Nepakartojami sekso triukai! (1 dalis)

 
5 komentarai
Atsisveikinkite su „patenkinamu“ , niekuo neypatingu intymiuoju gyvenimu. Dalinamės patarimais, padėsiančiais pažadinti jumyse laukinę aistrą! Taigi:

>> Kad seksas būtų malonesnis, neleisk savo partneriui nerti per daug giliai. Sekso guru iš Jungtinių Valstijų Masters ir Johnson atrado, kad išorinis trečdalis vaginos yra jautriausias, taigi gilus įsiskverbimas nėra jausmingas. Lai savo peniu jis tik baksteli tavo vaginą – tai suteiks puikių pojūčių jums abiems.

>> Įberkite prieskonių į savo seksualinį gyvenimą darydami tai neįprastose namų vietose. Rimtai, naujovės yra stiprus afrodiziakas, o dėl bet kokios neįprastos vietos su keistais pojūčiais, kvapais ir prislopintais garsais, seksas atrodys naujas ir įdomus.

>> Mylėkitės ant skalbimo mašinos (vyras sėdi, tu ant viršaus, kojomis apsivijusi jo liemenį). Vibracijos, ateinančios kartu su jo peniu, pavers jį nuostabiu vibratoriumi.

>> Mylintis po užpakaliuku pasikišk pagalvę. Taip užtikrinsi maksimalų kontaktą tarp jo kūno ir tavo klitorio. Tokiu būdu pasieksi orgazmą kiekvieną kartą.

>> Tapk raudona. Spalvos sukuria seksualią nuotaiką. Raudona, tamsiai mėlyna ir violetinė yra pačios erotiškiausios spalvos. O kokia mažiausiai erotiška? Pilka. Keli raudoni itin erotiški apatinukai: Magnolija (69 Lt), Luiza (74 Lt), Meilės vardan (69 Lt).

>> Seksas vonioje yra smagu, tačiau gali būti sudėtinga. Pabandykite tai: pripildykite vonią vandens iki pusės, tuomet užpilkite ant vienas kito kūno šiek tiek dušo želė. Atsigulk ant vonioje gulinčio vyro ir užuot ėmęsi vaginalinio sekso, stimuliuokite vienas kitą trindamiesi vienas į kitą iki orgazmo.

>> Geros vibracijos. Išmėgink oralinį vibratorių (apie 29 Lt). Prilietus jį prie liežuvio, vibracijos taip stimuliuos nervų galūnėles, kaip tau dar neteko jausti.

>> Žaiskite „Twisterį“. Nuogi. Ir šlapi. Tai padės atsikratyti susivaržymo, o atsidursite tokiose pozose, kurių paprastai nė nebandytumėte. Galite išbandyti paklodę Kama Tvisteris kaip tik pritaikymą sekso pozoms (99,33 Lt).

>> Nenaudok vibratoriaus viena. Tik 25 proc. moterų patiria orgazmą vaginalinio sekso metu be papildomos pagalbos, taigi tegu tavo vyras suteikia tau malonumą su sekso žaisliuku.

>> Paprašyk jo kalbėti, kai jis daro tau oralinį. Balso sukeliamos vibracijos ir nenuspėjamumas privers tave baigti dar greičiau.

>> Jei planuoji suteikti vyrui malonumą oraliniu būdu, pamaitink jį cinamonu, kardamonu, pipirmėtėmis ir citrina, tačiau neprileisk jo prie česnakų, svogūnų, kario ar šparagų. Taip jo sėkla bus geresnio skonio.

>> Įkalbėk jį nupirkti tau daugiau juvelyrinių dirbinių masturbuodama jį perlų vėriniu. Panaudok daug lubrikanto (nuo 15,90 Lt), tada apvyniok perlais jo kotą ir lėtai brauk aukštyn-žemyn. Tai pridės naujų pojūčių.

>> Paprašyk jo oralinio metu naudoti nosį. Dauguma vyrų natūraliai mėgsta moters kvapą, o nosis suteikia nuostabų klitorio stimuliavimą. Gal būtent todėl kai kurioms moterims patinka didžianosiai vyrai.

