Nestovi ar neverta? Kodėl vyrai atsisako mylėtis? (I dalis)

 
Ar Jums, brangūs vyrai, teko kada nors atsisakyti sekso paskutinę akimirką? Pabėgti nuo pusnuogės ir įsiaudrinusios partnerės, tiesiai iš lovos? Kodėl vyrai atsisako mylėtis? Dėl ko vyrai atsisako sekso paskutinę akimirką ir “pabėga”? Pabandykime panagrinėti.

Manoma, kad vyras yra visada pasiruošęs seksui, o moteris arba pasiduoda vyro užuominoms ir pasiūlymams, arba atstumia jį, arba kaprizus rodo – pradžioje nesutinka, o po to leidžia vyrams save įkalbėti. Tai savotiška klasikinė schema, kuri, kaip ir visos schemos, yra sutartinė. Iš tikrųjų visi mes, turintys turtingą ir įvairiaspalvę seksualinę patirtį, bent kartą gyvenime susidurdavome su tokia situacija: vyras ir moteris jaučia abipusę trauką, reikalas ryžtingai eina link sekso, tačiau vyras staiga tiesiai ant miegamojo slenksčio ima ir persigalvoja patirti malonumą ir sėkmingai evakuojasi. Kodėl? – štai kur klausimas.

Jeigu mergina supranta, kad vyras jos nenori, kad sekso nebus, ji būtinai ras priežastį ne savyje, kad nesijaustų negeidžiama. Priežastis bus vyre. Yra trys moteriški nuosprendžiai klastingiems dezertyrams, vengiantiems lovos nuotykių paskutinę akimirką:

  1. Palaikyti jį impotentu;
  2. “Pripaišyti” jam venerinę ligą;
  3. Pavadinti homoseksualistu.

Kitokių priežasčių, skatinančių atsisakyti sekso su įdomia mergina (juk kiekviena mūsų laiko save tokia), nebūna ir būti negali, tačiau tai yra tik moterų požiūris. Ką gi, neseniai buvo draugų meet’as ir mes apturėjome labai smagią diskusiją, kadangi vyrai po kelių taurių vyno ir tekilos shot’ų pradėjo atvirauti. Priežasčių, tikrai pateisinančių, nemažai (pasirodo):

Etinės priežastys arba ištikimybė dar yra!!!

Kaip bebūtų keista, tačiau dar liko vyrų, saugančių ištikimybę savo moterims. Net jeigu suviliojo dorą žmogų “biesas” ir pastūmė į klastingos, amoralios viliotojos glėbį ir ji netgi sugebėjo įvilioti vyrą į miegamąjį, jau prigludo prie jo savo karštu kūnu, jau pažadino jame pačius nuodėmingiausius troškimus… Vis vien paskutinę akimirką jis persigalvos, prisimins žmoną ir vaikus, atstums pasileidėlę, užsidės kelnes ir pabėgs namo gailėtis. Deja tai tiesa (o gal ir ne deja)! Būti tokioje situacijoje nepatenkintos gundytojos vaidmenyje – liūdna ir nemalonu, tačiau kaip patikima ir gera būti mylimai tokio vyro – neišduos, bus ištikimas, neišmainys didelio jausmo į smulkias intrigėles.

Būna taip, kad vyro nesieja jokie saitai, tačiau jis vis vien atsispirs vienkartinio sekso pagundai su mergina, su kuria jis nesiruošia pradėti santykių. Juk merginos, ypač jaunesnės, turi įprotį seksą laikyti jausmais ir laukti tęsinio. Vyras, jeigu jis nėra cinikas visa savo esybe bei nesikėsina į nekaltybę, nenori meluoti, žadėti tai, ko nebus, nenori suteikti beprasmiškos vilties. Ką gi – kilnu – nieko nepridursi. Lengvabūdėms moterims – moralė, kad jeigu subrendę vyrai nesigula į lovą su kiekviena pasitaikiusia, nepatyrusiai damai apskritai reikia būti išrankesnei renkantis partnerį.

Ypač reikia būti išrankiai jeigu mergina dar neprarado nekaltybės, kuri ne visada yra pripažįstama kaip privalumas, nes kartais tai tampa “stabdžiu”. Nekaltybė vienus vyrus traukia, o kitus labai sėkmingai atstumia. Todėl, kad: atsakomybė – vienas, galimi nemalonumai – du, o be to, jeigu ji nepatyrusi, dėl malonumo sekso metu tenka suabejoti – trys. Be to, darbas gan varginantis: iš pradžių įkalbėk ir suviliok, po to šluostyk jos ašaras ir guosk. “Ne ne, jokių nekaltų mergaičių, – kategoriškai pasakė daugelis paklaustų vyrų. – Jeigu aš netyčia prieš pat seksą sužinosiu, kad mano glėbyje nekalta mergaitė, geriau atsisakysiu sekso”.

