Noriu sekso!

 
14 komentarai
Realybė prieštarauja populiariam nusistatymui, jog dažniausiai vyrai maldauja sekso. Dažnai nutinka priešingas dalykas. Nenoriu teigti, kad moterys tiesiogiai maldauja, tačiau jos labiau linkusios pačios inicijuoti ir kartais jos vis vien negauna to, ko taip trokšta.

Moterys anksčiau turėjo labai svarių argumentų, kodėl taip nutinka, ir net vyrai negalėjo iš pradžių išsiaiškinti, kas darosi. Paslaptis atskleista: vyrų sekso varikliukai (kalbant metaforiškai) pasižymi kitom metabolistinėm apsukom nei moterų. Baisu tai, kad moterys tvirtina, jog vyrai, kurie nenori sekso, būna neištikimi ar net linkę į homoseksualumą. Tačiau viskas, mielieji, yra daug paprasčiau! Kad visi vyrai suprastų, šnekėsiu Jiems žinomais terminais: moterys sekso srityje turi daugiau “arklio galių” nei vyrai…

Kokie pranašumai?

Turbūt daugeliui žmonių tai, kad moterys labiau nori sekso – atradimas ir daugelis vyrų, glostydami savo ego, užtikrintai pagalvojo: “Kur ta moteris, kuri nori sekso labiau nei aš? Duokit man ją ir po savaitės ji nebegalės pajudėti”. Vyrai, gerbiamieji, moterys mėgsta ne vien finalą; jas “veža” kibinimai, flirtas, gundymas ir t.t. Na, jūs žinot, visi glamonėjimaisi, kandžiojimai ir vaidmenys (pvz. policininkas ir vagis, seselė ir pacientas) – visi tie išdykusių mergaičių dalykėliai, kurių, neva, nederėtų daryti geroms mergaitėms.

Panašaus pobūdžio seksas trunka iki kelių valandų (ir būtent tiek moterys norėtų mylėtis). Tačiau nesuklyskit manydami, kad visos moterys trokšta (it porno žvaigždės) mylėtis visą naktį, kiekvieną naktį, dieną ir bet kada. Juk seksas – horizontalus  tango, labai intymus “šokis” skirtas dviems. Jeigu sekso metu tik vienas iš partnerių bando patenkinti savo poreikius, elgiasi egoistiškai, santykiai gali labai greitai subyrėti. Moterys trokšta sekso, tačiau tuo pačiu jos trokšta patenkinti savo partnerius (vyrus). Tačiau problema tame, kad kai kurie vyrai sekso nori retkarčiais (taip, gal nuskambės keistai, bet taip jau yra), o moterų išradingumas pastaruoju metu labai išaugo ir suklestėjo.

Nuotaika mylėtis

Kuomet vyrams atsiranda nuotaika mylėtis (bent 4 kartus per savaitę), seksas paprastai būna panašus į žemės drebėjimą, tačiau kai kurioms moterims reikia kur kas daugiau. Jos gali “apsivynioti” aplink vyrą ir mylėtis tol, kol vyrui bus erekcija. Daugelis vyrų svajoja turėti tokią merginą, tačiau susidūrę su tokios patalų liūtėm supranta, kad susidūrė su problema, nes jų “vyriškumo” neužtenka moteriai patenkinti. Juk jos dirba kaip bitės, nejaučia jokio saiko… Tiesą sakant taip ir yra. Kai kurie žmonės mėgsta operą ir baletą, kai kurie – teatrą ir restoranus, o anksčiau minėtos moterys dievina sekso sesijas. Seksas – moterų laisvalaikio leidimo būdas ir tame nėra nieko blogo ar gėdingo.

Kai kurie karštakraujai vyrai ieškosi savo priešingos lyties kopijos (jei suprantat, ką turiu omeny). Deja, moterų “apetitas” dažnai pralenkia vyrų geismą ir reikalai tampa sudėtingi, tačiau visada yra sprendimas, pvz. sekso žaisliukai. Tačiau, prieš ieškodami tikros “liūtės”, turėkit omenyje, kad žaisliukai niekada jūsų neatstos, tad dažniausiai teks bent jau bandyti tenkinti užgaidas.

Spontaniškas seksas

Jeigu vienas partneris nesugeba patenkinti kito partnerio “žvėriško” poreikio, atsiranda vieta nusivylimui ir agonijai. Juk moterys nori, kad vyrai paimtų jas į “nelaisvę” ir suteiktų joms marias malonumo, tačiau vietoj šio troškimo jos gauna 5 min. stenėjimo, 180 laipsnių nusisukimą, sunkų atsidūsimą ir gilų miegą.

