite su ja apie tai pasikalbėti. Ta pati taisyklė galioja tenkinant moterį oraliniu būdu – pabandykite priartėti prie jos išangės ir stebėkite reakciją. Kūno kalba išduos partnerės požiūrį.

Žalia šviesa:Jei ji leidžiasi į minėtus žaidimus ar net priartėja arčiau jūsų – galite manyti, jog partnerė mėgaujasi tuo ir nebijodami tęsti žaidimą.

Oralinis seksas jai

Galbūt keista, tačiau daugybė moterų vis dar negali atsipalaiduoti su vyru, norinčiu pamaloninti ją oraliniu būdu. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai merginos drovisi, kai partneris nukreipia žvilgsnį į jų intymias vietas, taip pat gali varžyti problemos dėl tarpvietės kvapo.

Raudona šviesa: Jei bučiuojant moters kūną, ši neleidžia jums nusileisti žemiau jos bambos, suglaudžia kojas – turėtumėte sustoti. Ji gali turėti tam labai rimtų priežasčių, o galbūt tiesiog nenorėti to. Moteris gali nepasitikėti savo kvapu, skoniu ir t.t. Tokiu atveju jos atsitraukimas - jūsų labui! Paprastai, kai moteris jaučiasi nepatogiai dėl kažkokio dalyko – stengiasi  nukreipti įvykius kita linkme ir tikisi, jog daugiau nemėginsite jos sunepatoginti. Tačiau situacijai kartojantis, jums gali padėti rimtas pašnekesys ne seksualinių santykių metu.

Žalia šviesa: Jei partnerė leidžiasi glamonėjama -  dega žalia šviesa. Nesustokite!

Periodiškas seksas

Kai pirmą kartą suartėjate su mergina, ji gali nežinoti, kaip prašnekti apie sekso periodiškumą. Ji nežino, ar patogiai jaučiatės kalbėdamas apie “moteriškus reikalus” ir panašius dalykus. Tačiau tai tema, kuria drąsiai galite pradėti kalbėtis. Jei neišmanote kai kurių aktualių klausimų, nesidrovėdami klauskite ir mokykitės.

Raudona šviesa: Pradėję kalbėti apie sekso periodiškumą, “jos dienas”, ir sulaukę tik trumpo atsakymo, šį kartą daugiau neklausinėkite. “Ne” nereiškia “niekada”, tai tiesiog reiškia “ne dabar”. Taigi nedvejodami užduokite šį klausimą vėliau.

Žalia šviesa: Jei partnerė kalba atsipalaidavusi, klausykitės jos, gal net susitarsite dėl sekso  periodiškumo. Periodiški intymūs santykiai reikalauja atsidavimo, pasitikėjimo partneriu ir saugumo jausmo – tad neskubėkite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Išvertė nesąmoningai... taip angliškai mėnesinės vadinamos periods, bet lietuviškai periodiškas seksas skamba labiau apie dažnumą, o ne seksą per mėnesines :)))
Tikra tiesa :)
Jei tau to trūkumas, reiškia tu neturėjai tokios moters gyvenime, kuri jaustų tau tikra, didelė aistra. Jei vyrai ieško tik sekso sportiniam interesui, moterys tą jaučia ir su tokiu ji niekada nenorės atiduoti visos saves
Neradai nieko naujo sau nereiskia kad, gali kritikuot, kiti gal randa ...
nieko naujo cia neradau-viskas padoriems vyrams senai pazystama... tik niekaip nerandu,ka turi butinai zinoti sekse moteris elgesyje su vyru-sekso malonumo siekimas,tai tik abipuses pastangos,o ne "grojimas i vienus vartus"..?!!!
Naujas komentaras