Draugauti negalima atsiduoti

Dėkite kablelį kur norite, priklausomai nuo to, ar jums draugystė su mergina gali tapti atsisakymo užsiimti su ja seksu priežastimi. Draugystės ir sekso tema jau buvo karštai aptarinėjama ir yra akivaizdu, kad labai daug vyrų nenori painioti šių dviejų malonų. Seksas su mergina-drauge nepriimtinas daugeliui vyrų. Jie mano, kad tai sugriaus draugiškus santykius. Atsidūrę su tokia moterimi vienoje lovoje (juk draugams dažnai tenka draugiškai dalintis lova – kelionėse, žygiuose, svečiuose), vyras (jeigu jis yra draugiško sekso priešininkas), netgi apimtas geismo, ryžtingai bandys įkalbinėti save ir savo draugę, kad seksas – tai akimirka, o draugystė – šventa ir amžina, ir nereikia “gadinti” draugystės vardan staiga užplūdusios aistros ir potraukio.

Aš pati asmeniškai dalyvavau tokiame “parodomajame” kūno raminime, kuomet jaunystėje mes gulėjome su mano geru draugu ant sofos… naktį… visiškai apsirengę… žiūrėjome į lubas ir svarstėme apie tai, kad draugystė yra svarbesnė nei seksas ir jeigu mes dabar pasiduosime aistrai, po to stipriai pasigailėtume. Susijaudinimas tokiose situacijose būna neįtikėtinas! Aš tuo metu buvau pasiruošusi užmiršti visas nerašytas taisykles, atsiduoti brangiam draugui – ir tebūnie kas bus, o mano bičiulis, panašu, bandė savo valią ir tęsė drebančiu nuo susijaudinimo balsu “transliuoti naktinę laidą” apie tai, kad mes turime būt aukščiau nei TAI. Auštant mes užmigome, nepasitenkinę ir iškankinti susilaikymo. Turbūt aš dėl to ir įsiminiau šią naktį, nes ji buvo tokia neįprasta, tačiau kas žino, gal mes su tuo berniuku praleidome patį pasiutiškiausią seksą gyvenime? Be to, draugystė vis vien pamažu baigėsi ir mes jau seniai nebendraujam. Ar reikėjo atsisakyti malonumo?

Objektyvios priežastys

Kartais atsisakyti pagundų tenka dėl ne dėl kažkokių efemerinių priežasčių! Kartais priežastys būna išties rimtos, pavyzdžiui, medicininiai rodikliai. Juk, kaip bebūtų liūdna, LPL (lytiškai plintančios ligos) egzistuoja ne tik atstumtų merginų vaizduotėje. Be abejo, normalus vyras, jeigu jis žino, kad nėra sveikas arba įtaria, kad jis turi kažkokių problemų, atsisakys sekso, bet tikrai nepradės aiškinti priežasties savo partnerei. Na, nebent ji labai atkakliai sieks sekso! Tuomet teks “atidengti kozerį”.

Tikėtina, kad prezervatyvas padėtų – padidintų sekso tikimybę, tačiau aistra yra spontaniška – tai gresia tuo, kad mes ne visada spėjame apsirūpinti reikalinga provizija. Yra vyrų, nepripažįstančių prezervatyvų. Jie geriau sutiks rizikuoti sveikata pradėdami lytinius santykius su nepažįstama mergina nei pasinaudos šiomis, jiems nepatogiomis, apsisaugojimo priemonėmis.

Kita vyrų kategorija taip rimtai žiūri į savo sveikatą, kad be prezervatyvų jie neužsiims seksu net su ilgalaike partnere. Apie atsitiktinę, neišbandytą partnerę nė nėra ko kalbėti. Nėra prezervatyvo – nėra sekso, mano šie vyrai. Sunku su jais nesutikti gyvenant XXI amžiuje. Visiškai pritariu tokiai filosofijai!

Pati objektyviausia ir dėl to liūdniausia priežastis – problemos su potencija. Ne paslaptis, kad tokios problemos – nebūtinai susijusios su amžiumi. Tokių problemų vyrai patiria ir pačiam jėgų žydėjime. Net jeigu problema nėra totali, jeigu potencija tik retkarčiais nuvilia – vyras vis vien gali pradėti taip depresuoti, jog tai taps pagrindu atsisakyti sekso dėl baimės “apsijuokti” prieš partnerę. Tokiose situacijose mintys pakrypsta tikrai ne vienkartinių santykių pusėn. Galima negatyvi moters reakcija į “nestovėjimą” gąsdina vyrus labiau nei pats “nestovėjimas”. Tokiose situacijose afrodiziaku tampa ilgalaikiai santykiai, visiškas pasitikėjimas partnerėmis, o taip pat (pagal sugebėjimus) meilė ir abipusė pagarba.

Ar teko paskutinę minutę persigalvoti ir atsisakyti sekso?
 
Komentarai
Naujas komentaras