Neįprastos kalėdinės dovanos: ką dovanoti vyrui?

The-Best-Couples-Sex-Toys-for-Beginners-Experts-Alike.jpg
 
Ką vyras gali padovanoti moteriai? Idėjų – šimtai. O štai ką dovanų išrinkti vyrui – dažnai kebloka atsakyti net ir jam pačiam. Nes vyrai retai kada tenkinasi „smulkme“, jų pomėgiai – brangūs: reta moteris įpirktų Kalėdų proga mylimajam automobilį, prabangų laikrodį ar naujausią telefoną. Ir vis dėlto yra viena dovana, kuri tikrai nudžiugintų bet kurį vyrą. Tai – nepaprastas, aistringas, pašėlęs, laukinis seksas. To jie niekada neatsisako. Ir tai kaskart iš naujo džiugina.

O koks seksas tinka kaip dovana? Žinoma, ne toks, kokiu mėgaujatės kasdien. Taigi maloniausia tokios dovanos paieškų akimirka – apsispręsti, ką tokio galėtumėte pasiūlyti.

Seksualūs apatiniai

Nauji seksualūs apatiniai – tai klasikinis gundytojos triukas. Toks senas ir populiarus, kad jau beveik ir nebestebinantis. Norite, kad jūsų apatiniai taptų mylimajam dovana? Ieškokite jų ne sau, o jam!

Pirkdama apatinius rūbus moteris visų pirma dairysis to, kas ne tik gražu, bet ir patogu bei bent šiek tiek praktiška. Vis dėlto kad dovana tikrai duotų trokštamą efektą, pasidairykite jos ne įprastoje apatinių rūbų parduotuvėje, o tarp erotinių prekių. Kūno kojinė, permatomi naktinukai, pėdkelnės su iškirpimu „strateginėje vietoje“, krūtis pakeliantis ir apnuoginantis korsetas, latekso glaustinukė – viskas priklauso nuo to, kokį įvaizdį pasirinksite.

Kas nors naujo

Yra kažkas, ko lovoje dar nebandėte, bet mielai tai padarytumėte? Kalėdos – puiki proga atrasti naujoves! O kad jūsų atradimai būtų kuo sklandesni ir malonesni – pasirūpinkite tinkamu inventoriumi.

Šios kategorijos dovanos priklauso nuo jūsų individualių poreikių. Tai gali būti analiniai žaisliukai – kaiščiai, vibratoriai, kamuoliukai. Jei jūsų mylimasis jau seniai vis užsimindavo, jog nori išmėginti analinius malonumus, žaisliukai padės atsipalaiduoti ir pradėti šiuos žaidimus taip, kad abiem tai keltų kuo malonesnius pojūčius.

O gal vis gundotės išmėginti ką nors iš BDSM repertuaro? Tuomet botagėliai, antrankiai, apykaklės ir kiti atributai – ideali pradžia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras