Nepadorūs dalykai, kuriuos vyrai norėtų išbandyti lovoje

shutterstock_177600635-1(3).jpg
 
Labai dažnai vyrai bijo prisipažinti, ko jie iš tiesų nori lovoje. Jie bijo, kad mylimoji gali jų nesuprasti ir net išsigąsti. Gali atrodyti, kad tu jam duodi viską, ko jis prašo, tačiau jis svajoja apie kai ką kita.

Nustebinti mylimą žmogų galima labai paprastai. Imkis iniciatyvos lovoje ir pati pirma inicijuok nepadorius žaidimus. 

Jeigu nesugalvoji nuo ko pradėti, štai keli pasiūlymai:

Kalbėk nešvankiai

Moterys mėgsta pakalbėti, bet ne lovoje. Juk sekso metu turi būti užsiėmęs visai kitais dalykais, o ne pokalbiais… Tačiau įvairios apklausos rodo, vyrai su malonumu klausytųsi moterų, ypač kai ji kalba nešvankiai.

Pamiršk gėdą ir pabandyk jį suvilioti vien žodžiais. Pagirk jo penį (galbūt tau tai skamba kvailai, bet jam tai patiks), prašyk jo daugiau bučinių arba išrėžk jam, kad nori būti išdulkinta ant stalo virtuvėje. 

Praryk

Kodėl gi ne? Spermos skonis gana specifinis, tačiau prie jo galima priprasti. Pirmas nurijimas galbūt nebus toks skanus (geriausia truputėlį nuryti ir likutį išspjauti), tačiau po trečio ar šešto karto viskas pavyks daug geriau. 

Uždominuok

Nors visi vyrus vadina stipriosios lyties atstovais, tačiau kartais jie nori būti… silpnais. Todėl parodyk jam, kas vadovauja ir ko atidžiai turėtų jis klausytis. Liepk jam daryti tai, ko tu nori. Ir tegul jis labai pasistengia, kad Valdovė būtų iš tiesų laiminga.

Leisk jam tave surišti

Tegul padėtį kontroliuoja jis. Nusipirk kokybiškus antrankius arba virvę (viską gali rasti erotinių prekių parduotuvėje) ir paprašyk jo, kad tave surištų. Tau beliks tik mėgautis.

Analinis seksas

Analinis seksas vis dar yra tabu kai kurioms poroms, tačiau kodėl to neišbandžius? Mes nesiūlome iškart pulti ir to daryti. Pirmiausia, pradėkite nuo žaidimų pirštais, nepamiršdami analiniam seksui skirto lubrikanto. Taip pat pagelbės įvairūs analiniai žaisliukai - silikoninės grandinėlės ir vibruojantis kaisčiai, kurie tik pridės daugiau malonumo.

Analiniam seksui reikia laiko, todėl niekur neskubėkite ir abu mėgaukitės naujais potyriais.

Analinis seksas Jam

Kad ir ką jis besakytų, jis tikrai norėtų pats išbandyti analinį seksą. Čia galioja tokios pačios taisyklės - niekur nereikėtų skubėti, naudoti lubrikantą ir stebėti, kaip jis reaguoja į netikėtus prisilietimus. 

Taip pat pravers prostatos masažuokliai, kurie efektingai masažuoja prostatą ir suteikia daugybę malonių akimirkų.

Seksualūs apatiniai ir aukštakulniai

Seksualūs apatiniai gelbsti įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, tu nenori pasirodyti nuoga dienos šviesoje, o dailus apatinis trikotažas paslepia tai, ko nenori parodyti. Be to, tai puiki gundymo priemonė, kuomet nori nustebinti vyrą, bet nesugalvoji kaip. 

Visada turėk spintoje seksualių apatinių ir porą aukštakulnių. Galbūt tu nemoki vaikščioti su aukštakulniais, tačiau apsiavusi juos gali akimirksniu jį suvilioti.

Nešvankios nuotraukos

Vyrai myli akimis, todėl palepink jas gundančiais kadrais. Nuotraukose neturėtum būti nuoga (nebent pati to nori) - tie patys seksualūs apatiniai ar aukštakulniai padės sukurti reikalingą nuotaiką.

Jei nori kokybiškų nuotraukų, pasidaryk erotinę fotosesiją ir padovanok jam sukaktuvių ar gimtadienio proga. Tai bus ne tik gundanti, bet ir labai originali dovana.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras