Norite išvesti ją iš proto? Išmokite lesbietiško sekso subtilybių!

seksas-82212873(1).jpg
 
Lesbietės ar biseksualios moterys gerai žino visas moters jautriausias kūno vieteles ir jos puikiai žino kaip suteikti neapsakomą malonumą kitai moteriai. Moterys geriau žino, kaip suteikti orgazmą jai nei vyrai. Taigi, kaip moterys sugeba patirti abipusį orgazmą vienu metu ir kodėl jos tai daro geriau nei vyrai?

Pasak tyrimo ataskaitos, paskelbtos žurnale "Journal of Sexual Medicine", lesbietės patiria orgazmą dažniau nei heteroseksualios moterys. Mokslininkai apklausė 2,850 vienišų vyrų ir moterų, ir nustatė, jog lesbietės orgazmą pasiekia 75% atvejų, o heteroseksualios moterys - 62%. Tačiau gėjai ir heteroseksualūs vyrai didžiausią malonumą patiria vienodai dažnai - 85% atvejų.

Ir taip yra ne todėl, kad lesbietės geriau žino tam tikrą sekso technikos specifiką. Paslaptis slypi tame, kad lesbiečių seksas yra saugus ir emociškai patogus. Iš esmės, moters tikslas patenkinti kitą moterį yra abipusis – jos siekia ne tik gauti, bet ir užtikrinti partnerei orgazmą akto metu. Vyrams ne visada pavyksta suteikti pasitenkinimą jai, jei aukščiausią malonumo viršūnę patiria pirmi. 

Bet tai visai nereiškia, kad vyrai yra blogesni sekso partneriai už moteris! Priešingai, supratęs homoseksualaus sekso patenkinimo metodus, vyrai lengviau gali įvertinti savo klaidas ir tai, kas trukdo moteriai pasiekti didijį "O". Taigi, ko lesbietės gali išmokyti vyrus?

1. Neskubėkite!

Dažniausiai moterys skundžiasi, kad jų partneriai praleidžia preliudijas ir nedelsiant eina prie reikalo. Vyrams tai natūralu, nes jiems nereikia laiko pasiruošimo lytiniams santykiams. Moterims daugiau malonumo suteikia, kada viskas daroma lėtai. Tad būčiniai, glamonės ar nestiprus pėrimas leidžia jai atsipalaiduoti ir tinkamai nusiteikti intymiam aktui. 

Geriausias būdas pasiruošti seksui su moterimi, tai aromatinė vonia ir atpalaiduojantis masažas, palaipsniui pereinantis į erotinį. Tinkamai pasirinkite masažo aliejų, malonus kvapas, praturtintas natūraliais afrodiziakais sukurs preliudijai tinkamą nuotaiką. 

2. Sužinokite visas jos erogenines zonas

Mokslininkai pastebėjo, kad labiausiai tikėtina priežastis, kodėl lesbietės dažniau užtikrina viena kitai orgazmą, tai žinios apie moters kūno erogenines zonas ir jautriausius taškus. Žinoma, vyrai taip pat gali nuodugniai ištyrinėti jautrias moters kūno zonas, tačiau yra  didesnė klaidų tikimybė. Ką vertėtų atsiminti vyrams? Tai,  jog erogeninių zonų stimuliavimas, tai ne tik glostymas ir bučiavimas. Daugeliui moterų susijaudinimą sužadiną erogeninių zonų stimuliacija kutenant rašikliu, liečiant kūną šaltais ledo kubeliais ar išskirtinių pojūčių leidžia patirti žaidimai su vašku. Taip pat nederėtų pamiršti ir sekso žaislų, tokių kaip vibratorius ar malonumų plunksnelė. Padėti nustatyti, kas labiausiai žadina jūsų partnerės geismą leis nuolatinis eksperimentavimas. Taigi, nebijokite įvairovės. Moterims tai patinka. 

3. Egoizmui- Ne!

Paprastai, seksas vyrams – tai vienas iš būdų patenkinti savo ego. Net ir tada, kada vyras suteikia orgazmą partnerei, jis gali sau pasakyti: “Aš  nuostabus! Baigiau. Taip, aš tikras mačo!”. Galbūt dėl šios priežasties moterys neretai imituoja orgazmą. Jos jaučiasi nejaukiai, jeigu mylimasi valandų valandas, tačiau jaučia partnerio žvilgsnį it klausimą – "Nejaugi tau niekaip nepavyksta pasiekti orgazmo?".

Lesbiečių sekse yra priešingai: jos moka paskęsti pojūčiuose, o orgazmas netampa reikšmingiausiu dalyku pasaulyje. Lesbietės klauso savo partnerės kūno kalbos ir mėgaujasi jos emocijų grožiu. Beje, moterims yra šiek tiek lengviau skaityti jos kūno kalbą ir dėl moteriškos intuicijos. Dailiosios lyties atstovės tiesiog puikiai sugeba skaityti mintis ir tiesiog žino  “ko nori moteris”. 

4. Be įsipareigojimų

Vyrams pagrindinis tikslas lytinių santykių metu – orgazmas, moterims reikia daugiau nei tik to. Jos trokšta jaustis patogiai ir saugiai, ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Tik tokiu atveju moteris gales visiškai atsipalaiduoti ir atsiduoti aistrai. Tam, kad moteris patirtų orgazmą, reikalinga visiška harmonija ir tarpusavio supratimas. Be šių dalykų, patirti maksimalų pasitenkinimą lovoje gali būti sunku. 

Lesbietės nesuteikia lytiniams santykiams tiek svarbos, kiek heteroseksualios poros. Jas labiau traukia abipusis pasitikėjimas, komfortiško ryšio palaikymas, eksperimentavimas lovoje, klitorio stimuliacija pasitelkiant įvairias subtilybes ir žaisliukus. Kai kurie seksologai pasakytų, kad būtent šie dalykai yra raktas į moters orgazmą. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras