Naujosios sekso taisyklės

seksas1(6).jpg
 
5 komentarai
Laikas keičia požiūrius, vertybes, supratimus bei apskritai viską gyvenime. Pokyčiai neaplenkia nė vieno dalyko, taip pat, ir sekso.

Kaip pasikeitė žmonių požiūris į kai kurias intymaus gyvenimo subtilybes?

Sena taisyklė: Niekada negulk į lovą per pirmus kelis pasimatymus.
Nauja taisyklė: Pirmą kartą pasimylėkite tada, kada jausite, jog tam jau atėjo laikas ir nesvarbu, tai bus 3 ar 33 pasimatymas. Galvojate, jog per anksti pasimylėjus, viskas gali sužlugti normaliai nė neprasidėjus? Nebūtinai. Vienintelis tvarkaraštis, kurio turite laikytis, yra jūsų jausmai ir instinktai. „Jeigu jaučiate, kad atėjo tinkamas laikas – ženkite lemtingąjį žingsnį. Gyvenimas per trumpas laukti amžinybę“, - sako knygų apie seksą autorė Hilda Hutcherson. Ankstyvas seksas gali reikšti atsiradusį būtent tą tikrąjį ryšį tarp dviejų žmonių, todėl ir laukimo žaidimo žaisti neverta.

Sena taisyklė: Vyrai linkę skubėti prie reikalo.
Nauja taisyklė: Vyrai kur kas labiau, negu galima įsivaizduoti, rūpinasi preliudija. Jie netgi nori suteikti daugiau įvadinių malonių partnerei, negu sulaukti jų patys.

Sena taisyklė: Būti visiškai atviriems apie savo ankstesnę seksualinę patirtį.
Nauja taisyklė: Pasakyti vienas kitam derėtų svarbiausius aspektus, tačiau jokiais būdais ne esamo partnerio lyginimus su buvusiais ar konkretų pastarųjų skaičių. Kad ir kaip prašytų panašaus atsakymo, iš tikrųjų nė vienas žmogus išgirsti jo nenorėtų.

Sena taisyklė: Blogas ar nuobodus seksas reiškia, kad jūsų draugystė pasmerkta pražūčiai.
Nauja taisyklė: Kalbėjimasis gali vidutinišką seksą paversti geru kaip niekada. Tiesiog riekia nebijoti klausti apie patinkančius ir nepatinkančius dalykus, daugiau eksperimentuoti bei entuziastiškiau nusiteikti.

Sena taisyklė: Vyrai labiau mėgsta imtis iniciatyvos patys, negu perleisti ją moterims.
Nauja taisyklė: Vyrai dievina, kai vadžias į rankas ima moterys. Tokiais atvejais jie tiesiog labiau atsipalaiduoja ir mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais, o ne patys suka galvą, ką ir kaip daryti.

Sena taisyklė: Kuo asmuo turi daugiau seksualinės patirties, tuo jis geresnis lovoje.
Nauja taisyklė: Buvimas geru lovoje priklauso nuo pastangų ir nusiteikimo. Kai kurie turi neįtikėtinai daug patirties, bet yra itin blogi lovoje. Lygiai taip pat, pirmuosius seksualinio gyvenimo žingsnius žengiantys meilužiai gali suteikti nepamirštamų potyrių. Reikia nepamiršti ir to, kad net ir tas pačias technikas skirtingi žmonės interpretuoja kitaip. Be to, tai, kas patinka vienam, nebūtinai turi patikti kitam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Ieškau naujos sex partnerės. Parašyk: meiluzistau2020@gmail.com aš iš kol. 28m
Wow
naujoviu
Tos naujosios taisykles remiasi tik siuolaikinio jaunimo gywenimo espektais. TAIP tai yra, taciau neturetu buti
Naujos taisyklės tik kad geresnės :))
Naujas komentaras