Naujųjų metų seksas: 12 sekso superpozų!

 
4 komentarai
Naujieji metai jau šiandien, ko gero, jau ir baigėte kalėdinį dovanų maratoną. Tačiau mylimam žmogui juk norėsite įteikti kažką ypatingo – tai, ko jis seniai norėjo. Jei esate numatę seksą su fejerverkais Naujųjų metų naktį, mes pasistengsime jums padėti: 12 sekso pozų – lygiai tiek pat, kiek yra laikrodžio dūžių vidurnaktį.

Ypatingai ši dovana tiks tiems, kas ruošiasi sutikti Naujuosius dviese. Jei nusimato triukšmingas vakarėlis su draugais, tuomet pasirinkite tinkamą momentą ir pasišalinkite. Be to, suplanuokite viską taip, kad niekas neįsiveržtų pro duris ir neklausinėtų „ką gi jūs ten veikiat?“ Geriausiai išvažiuoti kur nors į ramų kampelį, tačiau... gal seksas triukšmingoje aplinkoje atvirkščiai jus jaudina?

Taigi, sugalvojote nepamirštamą meilės naktį? Susiruoškite tinkamai: įsigykite seksualius apatinius, parinkite gerą muziką ir žvakėmis, būtinai pasirūpinkite intymiais aksesuarais ir žaisliukais, kurie tik paįvairins jūsų kasdienybę. Juk tai šventės!

Jei pasiryžote improvizuoti, įsitikinkite, kad ir jūs, ir partneris jaučiatės patogiai – juk nemalonu bus, jei kuris nors vienas nepasieks orgazmo.

1. Patyrusi jojikė

Tai viena mėgstamiausių vyrų pozų – moteris viršuje. Vis dėl to ši poza turi savo ypatumų: vyras neguli, bet sėdi arba pusiau sėdi, remdamasis į kėdę su atlošu. Jo sulenktos kojos turi stipriai remtis į grindis. Moteris, išskėtusi kojas, atsistoja veidu prieš vyrą. Sekso metu partneriai gali padėti vienas kitam judėti, kontroliuodami judesius rankų prilaikymais.

2. Bures pakelt!

Šia poza, kai vyras yra viršuje, galima mėgautis amžinai. Vyras atsiklaupia, o gulinčios ant nugaros moters pėdas deda sau ant pečių. Tokioje padėtyje vyras gali kontroliuoti įsiveržimo gilumą ir judesių tempą. Jei moteris tuo metu pasidėjusi pagalvę po užpakaliu – jos orgazmas bus ryškesnis.

3.  Bambuko plėšymas

Ši poza ypatingai tinka tiems, kam patinka užsiimti lėtu seksu. Moteris ir vyras guli ant šono: partnerė nugara į partnerį. Vyras laiko viršutinę pusiau sulenktą partnerės koją arba kelia tą koją ant savęs.

4. Lėlininkas

Ši poza leis kontroliuoti įsiskverbimo gilumą. Moteris sėdi ant kėdės galo sulenkusi nugarą, vyras iš galo klūpi. Partneris gali lengvai kontroliuoti sekso tempą, padėjęs savo rankas moteriai ant pečių. Šiai pozai tinka judesiai „į viršų-į apačią“.

5. Spynelė

Moteris guli ant pilvo lovoje, kojos suspaustos, o keliai sulenkti. Vyras sėdasi iš moters galo. Svarbiausiai, kad jis nenukristų ant jūsų visu savo svoriu – šiai pozai partneris turi laikyti savo kūną, remdamasis rankomis į lovą.

6. Misionieriška poza su pagalvėlėmis

Ši poza leis partneriams pajusti orgazmą vienu metu. Moteris guli ant nugaros, kojos sulenktos per kelius, pėdos pastatytos ant lovos. Vyras yra veidu į moterį. Po dubeniu moteriai rekomenduojama padėti keletą pagalvėlių – tai garantuos ne tik gilų įsiskverbimą, bet ir papildomą klitorio stimuliaciją.

7. Kaubojiška

Ši poza yra iš to pačio tipo „moteris iš viršaus“, tačiau ji nėra įprasta. Vyras nesigula, o sulenkia kojas per kelius ir sėdasi sau ant pėdų. Moteris sėda ant partnerio nugara į jį. Jei partnerė pavargs ir nesugebės ilgai judėti tokioje padėtyje, ji gali ištiesti rankas ir atsiremti į lovos kraštą.

8. Atspindys

Užsiiminėti seksu prieš veidrodį – puikus būdas paįvairinti sekso rutiną. Partnerė stovi ant kelių veidu prieš veidrodį, partneris – iš galo. Moteris neturi susilenkti ir remti savo rankomis, ji turi prisišlieti prie savo partnerio. Čia daug dėmesio reikėtų skirti sekso ritmui: vyras turi judėti lėtai, be aštrių judesių.

9. Vėžio žingsniu

Tokia poza patiks tiems, kam patinka eksperimentai. Moteris guli ant nugaros, kojos suglaustos, sulenktos per kelius ir pakeltos į viršų. Vyras stoja keturiomis nugara į partnerę.

10. Liftas

Moteris stovi keturiomis, vyras įsitaiso jai iš nugaros. Jis pakelia vieną partnerės koją ir laiko ją savo šlaunų lygyje. Šioje pozoje partneris gali lengvai kontroliuoti įsiveržimo gilumą, o laisvąja ranka glamonėti partnerę.

11. Drugelis

Partneris guli ant nugaros, o partnerė sėdasi ant jo nugara į jį. Moteris remiasi rankomis į lovą, o pėdas suveda ant vyro krūtinės. Partneris gali padėti rankomis moteriai judėti ir taip kontroliuoti judesius.

12. Prancūziškas bučinys

Reikia atiduoti duoklę ir oraliniam seksui bei pozai 69. Labiausiai paplitusi 69 poza yra, kai vienas partneris yra viršuje. Tačiau jūs turėsite žymiai daugiau laisvės, jei abu gulėsite ant šono. Partneri galės glamonėti moterį liežuvių ir pirštais, o moteris tuo metu patirdama ypatingą malonumą nepamirš apie „savo reikalus“.

Sekse poza turi lemtingą rolę. Todėl kuo daugiau jūs jų turėsite savo arsenale, tuo daugiau šansų nugalėti mūšyje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Niu tikrai nieko naujo cia neperskaiciau:)
Butent.
grazu :)bet nieko naujo
Super
Naujas komentaras