Nemalonūs intymūs momentai moterims

pora-5891d57846eca.jpg
 
10 komentarai
Kaip gi vargšams vyrams suprasti mūsų moterišką genialią logiką? Ogi niekaip! Esmė ta, kad dauguma atvejų moteris niekaip negali tiksliai pasakyti, kas jai patinka. Ir šiuo atveju reikalingi raktažodžiai bei užuominos. Taigi, kas moterims labiausiai nepatinka sekso metu.

1. Kai jis tyli. Nors visi žino, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimi, tačiau tai nieko nekeičia: teorija niekaip nenori susijungti su praktika. Ir tikrai nereikia vyrams staiga virsti lakštingalomis ir čiulbėti apie moters grožį nuo ryto iki vakaro. Tačiau užteks tik poros žodelių sekso metu, kurie pamalonins jos ausis. Ir tai darykite reguliariai. Atminkite, kad preliudija į seksą prasideda dar ryte.

2. Kai jis palieka įjungtą šviesą. Per ryški šviesa, visų pirma, primena operacinę. Antra, damai horizontalioje padėtyje matosi musė užmigusi šviestuve. Trečia, norint suteikti moteriai malonumą, ji turi „atsijungti“ ir atsipalaiduoti, o čia visos mintys nukreiptos galvojant, kaip ji atrodo šviesoje. Taigi, tegyvuoja prigesintas naktinis šviestuvas! Juk tai išties geras kompromisas.

3. Kai jis nesiskuta. Jei vyras nori suprasti, kaip kankina moteris jo nekalta trijų dienų barzdelė, tegul pasitrina savo skruostą į aštrų šepetį.

4. Kai jo nagai neapkirpti. Kalbama, kad vyras ne impotentas, kol turi nors vieną pirštą. Tačiau tik ne tuo atveju, jei ant šio piršto auga ilgas, besibadantis nagas.

5. Kai jis blogai nusiprausė prieš seksą. Nors yra manoma, kad vyras turi kvepėti vyru, tačiau viskas turi savo saiką. Vyro kvapas – šaunu, tačiau tai nieko bendro neturi su pietų - pažastų ar prakaito - nešvarių kojinių mišiniu. Tai tikrai neįkvepia.

6. Kai jis iš karto nusisuka ir užmiega. Banali ir pabodusi tema, tačiau išlaikanti savo aktualumą – nes vyrai vis dar taip elgiasi! O seksologai juos gina, teigdami kad tokia jau vyrų fiziologija. Tačiau moteriška fiziologija taip pat reikalauja tik šiokios tokios porcijos švelnumo. Juk moterys taip pat turi savo prigimtį!

7. Kai jis nepastebimai, tačiau atkakliai lenkia moters galvą į apačią. Minetas – tai geros valios aktas. Galima paprašyti, galima užsiminti, galima galų gale parodyti ir savo asmeniniu pavyzdžiu. Tačiau priversti – to geriau nedaryti. Todėl, kad prievarta ir lieka prievarta. Partneriai turi abu nuspręsti, kas jiems abiems yra priimtina, o kas ne. Jei šiandien kažkas yra atmetama, tai dar nereiškia, kad rytoj tai bus atmesta. Beje, priimtinumo diapazonas tiesiogiai susijęs su pasitikėjimu santykiuose.

8. Kai kunilingo metu jis jums žiūri į akis. Gali būti, kad vyrui nesvarbu, kaip jis atrodo tuo momentu: kaip gudrus fašistas išlindęs iš bunkerio.

9. Mineto metu jis bando judėti. Taip galima ir užspringti! Arba iššaukti vėmimo refleksą. Ir dar – prisiminkite apie dantis: nuo staigių judesių jie gali netyčia kaukštelti. Oi oi oi! Vargu, ar kam nors tai patiktų. Todėl išlikite pagal komandą „ramiai“, atsipalaiduokite ir pajuskite malonumą.

10. Kai jis per aistringai bučiuojasi prancūziškai. Jei jo liežuvis burnoje sukasi kaip šepetėlis indams plauti, tai dar nereiškia, kad viskas yra gerai. Žinoma, galima apie tai ir pašnekėti, nes visas problemas ir kliūtis jūsų santykiuose reikia išsiaiškinti. Tiesa, tai daryti reikia ramiai, delikačiai, vengti įžeidinėjimų.

11. Kai jis juokauja sekso metu. Juokas – pikčiausias sekso priešas. O kodėl? Nes kvatojanti moteris negali atsipalaiduoti ir atsijungti. Net jei ir stalinė lemputė išjungta. Taigi, juokas ir orgazmas – nesuderinami dalykai. Beje, neveltui manoma, kad ir pornografija – dalykas rimtas: jei tokio filmo metu atsiras humoras, žiūrovai praras bet kokį interesą.

12. Kai jis skaudžiai kandžioja arba sukinėja spenelius. Speneliai – ne radijo reguliatorius, juos galima tik švelniai bučiuoti, glostyti ir krimstelėti.

13. Kai jis iš visų jėgų trina ir maigo krūtis. Krūtys – ne espanderis. Ne tešla. Ne patalynė, kurią reikia lyginti. Tai krūtys. Tiesa, seksualumas ir skausmas – dalykai individualūs, tačiau daugumai moterų vis dėl to nepatinka skausmas. Atminkite, kad viskas turi teikti malonumą abiems.