Tikriausiai Jums kyla klausimas, kodėl tuomet moterys neieško atitinkančių jų poreikius partnerių? Viskas nėra taip paprasta, nes su meile ateina ir kompromisas, t.y. porelė turi spręsti problemas ir siekti abipusės pergalės, pvz. ilgo, spontaniško, jausmingo arba agresyvaus sekso bent kelis kartus per savaitę. Suprantama, kad kai kurios partnerės nori sekso dažniau nei 2-kart per savaitę, tačiau jos myli savo antrąją pusę ir to pakanka, kad galėtų fantazuoti ir laukti kito karto. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad vyras turi tingėti, kas pastaruoju metu taip pat labai ryškėja. Vyrai, netingėkit, patenkinkit savo moteris ne tik 2-kart per savaitę, nes seksas pagal grafiką tampa rutina ir atsibosta.

Pavyzdingas seksas

Mes gyvename stiprių moterų amžiuje, nes merginos suprato, kad orgazmas – tai jau nebetokia prabanga, ir jį įmanoma patirti tinkamai pasiruošus. Tokių moterų daugėja, jos tampa labiau seksualiai išsilavinusios, intelektualios ir lanksčios. Seksas atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Jis įtakoja pasitikėjimą savimi ir laimės pojūtį.

Moterų lytiniai organai tarsi rojaus sodai, kur persikas visada pasiruošęs būti nuskintas. Toks moterų seksualumas – nuostabi dovana tiek joms, tiek vyrams. Šiuolaikinės moterys geriau pažįsta fizinę energiją ir emocinę meilę ir tuo pačiu jos gerai išmano sekso subtilybes.

Nereikia manyti, kad moterys nežino, kas yra pavyzdingas seksas, bet kartais jos nori agresyvumo, spontaniškumo, netikėtumo ir t.t. Seksas – tai olimpiada, o motery visiškai neatsilieka nuo vyrų ir kai kuriose rungtyse jos neabejotinai pirmauja!

Jeigu nuolat tenka girdėti iš savo partnerės “noriu sekso”, prisimink matematiką ir jeigu pastebėsi, kad jūs mylitės per mažai, pasitempk! Sportuok, gerink medžiagų apykaitą ir testosterono gamybą. Nereikia visko nurašinėti ir teigti, kad esi labai pavargęs, išsekęs ir t.t. Taip, seksologai tvirtina, kad impotencija atsiranda ir dėl psichologinių priežasčių, tačiau, stebėdamas dabartinius vyrus, kurie kilnoja bokalus, o ne svarmenis, aš drįstu suabejoti daugeliu jų pasiteisinimais: nuovargis, problemos darbe ir t.t. Čia galima įžvelgti ryšį. Vyrai nesportuoja, kemša į skrandžius visokį šlamštą, vartoja alkoholį – puikus pagrindas nuovargiui ir psichologinėms problemoms ar net impotencijai atsirasti!

Prisiminkime amžiną patarlę, vyrai: “mens sana in corpore sano” (lot. sveikas protas sveikame kūne). Visur turi būti harmonija; tiek santykiuose su savo partnere, tiek santykiuose su pačiu savimi!

Būkit sveiki!

 
Komentarai (14)
be to nera linksmo gyvenomo.kas supras tas protingas
as noriu kasdien
pritariu
:)
labukas moterys ziuriu esat visos mmm patvarios lb nejaugi jau tokios nes dar nesutikau tokios
super..as suprantu nuvargusius vyrus bet as gerbi9u tavo nuomone :) egle laikykis :P
hhhhhhhh aaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnoooooooooryyyyuuuuuu ssssssssseeeekkkkkksssssoo mano meile martynas
paulina,parasyk man 868421516.Darius
noriu sexso
paulina 20 metu nori ziureti sexsa
Tikra tiesa.. :) noriu, bet negaunu.. :)
feministes straipsnis.... paziurekit kaip vadinamieji rusu laiku vyrai gerdavo ir jokia impotencija ten nekvep-ejo... mano dede ir senelis visa gyvenima vartoja atsakanciai o moteris tenkina dar po siai dienai...
Tikra tikra tiesa.....
Kaip tik prieš porą dienų pagalvojau, kad pilna straipsnių, kaip moterys nenori o vyrai negauna, ir nėra nieko apie kitą šio medalio pusę... Pagaliau kažkas naujo šitam fronte.
Naujas komentaras