Nudepiliuok partnerės bikini zoną!

 
Nėra nieko blogiau, nei moters „džiunglės“ intymioje vietelėje. Vyrai, palengva slinkdami žemyn, tikrai tikisi, jog neteks ieškoti, kur yra partnerės vagina ir klitoris. Kaip bebūtų, jeigu susidūrėte su tokia situacija, galbūt intymiosios zonos skutimą galite paversti tam tikra pramoga, pasitikėjimo aktu? Kodėl jums patiems nenudepiliavus partnerės? Galite būti tiek kūrybingi, kiek tik trokštate!

 

Taigi, pirmiausia Jums reikia dailiosios lyties atstovės sutikimo. Kaip pradėti šią pokalbio temą? Rekomenduojame apie tai prašnekti po sekso, žaisminga maniera. Pasakykite, jog norite paeksperimentuoti, pamatyti, kaip mylimoji atrodytų toje vietelėje „plika“ ar su kažkokia ypatinga šukuosena. Kitas, be abejonės, žiauresnis variantas – tiesiog pasakyti, jog jums nepatinka plaukai jūsų burnoje maloninant partnerę oraliniu būdu. Pasakykite, jog norėtumėte pats ją nuskusti.

Pasikalbėkite su moterimi, pasistenkite, jog ji nesidrovėtų, jaustųsi patogiai. Gavus sutikimą, galite pradėti „operaciją“ .

Visų pirma, paimkite žirkles ir apkirpkite partnerės intymiąją zoną. Beje, būkite tikri, jog nesate padauginę alkoholio ar kažkokiu kitu būdu esate nesusikoncentravę – juk nenorite sužeisti mylimosios. Taigi, prieš skutimą tiesiog patrumpinkite plaukus. Tuomet patariame drauge nusiprausti po dušu ar pagulėti šiltoje vonioje – tai ne tik atpalaiduos, bet ir palengvins skutimą. Po šios malonios procedūros patepkite partnerės privačiąją zoną skutimosi geliu ar losjonu, jokiu būdu neleiskite jam patekti į vaginą.

Kai būsite pasiruošę skutimui, paprašykite moters įsitaisyti patogiai: atsigulinti ant rankšluosčio ir išskėsti kojas ar tiesiog atsistoti duše ir pakelti vieną koją. Įsitikinkite, jog naudojate naują, t.y. pakankamai aštrų, skustuvą. Viena ranka prilaikykite depiliuojamą zoną, ją įtempkite, o kita galėsite lengvai skusti. Beliko nuspręsti, norite palikti juostelę, savo inicialus ar visai nieko – ir tai padaryti.

Po to, kai pabaigsite, nuplaukite mylimosios intymią zoną vandeniu ir... vėl atėjo metas seksui! Pasistenkite, kad partnerė nepasigailėtų leidusis į šią avantiūrą – apdovanokite ją kaip niekada ypatingu oraliniu seksu. Jei iš tiesų pamaloninsite moterį, kitą kartą ji turėtų apsidžiaugti ir dovanų gavusi apsilankymą spa bei brazilišką bikini zonos depiliaciją. Garantuojame, jūs taip pat nesigailėsite!

 
Komentarai
Naujas komentaras