14. Kai jis per daug susidomėjęs G-taško paieškomis. Gerai, jei jis jį rado. Tačiau jei ne – tai jau nebe seksas, o fiziologijos laboratoriniai. Įvairovė sekse yra pagirtina, tačiau nebūtina viską atlikti pagal glamūrinius žurnalus. Beje, moteris turi daug įvairiausių kitų taškų ir taškelių, kurie yra ne ką mažiau efektyvūs.

15. Kai jis keičia ritmą pačiu netinkamiausiu momentu. Jei sekso poza, jėga ir greitis surasti, slaptas moters noras, kad tik jis nieko nepakeistų. Ir jei jums atrodo, kad vyras ieško dar neatrastų žemių, pasakykite jam, kad jis perlenkia lazdą. Nenorite kalbėtis? Užteks ir gestų: atvesti jo ranką, padėti į reikiamą vietą. Juk iš tiesų lytinio akto metu ne visada pokalbiai yra pageidaujami.

16. Kai jis elgiasi kaip proktologo mokinys. Vyrai netoli tos vietos turi prostatą. Moterys prostatos neturi. Ir analinis seksas patinka tikrai ne visiems. Beje, proktologai yra prieš analinį seksą, nes tai labai jautri zona, ją labai lengva pažeisti, o pažeidimai gali virsti chroniškais. Ir tai jau rimta problema. Tačiau tokių negalavimų galima išvengti, ir jei abu partneriai sutinka, ir sutaria, kaip viską atliks, tuomet – kodėl gi ne.

17. Kai jis nutraukia seksą, kad pasižiūrėtų įdomią sceną per televizorių arba perjungia kanalus. Tai blaško. Tai žeidžia. Tai paneigia visas prieš tai įdėtas pastangas. Todėl galima išjungti televizorių ir viską pradėti nuo pradžių.

18. Kai jis čepsi ir apseilioja ausis. Žinoma, ausys – tai daugumos erogeninė zona. Tačiau tikrai ne visų. Antra, švelnus bučinys ir lengvas krimstelėjimas gali padaryti stebuklus, tačiau apseilioti ausį kaip šuniui tikrai nereikia.

19. Kai jie nepareiškia iniciatyvos. Gal kažkur feministės ir mojuoja vėliavomis, tačiau dauguma moterų vis dar nori būti užkariautos. Moterims patinka būti dėmesio centre. Todėl, jei norite, kad moterys taptų amazonėmis, vyrams teks nors trumpam suvaidinti vikingus.

Visos paminėtos problemos yra išsprendžiamos. Tai yra treniruojama taip pat, kaip treniruojami raumenys, kaip treniruojami seksualinė funkcija. Jei šiandien kažkas nepatinka, gal bendraujant ilgiau ims ir patiks. Erogeninės zonos taip pat yra treniruojamos ir auklėjamos. Tačiau yra meilė. Meilė – tai didelis kasdieninis darbas, pats brangiausias dalykas, ką turi žmogus. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
visiskai sutinku!!
Visiska teisybe,laimei tokiu kuriozu dar nepasitaike:D
kgitiytfddddddddddolkjk

Tikrai geras straipsnis. Ypac apie analini tiesa raso. Apsilankius proctosite.com nuotrauku galerijas, matosi kuo baigiasi analinio sekso pasekmes, atsoranda fistules, iplesos, o jei yra polipai tai ir isvis baisumai kokie buna.
manau, kad is dalies del tokiu 'nemalonumu' kalti abu vienodai :) na jei nepatinka visada galima pasikalbeti na gal ne sekso metu, bet poto, juk tai svarbiausia- vienas kita suprasti, o nei mes ju, nei jie musu minciu neperskaitys :)
Visuose punktuose yra tiesos, bet didžiąją dalį, o gal net visus, galima kontraargumentuoti.. O 8 priverčia juoktis vos jį prisiminus :D Tikiuosi niekada kunilingo metu aš jo neprisiminsiu.. :D
5,7,12,13-patys siaubingiausi, bent jau man,fu.....
3 punktas prajuokino. Šiaip daugiau nei su puse straipsnio nesutikčiau.
11. Kai jis juokauja sekso metu. tikrai??? didele dali nesusipratimu galima nuleisti juokais nepadarant absoliuciai jokios zalos. tarkim oro isejimas is moters vaginos. tikrai nemalonus dalykas. taciau taktiskai pajuokavus viskas praeina sklandziai. ar pagal jusu taisykles geriau suraukti antakius, atsistoti su ant klubu uzdetom rankom, pamosikuot smilium ir pradet burbet kad negrazu sekso metu leist sitokius garsus is vaginos? humoras vienintelis sekso draugas, kuo zmones laimingesni tuo seksas saldesnis. mergaites brangios, ar daug jusu soktumete ant savo susiraukusio pikto erzilo kuris tik bumba ir dantis parodo urgzdamas???
8 tikrai nervina, 13, 14 ir 15 taip pat, bet kitur tai didzioji dauguma visiskos nesamones
Naujas komentaras