Neįprastas seksas: be įsiskverbimo

seksas1(9).jpg
 
4 komentarai
Seksas be įsiskverbimo, arba, seksologų terminais, nepenetraciniai lytiniai santykiai – tai ne tik būdas paįvairinti seksualinius potyrius, bet ir galimybė apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo, tuo pačiu išsaugant aistringus santykius.

Neskubėkite išsigąsti sudėtingų pavadinimų ir gal kiek neįprastų vaginalinio sekso „pakaitalų“ – daugelis tokio pobūdžio žaidimų naudojami kaip įžanginės glamonės, per kurias galima patirti jums visiškai naujų ir galbūt netikėtai malonių pojūčių.

Seksas be įsiskverbimo dar vadinamas eksternaliniu, t.y. nesusijusiu su penio įėjimu į lytinius organus. Bene labiausiai paplitusi tokio sekso ūšis – manualinis. Tai partnerio patenkinimas rankomis. Daugelis vyrų, net ir neturinčių polinkio į didesnę seksualinę įvairovę, tokį pasitenkinimo būdą mielai praktikuoja. Partnerei tai padaryti visai nesunku, svarbiausia – perprasti, kokie judesiai, koks tempas, kokio stiprumo spaudimas labiausiai patinka vyrui. Tai – ne tik seksas, bet ir savotiška ligų profilaktikos procedūra, nes tokiu būdu masažuojamas penis, dėl to gerėja kraujotaka vyro lytiniuose organuose, didėja seksualinis jautrumas.

Dar viena pakankamai dažnai praktikuojama eksternacinio sekso rūšis – mamologinė. Praktikuojant šį seksą, pageidautina (o daugeliu atvejų – ir būtina) sąlyga – pakankamai didelė moters krūtinė. Partneris pasitenkina trindamas penį tarp suspaustų krūtų. Tuo metu moteris gali klūpėti, o vyras – stovėti prieš ją. Patogi poza ir moteriai gulint, o vyrui – klūpit apžergus jos apatinę krūtinės dalį, taip, kad penis atsidurtų tarpelyje tarp krūtų. Praktikuojant tokį seksą rekomenduojama naudoti lubrikantą arba masažo aliejų – kad išvengtumėte nemalonios trinties. Mamologinį seksą lengva paįvairinti oralinėmis glamonėmis, jei penis, slysdamas į viršų tarp moters krūtų, pasiekia jos burną.

Intrafemoralinis seksas – nuo įprasto vaginalinio skiriasi tuo, kad penis trinamas tarp suspaustų partnerės šlaunų. Tokiam seksui patogu judėti ir esant partnerei iš priekio, ir iš nugaros, o pojūčiai, priklausomai nuo pozos, gali labai skirtis. Jei turite rimtų priežasčių saugotis įsiskverbimo, svarbiausia – aistros įkarštyje nepereiti prie paprasto vaginalinio sekso. Kita šio tipo sekso variacija – labiamažorinis seksas, kai penis trinasi nebe tarp šlaunų, o tarp didžiųjų lytinių lūpų.

Gliuteralinis seksas – kai penis juda tarpelyje tarp partnerės sėdmenų

Penio įsiskverbimas į pažastį – aksiliarinis seksas.

Aurikuliarinis seksas – malonumas patiriamas peniu judant prie ausies. Be abejo, mėginti įsiskverbti į pačią ausį – beprasmiška ir netgi pavojinga. Aurikuliarinio sekso metu peniu braukoma ausies išorinė dalis ar vieta už ausies. Kadangi daugeliui moterų toje vietoje išsidėstę daug jautrių taškų, malonumą patiria abu partneriai.

Intrabialinis seksas – tai judesiai peniu tarp suspaustų partnerės blauzdų. Tie patys judesiai tarp pėdų vadinasi inerpedaliniais.

Visai nebūtina penį suspausti tam tikromis kūno vietomis. Malonumą galima patirti ir paprasčiausiai penį vedžiojant po moters kūną. O tokios glamonės taip pat turi savus pavadinimus.

Trichoflininis seksas – kai peniu braukoma per partnerės plaukus. Priklausomai nuo jos šukuosenos ir kirpimo, pojūčiai gali būti įvairūs: vienoki braukiant per trumpai „ežiuku“ kirptus plaukus, kitokie – po švelnius, lygius arba garbanotus plaukus. Svarbiausia – kad šukuosenos tuo metu nepuoštų aštrūs smeigtukai ir segtukai.

Vertebralinis seksas – kai peniu vedžiojama per stuburo slankstelius arba šonkaulius, femoralinis – peniu vedžiojant per šlaunų paviršių.

Tikriausiai jau supratote, kad priklausomai nuo to, ties kuriomis partnerės kūno vietomis atsiduria penis, pojūčiai gali būti labai skirtingi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
O gal kas zino ir noretu i mane issiskverpt?
i ausi.....jus cia rimtai.... :D :D :D
Net nežinau
Reiks žodynėlį užsivest :))))
Naujas komentaras