>> Jei jums patinka seksas lauke, pabandykite tai: išvykite į kaimo vietovę, atsidaryk automobilio stoglangį ir atsisėsk ant jo krašto, kojas nuleidusi į vidų. Dabar eilė darbuotis vyrui, kuris vis dar automobilio viduje – laižyti tave iki orgazmo. Jei kas nors pravažiuotų, atrodys, kad paprasčiausiai deginiesi, o kai baigsi tu – ateis eilė ir tavo partneriui.

>> Misionieriaus pozoje užkelk savo kojas ant partnerio pečių. Taip sutrumpinsi vaginos kanalą, taigi įsiskverbimas atrodys daug ilgesnis.

>> Atsigulk veidu į pagalvę ir pakviesk savo vyrą atsigulti ant tavęs taip, kad jo kojos būtų tavųjų išorėje. Tavo šlaunų spaudimas jo peniui sustiprins pojūčius abiems.

>> Atsisėsk ant partnerio savo kojas pakišusi po jo užpakaliu. Dabar atsilošk, tarsi jodinėtum mustangu ir mėgaukis papildoma priekinės makšties sienelės (neįtikėtinai jautraus taško) stimuliacija.

>> Gauk daugiau naudos iš šuniuko pozos. Atsiklaupk ant lovos krašto, o veidą ir viršutinę krūtinės dalį padėk ant čiužinio, kad nugara taptų „čiuožykla“. Šis status šlaitas prailgina vaginos ertmę, įtraukiančią jo penį. Be to, čiužinys suteiks papildomą stimuliaciją tavo speneliams.

>> Gauk papildomą klitorio stimuliaciją klasikinėje šaukštelio pozoje paprasčiausiai pasukdama kūną. Gulint ant kairio šono, padėk savo dešinę koją ant, o kairę – tarp jo kojų ir pasisuk taip, kad beveik gulėtum ant nugaros. Suspausk jo dešinę koją ir uoliai darbuokis – tai neabejotinai nuties kelią į orgazmą.

>> Suteikite daugiau malonumo oralinio sekso metu panaudodami ledus. Nusipirkite ledų kūgelį, nukąsk galą ir užmauk jį ant vis dar minkšto jo penio. Dabar pridėk ledų ir neskubėk kramsnodama ir laižydama, kol jis taip sukietės, kad sulaužys ragelį. Ir kas sakė, kad ledai tik vaikams?

>> Ledus galima panaudoti ir kitaip: išsirinkite, kur norite būti palaižyti užrašydami ledais skaičius. Paprasčiausiai pradėkite nuo vieno ir laižykite nors ir iki 69.

>> Atšaldyk šiek tiek vynuogių šaldytuve bent 25 minutes. Naudokite jas brėžti kontūrams ant vienas kito kūno – šaltas ir drėgnas jausmas prives bėgioti šiurpuliukus.

>> Nulupk du trečdalius normalaus dydžio agurko (juk nenori, kad pesticidai patektų ant tavo odos) ir palik jį šaldytuve 40 minučių. Tegul partneris trina juo tavo krūtis ir vidines šlaunų puses, o tu naudok jį stimuliuoti jo spenelius ir sėklides. Tik pažiūrėk, kaip stojasi jo paties agurkas!

>> Užmiršk gremėzdiškus ledukus, kurie naudojami pridėti papildomų pojūčių oralinio sekso metu. Geriau įsidėk į burną šaldytų uogų ar tropinių vaisių. Jie yra skanūs ir juos lengviau išlaikyti burnoje.

>> Pamirškite ir senus sekso ir šokolado patarimus. Sūryje yra daugiau feniletilamino, chemikalo, kuris sukelia tą šokolado „aukštį“. Taigi, jei nėra nuotaikos, po vakarienės užsisakykite sūrių rinkinį.

>> Jei vis dėlto, jums labiau patinka šokoladas, geriau jau paprastas, o ne pieniškas. Juodame šokolade yra daugiau kakavos, tad daugiau ir geros nuotaikos chemikalų. Be to, išbandykite tapybą ant kūno šololadu (49 Lt).

Laukite tęsinio!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
LOL
"Nenaudok vibratoriaus viena. Tik 25 proc. moterų patiria orgazmą vaginalinio sekso metu be papildomos pagalbos, taigi tegu tavo vyras suteikia tau malonumą su sekso žaisliuku." Iš kur tokia lempa?
nu kokie triukai!super!
Neblogai.
net užkaitau paskaičius, einu seksiuko :)
Naujas komentaras