Narvasadata: seksas tarp krūtų

 
9 komentarai
Narvasadata arba seksas tarp krūtų - tai surogatinės sueities būdas, kai vyro varpa yra trinama tarp moters krūtų. Kamasutroje toks mylėjimosi būdas rekomenduojamas tuomet, kai norima išvengti nėštumo.

Be to, remiantis Kamasutra, jeigu Narvasadatos metu įvyksta ejakuliacija, tada išsilieja brandi sėkla, o tolesnės sueities metu ovuliavusi ši yra nesubrendusi, t. y. negalinti apvaisinti. (TAI NĖRA TIESA, SAUGUS SEKSAS YRA BE GALO SVARBUS)

Kartais dar vadinama ispaniškąja arba prancūziškąja sueitimi.

Kaip tai daroma?

Vyras viršuje: jis apžergia moterį ties krūtimis ir rankomis atsiremia į sieną. Tuo tarpu moteris rankomis prilaiko krūtis. Jei krūtys pakankamai didelės, vyras gali jas suspausti keliais.

Šonu: abu partneriai guli ant šono, atsisukę vienas į kitą. Labiausiai tokiam žaidimui tinka 69 poza, nes Narvasadatos metu vyras taip pat gali stimuliuoti moterį liežuviu ar pirštais.

Ji viršuje: ne labai patogu, nes moteriai rankomis reikia ne tik laikyti krūtis, bet ir lygsvarą. Gerai, jei vyro nugara yra 45 laipsnių kampu (galima pasidėti pagalvę) ir būtent jis gali švelniai suspausti savo pasididžiavimą tarp krūtų.

Vyras sėdi, o moteris atsiklaupia: viena patogiausių seksui tarp krutų pozų, nes partneriai lengviau gali palaikyti akių kontaktą, o tai ne tik sustiprins ryšį, bet ir padidins malonumą.

Papildomi privalumai: Narvasadata nebūtina vyrui sukelti ejakuliaciją, galima jį tiesiog paerzinti ir įaudrinti. Savaime suprantama, jog tokiam seksualiniam žaidimui reikalingos vidutinės arba didelės krūtys, kuriomis būtų galima jei ne visai, tai bent iš dalies apglėbti varpą.

Ar užsiiminėjate seksu tarp krūtų (Narvasadata)
 
Komentarai (9)
su mielu noru pabandyciau, deja su A dydzio krutine nelabai tas gaunasi :)
o del baigimo i burna, jei myliesi su savo antraja puse, tai viskas cia normaliai.
Nesuprantu, ko jūs bijot taip, kai baigia į burną? Pagalvokit, jei vaikinas jums daro kunilingą, tai juk irgi jūsų išskyras laižo. Savanaudės esat, moterys
patinka kai ne iki galo, nes yra teke kad ir i burna papuola.
liaudyje tai vadinama "karalisku" seksu. Man asmeniskai jis ypatingai malonus
Ziauriai patinka, tik gaila jog rezultatas ne koks, nes krutine laaabai istampe. Nukarusi dabar,bet apglebti dar stipriau galima jau.
Taip,taip...Patinka... :)
dievinu tokį! :))))) turbūt dievas tokias krūtis ir davė :DDDDDD
na aisku tiek kad ne su kiekviena taip iseitu nes pas visas gi ivarios krutines didesnes mazesnes ir pan :)
man tai idomi merginu nuomone, ar patinka toks seksas? :)
Naujas komentaras