Negaliu "ištempti" nė minutės. Padėkite!

man(2).jpg
 
"Man yra 23 metai ir turiu labai rimtą problemą dėl per greito baigimo. Kai girdžiu, jog draugai skundžiasi, kad baigia per penkias minutes, mane apima dar didesnis liūdesys, nes aš negaliu "ištempti" ilgiau kaip 1 minutės. Lytinių partnerių esu turėjęs ir gana nemažai. Žinoma, tai būna vienkartiniai nuotykiai, nes vargu ar kuri nors mergina norėtų tęsti tolimesnę pažintį su tokiu kaip aš. Nežinau ką daryti su šia savo bėda. Man gėda ir norėčiau, kad seksas truktų bent tris minutes. Padėkite!" (Jonas, 23 metai)

Priešlaikinė ejakuliacija dažniausiai yra jaunų vyrų, nuo  18 iki 30 metų problema. Apie 20 procentų vyrų susiduria su priešlaikine ejakuliacija, tačiau tik labai retais atvejais per greit trunkantis aktas vyrus lydi visą gyvenimą, o sunerimti vertėtų jei šios problemos negalite išspręsti gyvendami ilgus metus poroje. Neretai minutės ar kelių minučių trukmės aktas išsisprendžia arba išsisprendžia bent iš dalies atsiradus nuolatinei partnerei.
 

Atsižvelgiant į jūsų amžių ir situaciją su partnerėmis, galima manyti, jog jūsų bėda yra išsprendžiama. Tačiau turite suprasti, jog šiuo atveju yra svarbi ir psichologinė būsena. Dėl savo problemos bijote užmegzti rimtesnių santykių, o trumpalaikiai nuotykiai tik dar labiau įklampina jus į šią vyrišką bėdą. Vien dėl per greito baigimo neturėtumėte vengti ilgalaikių santykių, o jog būtumėte labiau užtikrinti žingsniui, susirasti merginą ne vienam kartui, rekomenduojame išbandyti populiariausius metodus (pavyzdžiui, masturbacijos metu), padėsiančius kovoti su pernelyg trumpa akto trukme.
 

Apie priešlaikinės ejakuliacijos priežastis, priemones ir metodus ne kartą rašėme. Naudingos informacijos kaip galite prailginti akto trukmę rasite čia:
http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/intymu/kas-lemia-penio-jautruma-ir-kaip-sau-padeti-giedrius-26-4233/
http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/intymu/per-greitai-baigiu-padekite-dainius-25-m-4255/


Turite klausimų ir norite sužinoti ekspertų nuomonę? Klauskite čia:
http://www.suaugusiems.lt/klausimai-atsakymai/naujas/


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras