Moterys orgazmą gali pasiekti... mintimis!

 
4 komentarai
Pasirodo, moterys gali orgazmą pasiekti tiesiog... mintimis! Tinkamai nukreiptos, sužadintos šios dovanoja nepaprastą malonumą.

Mokslininkai jau kuris laikas buvo labai suintriguoti kai kurių moterų viešų tvirtinimų, jog orgazmą šios gali pasiekti mintimis, būdamos visiškai vienos ir be jokių fizinių prisilietimų.

Ir dabar, galiausiai, tai patvirtinta: dailiosios lyties atstovių malonumus reguliuoja jų mintys.

Prieš keletą metų tyrėjai pradėjo dirbti su smegenų vaizduotės skanuokliais – siekta pažiūrėti, kas iš tiesų dedasi moters galvoje orgazmo metu.

„Malonumo centrai (siejami su orgazmo pojūčiais) smegenyse nušvinta vienodai nepriklausomai nuo to, ar moteris pasimėgavimą patiria minčių, ar partnerio pagalba.“,- pasakoja tyrėjas.

Beje, tie patys centrai nei kiek nenušvinta tada,kai dailiosios lyties atstovės imituoja orgazmą – tik tikrojo pasitenkinimo metu.

Visos tyrime dalyvavusios moterys siekė palaimos, tačiau kiekviena skirtingai ir savaip. „Kai kurios dailiosios lyties atstovės pasitelkė kvėpavimo ir fantazijų kombinaciją. Kitos – mėgavosi vaizduote ir mankštino dubens raumenis“,- pasakoja mokslininkai.

„Keletas moterų įsivaizdavo iš tiesų erotines scenas, tačiau daugumos vaizduotėse vyravo romantika. Beje ,pasitaikė ir labai abstrakčių ir neįprastų minčių – pavyzdžiui, įsivaizdavimas, kaip jūra, su visa bangų energija, daužosi į kūną...“.

Mokslininkų teigimu, šis tyrimas – labai svarbus, orgazmas – tai daugiau nei šiaip malonus pojūtis.

„Moterų orgazmas – tarsi fenomenas, sukeliantis galybę kūno bei emocinių reakcijų. Supratimas, kas tuo metu darosi smegenyse, naudingas ne tik seksualiniam pasitenkinimui pagerinti, bet taip pat antidepresantų, nuskausminamųjų vaistų kūrimui“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
pabandom
as dazniausiai per sapna nesvaikai bunu susijaudinus ir prilieciu rankyte prie triusikeliu ir iskart orgazmas.. cia faktas kad galim
saule, o vyrai sapne negali patirti orgazmo? man atrodo, tai savaime suprantama, ir vadinasi poliucija, ar kazkas tokio. bet hm, tada sakyciau, kad ZMONIJA sugeba patirti orgazma sapne. idomu, kaip del gyvunu, musu mazesniuju broliu :) man tai neteko matyt sapnuojancio orgazmuojancio gyvuno (ne zmogu), o jums? butu idomu isgirsti apie tai nuomone.
Tikrai galiu. Zinoma ziurint porno filma tai savaime suprantama (be saves lietimo zinoma).Ir sapne galiu patirti orgazma ir vien guledama bei fantazuodama :)
Naujas komentaras