Multiorgazmas: kas tai?

 
1 komentaras
Jei moteris patiria du ar daugiau orgazmų to pačio sekso metu su nedideliu laiko intervalu tarp jų, tai vadinama multiorgazmu.

Tai lemia fiziologinės ypatybės: moteriai nebūdingas refrakcinis laikotarpis. Pagal W. Master ir W. Johnson tyrimus, orgazmų seriją kiekviena moteris gali patirti atitinkamai jaudinama, per keletą minučių.

Tačiau siekiant tai įgyvendinti, reikia atitinkamo moters nusiteikimo ir noro tęsti seksą po pirmojo orgazmo. Manoma, kad tokį orgazmą patiria iki 20 proc. moterų.

Taip yra tikriausiai dėl to, kad vyrai nežino moterų galimybių ir baigia sueitį jau po pirmojo orgazmo, be to, ne kiekvienas vyras moka efektyviai jaudinti moterį.


Jeigu antrasis orgazmas pasiekiamas tos pačios sueities metu, tačiau po 10 ar daugiau minučių, jis vadinamas kartotiniu orgazmu.

Vyrai pasiekti multiorgazmo negali, nors kartotinis orgazmas yra įmanomas, ypač jauniems vyrams: tęsiant glamones per refrakcinį laikotarpį, lytinis susijaudinimas vėl ima kilti, pasiekiama varpos erekcija ir taip sudaromos tinkamos sąlygos vėl pasiekti orgazmą.

 
Komentarai (1)
gėėėėris :)
Naujas komentaras