Nimfomanėmis gimstama ar tampama?

9.jpg
 
3 komentarai
Seksas joms – įprastas reikalas. Jos santykiauja kelis kartus per dieną, keisdamos partnerius, tačiau nepatirdamos nei pasitenkinimo, nei sąžinės graužaties.

Jas vadina nimfomanėmis. Tai – merginos, turinčios liguistą potraukį seksui.

Pasireiškia didžiulis noras suartėti su keliais partneriais

Pačios nimfomanės neslepia, kad joms niekados neužtektų gyvenime vieno partnerio. Todėl jos ir neturi vyro idealo. Joms patinka visi, o ypač seksas su keliais partneriais - grupinis seksas. Tačiau nimfomanės nė kiek nesistengia šį savo pomėgį nugalėti ar įveikti. Tai jų gyvenimo tikslas, be kurio ir neįsivaizduoja gyvenimo.Tai tokia pačių nimfomanių nuomonė.

O štai specialistai šiai sąvokai turi savo paaiškinimą. Tai - lytinis patologiškas moterų potraukis, kurio metu pasireiškia didžiulis noras suartėti su keliais partneriais. Be to, tai nekontroliuojamas, spontaniškas elgesys, kai siekiami intymūs kontaktai su bet kuriuo partneriu, nepriklausomai nuo jų išvaizdos, amžiaus ir, kaip bebūtų keista, net lyties.

Nimfomanija – tai betiksliai intymūs santykiai, kuriems nereikalingi nei atitinkama vieta, nei konkretus laikas.

Hyperseksualumą išprovokuoja kai kurios persirgtos ligos

Tai vis dėlto, nimfomanėmis gimstama ar tampama? Iš esmės, tai - ginčytinas klausimas, į kurį medikai ir mokslininkai atsako skirtingai. Kai kurie iš jų laikosi nuomonės, kad vis dėlto nimfomanėmis gimstama, tačiau ši savybė atsiskleidžia atitinkamu gyvenimo periodu. O jų intensyvumas priklauso nuo moters hyperseksualumo lygmens. Tuo tarpu kiti galvoja, kad nimfomanija atsiranda sąmoningame žmogaus gyvenimo etape ir ją išprovokuoja atitinkami gyvenimo atvejai ar situacijos. Tai gali būti ir persirgtos ligos. Pavyzdžiui, meningitas arba encefalitas, patirtos traumos, ypač galvos, augliai smegenyse.

Tačiau daugumos atvejų nimfomanijos pasireiškimo kaltininkais dažniausiai tampa viena iš dviejų priežasčių: arba pernelyg stiprus lytinis temperamentas, kai padidėjęs seksualinis aktyvumas peržengia normos ribas, arba – patologija.

Pripažįsta tik vienos nakties seksą

Tačiau šia „liga“ linkusios sirgti ne tik moterys, bet ir stiprioji lytis. Tik vyrams tas reiškinys vadinasi „satiriazė“. Nepaisant to, seksologijos specialistai tvirtina, kad žmonės, nepriklausomai nuo jų lyties, tačiau turintys tą patį simptomą, tiesiog svajoja susitikti vienas su kitu. O moterims to reikia vien dėl to, kad joms tieiog tas pats, kad tik būtų partneris. O vyras „satiriazė“ svajoja apie nimfomanę, nes žino, kad jis jausis komfortiškai ir bus daug maloniau su tokia lovoje, nei su bet kuria kita moterimi. Todėl, kad nimfomanės nori visko iš karto ir labai daug. Jos su viskuo sutinka, joms viskas priimtina, todėl galima drąsiai pereiti prie sekso eksperimentų. O svarbiausia – nereikalauja kokių nors įsipareigojimų, juo labiau kaip nors atsilyginti už tokį malonumą, nes tai absoliučiai abipusis pomėgis. Dar viena nesveikai seksualių moterų savybė: niekada negrįžta pas buvusį partnerį, net jei joms ir labai gerai buvo. Nimfomanės pripažįsta tik vienos nakties seksą. Todėl jų pagrindinis gyvenimo tikslas ir prasmė – ne kaip išsaugoti santykius, o naujo sekso partnerio paieškos.

 
Komentarai (3)
Nieko panasaus. Nimfos gali net ir isimyleti pajegu partneri arba ji pastoviai vilioti nuo kitu moteru.
kul!!!
jomis tampama:D
Naujas komentaras