Neįtikėtini faktai apie seksą.

 
1 komentaras
Seksas- viena iš subtiliausių, daugiausiai diskutuojamų temų visame pasaulyje. Domėtis juo daugiau ar mažiau pradedame ankstyvoje vaikystėje, kai širdelę kirbina ir ramybės neduoda vienas klausimas: Iš kur atsiranda vaikai? Vėliau smalsumą žadina ir išmėginti kviečia kur kas pikantiškesnė šio dalyko pusė. Imame domėtis lovos reikalais, žaidimais, kuriuos galėtume išbandyti ir paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Internetas ir spauda mirga nuo įvairiausių straipsnių, patarimų, faktų sekso tematika, todėl kasdien žinių bagažą galime kaupti kasdien. Tačiau būtų įdomu į tai pažvelgti su humoru, iš šmaikščiosios pusės, su šypsena. Todėl nuotaikai pakelti, pateikiame nuotaikingiausių, neįtikėtinų sekso faktų dešimtuką.

1. Vibratoriaus panaudojimas medicinoje. Kaip bebūtų keista, iš pradžių vibratorius buvo naudojamas anaiptol ne seksualinei palaimai pasiekti. Dar 19-ame dešimtmetyje šių dienų sekso prietaisas buvo skirtas kilniems, medicininiams tikslams įgyvendinti- panaudotas kaip vaistinis, moterišką isteriją gydantis preparatas. Vibratoriaus sukelti orgazmai padėdavo išsklaidyti isteriją sukeliančius simptomus.

2. Vyriška sperma stabdo dantų puvimą. Mokslininkų įrodytais duomenimis, spermoje esantis cinkas ir kalcis apsaugo dantis ir neleidžia vykti puvimo procesui.

3. Japonijos konservatyvumas. Japonijos valdžia skeptiškai vertina sekso žaislų gamybą, todėl kiekvieną, vyrišką pasididžiavimą primenantį žaisliuką, stengiasi gaminti kaip galima subtiliau. Pavyzdžiui: vibratoriui ironic rabbit uždėjo besišypsančio zuikučių veidelį.

4. Varpos dydžio ypatumai. Vidutiniškai penio dydis erekcijos būsenoje siekia 13cm, o suglebusios ilgis matuojamas 7,5cm.

5. Liūdna tiesa. Vienoje iš Amerikos psichiatrijos klinikų, homoseksualumas kaip protinė negalia buvo įvardijamas iki pat 1973 metų.

6. Karių apsauga. Dar Antrojo Pasaulinio karo metais vyriausybei pagailėjus skirti didesnį finansavimą, dauguma karių namo grįžo užsikrėtę venerinėmis ligomis. Pataupius vienoje, išlaidos padidėjo kitoje srityje- milijonai dolerių buvo skirti medicininėms išlaidoms, šiai problemai gydyti.

7. Nekenčiate sporto? Pats metas jį pamėgti, nes per 30 aktyvaus sekso minučių, sudeginsite 200 kalorijų.

8. Seksualūs drabužėliai. Prieš kelis dešimtmečius jų paskirtis buvo anaiptol ne gundyti ar sužavėti mylimąjį. Iš pradžių jie buvo sukurti kaip makšties perukai 15-ojo šimtmečio prostitutėms. Apranga padėdavo slėpti makšties utėles ar sifilio simptomus.

9. Atpildas už neištikimybę. Honkonge už svetimavimą ir neištikimybę, žmona gali imtis drastiškų fizinių veiksmų prieš savo vyrą. Taip, taip, turime omenyje žmogžudystę, tačiau jos metu negalima naudoti jokių ginklų ar kitų priemonių, viskas turi būti atlikta plikomis rankomis.

10. Sekso žaislų draudimas. Deja, sekso žaisliukais pasaulyje mėgautis gali ne visi. Alabamoje ir Misisipije šios prekės griežtai draudžiamos.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
Pasiskaitykite žodyne žodžių makštis ir gakta apibrėžimus, nes juokinga skaityti.
Naujas komentaras