Nevykęs seksas - ženklai, įrodantys šį faktą

zz.jpg
 
4 komentarai
Jis tikisi būti pamalonintas oraliniu būdu, tačiau atsilyginti Jums tuo pačiu neketina? Kartais suteikdami malonumą kitiems, patys jaučiame nemažesnį pasitenkinimą. Tačiau visa tai gali akimirksniu pakeisti, kai vienas iš mylimųjų yra susikoncentravęs tik į savuosius poreikius ar pernelyg tingus pamaloninti antrąją pusę.

Orgazmas tik Jam. Mylimasis susirūpinęs tik savo intymiais pojūčiais bei palaimos viršūne, apie jūsiškį orgazmą net nesusimąsto. Ką gi, tokiomis situacijomis vibratorius gali tapti geriausiu draugu, jis neabejotinai suteiks Jums malonumą vieną po kito. Apie netikusius mylimojo įgūdžius ir savanaudiškumą lovoje pamiršite akimirksniu.

Seksas baigiasi tada, kai Jis baigia. Įprastai seksas turėtų baigtis tada, kai malonumo viršūnę patiria abu partneriai. Tačiau ganai dažnai vyrai yra įsitikinę, jog seksas turėtų prilygti pornografiniams filmams, kai moterys užsiveda nuo bet kokio vyro prisilietimo ir patiria įsimintiniausią, nepamirštamą malonumą savo gyvenime, vos tik Jam įsiskverbus vidun. Erotiniai filmai ir realus gyvenimas vienas nuo kito skiriasi kaip diena ir naktis, realybėje mylimajam tenka kur kas labiau pasistegti, norint pamaloninti partnerę, gana dažnai stengtis sulaikyti ir atidėti savąjį orgazmą, pirmiausia malonumą suteikiant moteriai. Taigi jei Jūsų mylimasis nė neketina atsižvelgti į Jūsų poreikius ir pirmiausia ieškau naudos sau, dėmesį kreipia tik į savuosius poreikius, metas susimąstyti!

Jis nė neketina įspėti prieš baigdamas. Kartais vyrai visiškai praranda sveiką protą ir prieš baigdami neįspėja savo partnerės, tiesiog ima ir baigia kur papuola: ant veido, akių ar mylimosios krūtinės. Žinoma, kiekvienos poros lūkesčiai šiuo atžvilgiu skiriasi, tačiau bet kokiu atveju prieš baigdamas, mylimasis privalo Jus įspėti. Tai nebūtinai turi būti garsiai ištarti žodžiai, tinka ir koks nors slaptas gestas, kurį žinotumėte tik judu.

Atsisako praleisti kartu naktį. Tai vienas pagrindinių aspektų, įrodančių, kad mylimas žmogus ne taip jau stipriai Jus ir myli. Mintis kartu praleisti daugiau nei tris valandas, ar nubusti vienas šalia kito jį tiesiog gąsdina. Jei jau keletą kartų pastebėjote, jog vos tik seksui pasibaigus, mylimasis skubiai renkasi daiktus ir dumia namo, teisindamasis, kad rytoj jo laukia sunki naktis ir nori gerai išsimiegoti savo namuose, neskubėkite jo teisti. Verčiau nuoširdžiai pasikalbėkite ir išssiaiškinkite, kodėl taip dievinama antroji pusė niekada nenori miegoti drauge.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Tu pats nebrendyla
Tu primityvas
tai kam dar skaityti tokius vaikiskus straipsius atrodo kad cia raso 14m mergaite kuri nichuja apie nieka nesupranta, pameta minty ir is mamos prisigaudzius kalbu kad visi vyrai kiaules... apie miegojima kartu isvis tai nesamone... jaj as nemiegu naktimis ir dirbu tai nepasako kad as nemyliu savo zmonos. Isvis suaugusiems.lt administracija privalo duoti info apie straipsnsio autoriu bo dabar atrodo kad skaityciau vsiskai nesveikos feministes mintis nuo kuriu man bloga. Brangioji as tuoj baigsiu buk gera isiziok ... arba brangioji as tuoj baigsiu vafliu nori i sikna ar ant siknos ?
O kodėl nėra nieko apie moteris ka jos daro ir nedaro, nes atrodo, kad del visko vyrai kalti...
Naujas komentaras