Nauji potyriai: seksas lėktuve

 
5 komentarai
Lėktuvai – tai ne tik patogi susisiekimo priemonė, bet ir puiki erdvė naujiems seksualiniams potyriams.

Skrydžiai yra neatsiejami nuo „Mile high“ klubo, vienijančio žmones, kurie sugebėjo pasimylėti lėktuve. Paprastai sekso ore būdai nėra apibrėžiami. Ši patirtis, anot su ja susidūrusiųjų, praktiškai visada yra labai nepatogi, todėl konkrečios situacijos metu reikia ieškoti tinkamiausios ir paprasčiausiai įgyvendinamos pozicijos. Vienos poros drąsiai ieško būtų itin sparčiam „greitukui“, kitos – leidžia pasireikšti fantazijai ir seksualiniais žaidimas užsiiminėja savo vietose. Žinoma, pastaraisiais atvejais dažniausiai tikimasi, kad šalimais sėdintys kiti lėktuvo keleiviai miega ar bent jau dedasi miegą.

Skrydžio metu niekaip negalite vienas nuo kito atsiplėšti? Leiskite sau atsipalaiduoti ir pasinerkite į fantazijas. Atrasite tai, apie ką anksčiau niekada nebuvote pagalvoję. O pradžiai, keletas elementarių pasiūlymų:

  • Sėdėdami savose vietose kelius bei juosmenį užsidenkite dideliu megztiniu ar savo atsineštu užklotu. Tai bus puikus būdas paslėpti tolimesnius jūsų veiksmus, kada apsimesite, jog ilsitės, bet iš tikrųjų rankomis vienas kitam glamonėsite jautriausias kūno dalis. Tokiai „slėptuvei“ geriau nenaudoti lėktuve dalinamų užklotų, nes slapti meilės žaidimai gali nueitų iki pačios pabaigos, taip palikdami visiems pakankamai aiškiai suprantamas žymes.
  • Subtiliai prigulkite padėdami galvą partneriui ant kelių, kad kitiems keleiviams atrodytumėte, jog tiesiog ilsitės. O iš tikrųjų, jūsų akyse gali šokinėti velniukai, o jūs patys – imtis drąsesnių veiksmų bei laidyti aliuzijas į oralinį seksą.
  • Pabandykite surasti būdą, kaip drauge pasinaudoti tualetu. Puikiai suprantate, kad visi viską mato, be to – žmonės laukia eilėje po jūsų. Jeigu jau įsmukote į turbūt aistroms labiausiai tinkamą vietą, galite užsiimti glamonėmis, oraliniu seksu arba itin sparčiu „greituku“.
  • Skrendant lėktuvu galima skaityti įvairias erotines istorijas arba esant tinkamoms sąlygoms – žiūrėti pornografiją. Tik pastarajam laiko leidimui rinkitės ne kompiuterius, bet nešiojamus grotuvus su kuo mažesniu ekranu. Būkite pašėlę, tačiau gerbkite ir kitus kartu skrendančius žmones. Ypatingai saugokitės, kad aplinkui nebūtų vaikų.

Parengta pagal Mysexprofessor.com 

 
Komentarai (5)
O kodėl ne kosmose?
Man tai lięvai ce viskas
mano svajone!! kaip tik neseniai skridau ir galvojau, kad nera tai taip sudetinga kaip is pirmo zvilgsnio gali pasirodyti ;)
lova ir lova labai jau nuobodu. tai tampa monotiniska jei tik lovoje myletis. patarciau isbandyt ant zemes netgi tikrai kitoks jausmas :) taip pat ant stalo ar fotelio
aj gal geriau jau lova :)
Naujas komentaras