Neištikimybė: Kam sunkiau atleisti?

affair2_editorial.jpg
 
Tyrimai parodė, kad vyrai lengviau atleidžia neištikimybę savo antrosioms pusėms nei moterys. Be to, moterys, skirtingai nei vyrai, skirtingai suvokia neištikimybės sąvoką.

Naujausi mokslinių tyrimų rezultatai atskleidė, kad dauguma moterų tiesiog negali atleisti ir pamiršti neištikimybės. Ekspertų grupė atliko tyrimą ir apklausė 112 Karalienės Viktorijos  Universiteto (Belfastas) studentų. Paaiškėjo, kad jaunuoliams yra lengviau suvokti savo partnerės neištikimybę. 98% jaunų vyrų teigė, kad atleistų savo antrajai pusei  neištikimybę, o 99 % merginų teigė, kad būtų sunku pasitikėti draugu jei jis išduotų ją su kita moterimi.

Tyrimo sumanytoja profesorė Laura Lee Quigley mano, kad moterims yra sunkiau suvokti neištikimybę, nes jos bijo būti vėl įskaudintos ir nenorėtų dėl to prarasti mylimojo.Visa tai yra todėl, kad moterys yra emocionalios asmenybės ir partnerio neištikimybę jos vertina labai plačiai. Vyrai partnerės seksą su kitu vyru gali traktuoti kaip tiesiog fiziologinį dalyką, todėl jiems geriau suprantama kodėl moterys būna neištikimos.

 
Komentarai
Naujas komentaras