Namai – aistros žudikai?

pora-73804040.jpg
 
Aistra – viena stipriausių ir didžiausių emocijų, kuri draugystės pradžioje liepsnoja kaip pašėlusi. Tačiau laikui bėgant jos ugnis ima truputį slopti, todėl tenka pasitelkti pačias įvairiausias priemones, neleisiančias jai užgesti. Ar kada nors susimąstėte, kad tam tikri dalykai, esantys Jūsų namuose taip pat gali nuslopinti net pačią smarkiausią aistrą?

Netvarka. Net jei nesate pedantas ir ideali tvarka namuose Jums nėra būtinybė, tačiau atminkite, kad per daug į tai numoti ranka taip pat nederėtų. Ant grindų besimėtantys drabužiai, pagalvės ar kiti asmeniniai daiktai numalšins bet kokį seksualinį potraukį ar kilusias erotines fantazijas. Todėl visai nesvarbu, su antrąja puse kartu esate dar tik pusmetį ar ištisą dešimtmetį, jokiu būdu negalima apsileisti ir pamiršti paprasčiausių higienos normų. Juk į netvarkingus, blogą kvapą skleidžiančius namus nesinorės nė kojos kelti, o ką jau kalbėti apie seksualinius malonumus.

Artimųjų nuotraukos miegamajame. Žinoma, vaikus ir artimuosius mylite besąlygiškai, tačiau ant naktinio staliuko stovinčios jų fotografijos, iš kurių į Jus paties naktinio veiksmo įkarštyje smalsiai žvelgia jauniausia atžala, gali priversti jaustis šiek tiek nejaukiai. Feng Šui filosofijos šalininkai teigia, kad miegamasis – itin privati erdvė, todėl jame tegu būna tik jūsų nuotraukos, kurios netrikdytų pačiomis intymiausiomis akimirkomis. Jaukiai atmosferai sukurti pamerkite mėgiamiausių gėlių, išdėliokite žvakių ar užtieskite spalvingą lovos patiesalą. Kartais tereikia visai nedaug nuotaikai pakelti ir aistrai sužadinti.

Per daug technikos. Naujausioms technologijoms miegamajame ne vieta, todėl iš savo meilės guolio kuo skubiau atsikratykite televizoriaus, kompiuterio, radijo ar kitų prietaisų. Miegamasis neturėtų priminti Jūsų darbo kabineto. Tai viena intymiausių erdvių namuose, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti, pabūti tyloje (nors galbūt tai gali atrodyti labai neįprasta) pabendrauti su partneriu ir mėgautis vienas kito kūnais, į miegamąjį įpūsti gaivaus vėjo gūsį.

Netinkamo dydžio lova. Viengulė, dvigulė, o gal milžiniško dydžio lova? Kurią iš šių norėtumėte matyti judviejų miegamajame? Būkite atidūs ir nesuklyskite! Jei pasirinkote milžiniško dydžio gultą, vos telpantį miegamajame – esate neteisūs. Santykių ekspertai teigia, kad per didelėje lovoje miegančios poros laikui bėgant tolsta viena nuo kitos. Nieko keisto, juk tokiai situacijai esant rečiau apkabiname mylimąjį, rečiau prisiglaudžiame, rečiau pabučiuojame į žandą, todėl kalbėti apie visų taip dievinamą seksą išvis neverta, nes jis tampa vis retesnis Jūsų miegamojo svečias. Taigi, mielieji, prieš renkantis svarbiausią miegamojo baldą, gerai viską apsvarstykite. Šiuo atveju svarbiausia patogumas ir komforto jausmas jums abiems.

Apšvietimas. Net jei dievinate seksą aklinoje tamsoje (mat tokiu būdu galite paslėpti figūros trūkumus) nebijokite pokyčių. Pabandykite sukurti romantišką apšvietimą, jei esantis miegamajame atrodo per ne lyg ryškus, pakaks uždegti keletą žvakių ir blanki šviesa užlies kiekvieną kampelį.

O kokius, namuose esančius aistros žudikus galite įvardyti Jūs?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras