Neįprasti oralinio sekso būdai pagal B. Brandoną

icecream.png
 
Visai neseniai Niujorke vykusioje Seksualinės Sveikatos Expo parodoje šimtai amerikiečių turėjo galimybę sudalyvauti intrigą žadinančiame B. Brandon seminare "Geresnis BJ su Brandon B.". Seminare B. Brandonas su žiūrovais dalijosi savo nuomone apie oralinį seksą. Jis teigia, jog oralinis seksas nereiškia tik akivaizdžių kūno dalių darbo. Pasak seminaro autoriaus, oralinis yra kur kas daugiau.

B. Brandonas jau 12 metų dirba sekso žaislų parduotuvėje ir  savo srities profesionalas oralinį seksą supranta ne tik kaip  kūno kalbą, liečiant lūpomis ir liežuviu parterio penį bei kitas žinomas erogenines zonas. Brandonas teigia, kad BJ reiškia daug įvairių dalykų, ir ne visi jie susiję su tam tikromis kūno dalimis.
 

Rankos

Kai darote oralinį, turėtų dirbti ir rankos. Ypač tada, kai norite leisti savo burnai pailsėti, - sako Brandon B. Sekspertas taip pat pabrėžia, jog daugiau malonumo tiek pačiai moteriai, tiek partneriui bus tada, kada penį sutepsite lubrikantu.Lubrikantas ypač rekomenduotinas tiems, kurie nemėgsta ar negali atlikti gilaus oralinio. Suteptas penis, dalinis darbas burna ir lūpomis bei aktyvus penio stimuliavimas rankomis suteiks partneriui deepthroat pojūtį. Pasak Brandono, moterims  toks blowjob paįvairinimas leis į oralinį seksą pažvelgti kitomis akimis. Visai nebūtina susidurti su tokiais nemaloniais oralinio sekso netikėtumais, kaip vėmimo refleksas. Seksas, o taip pat ir oralinis seksas turi teikti tik malonumą, ir tik abiems!
 


Užpakalis

Tęsdami savo kelionę per kūną ir siekdami atskleisti visas oralinio sekso paslaptis, nejučiomis mes prieiname ir prie kitų erogeninių zonų. Brandonas įsitikinęs, jog išangės stimuliavimas liežuviu bei lūpomis oralinio sekso metu, tai vienas didžiausių oralinio privalumų. Jei tą esate patyrę ir jūs, tikriausiai sutiksite su tokia eksperto išvada. Žinoma, jei nutarsite anilingu pamaloninti savo antrąją pusę, darykite tai švarūs ir nusiprausę!
 

Sekso priedai

Seksas apima visą kūną ir tai, kas jūsų kūnui nepriklauso. Norintiems patirti neįtikėtinų pojūčių Brandonas rekomenduoja oralinio sekso metu naudoti sekso žaisliukus – visų pirmiausia, pakankamai mažus silikoninius antgalius.  Jie puikiai slidinėja ir genialiai įkūnija gilios gerklės pojūtį. Tai yra tai apie ką jis visą laiką svajojo! 

Kai kurios moterys tiesiog negali pakęsti vien minties apie oralinį seksą. Tačiau ar galime dėl to stebėtis, jei po kelių nesėkmingų bandymų atkartoti porno filmų scenarijų, jos atsisako suteikti partneriui oralinį malonumą? Vertėtų atminti, jog niekada ir nieko nereikia daryti prieš savo valią, o štai kompromisas, tiek gyvenime, tiek ir sekse, gali leisti pasiekti maksimalių rezultatų, kokių galbūt nė nesitikėjote!

 
Komentarai
Naujas komentaras