Nuo saulėtekio iki saulėlydžio: vyrų amžius ir seksas

middle-age-guy.jpg
 
6 komentarai
Yra toks juokingas pasakymas apie moteris: „15 metų mergina karšta kaip Afrika. 18 metų – energinga kaip Amerika. 30 – išvažinėta kaip Europa. 40 metų – užmesta kaip Antarktida.“ Daugumai moterų, kurios skaito šį straipsnį, yra 30 metų, o jos senute Europa nenorėtų būti vadinamos. Tačiau labai norėtųsi „suskelti“ vieną kitą juokelį apie vyrų amžių lovoje...

20+ Riterio jėga

Charakteristika: Dievulėliau, kaip hormonai siaučia! Testosteronas kraujyje šokinėja ir pastūmėja mačo aktyviems veiksmams: jie būna agresyvūs, greitai reaguoja į trumpus sijonus ir atviras dekoltė, jau po pirmo pasimatymo nori artimai bendrauti. Jaunuoliai šiame amžiuje jaučiasi sekso gigantai, ir tai yra tiesa. Jie tikrai gali užsiimti seksu visą naktį, o ryte, lyg niekur nieko, eiti dirbti sunkiausius darbus. Erekcija šiuos vaikinus paveda nebent tik tuo atveju, kad ji atsiranda netikusiu momentu. Erotiniams eksperimentams šie eržilai pasiruošę bet kada, bėda tik ta – kad jiems trūksta kantrybės. „Įvairovė“ – jiems reiškia pozos keitimas, bet ne tempo ar įžanginės preliudijos. Šiame amžiuje vaikinai dar nemoka kontroliuoti ejakuliacijos.

Patarimas: Intymūs santykiai turi būti tobuli, tad reikia susiimti ir tapti ypatingai kantriam. Išmokti preliudijos tikrai nėra sudėtinga – tik reikia vis galvoti apie savo partnerę ir apie tai, kad ne tu vienas nori patirti pasitenkinimą. Ejakuliacijai pristabdyti yra nemažai būdų, tik reikia pasirinkti sau labiausiai tinkantį. Be to, ieškant tinkamiausių būdų, galima išbandyti be galo daug erotinių pozų! Metas eksperimentuoti!

30+ Gurmanas ir puoselėtojas

Charakteristika: Aukso amžius! Hormonų audros aptilo, o ir išrankumas atsirado. Žinoma, kad žvilgsnis vis palydi apnuogintas kojas ir trumpus sijonus, o mintys vis nukrypsta į nedorovingas lankas. Tai pats tinkamiausias amžius pademonstruoti aukštą pilotažą: rami, niekur neskubanti preliudija, švelnūs erzinimai, erogeninių zonų jaudinimas. Ir svarbiausiai – ne kiekis, bet kokybė. Jis kantrus, delikatus ir atsikratęs kvailų stereotipų. Vienintelis minusas – laiko trūkumas, nes šiuo metu vyrai yra užsiėmę karjera.

Patarimas: Jokiais būdais neatidėk sekso. Žinoma, miegas taip pat yra svarbus. Tačiau vos tik pasitaiko galimybė – reikia ja ir pasinaudoti. Galų gale reikia peržiūrėti savo įtemptą dienotvarkę ir nuspręsti, kuriomis dienomis bus seksas. Nuobodu? Patikėk, lauksi nesulauksi, kada ta diena ateis – kaip vaikai Kalėdų. Beje, stabilus ir reguliarus seksas – antistresas ir sveikatos šaltinis.

40+ Naujovių paieškos

Charakteristika: Testosterono lygis kraujyje vis mažėja, tad vis rečiau ir noras kyla. Fiziologija daro savo, todėl ir erekcija mažėja. Pats laikas pažvelgti tiesai į akis: kuo daugiau alaus ir kiaulių ausyčių prie jo, tuo giliau į pilvo apačią leidžiasi visas sekso poreikis. Esmė paprasta – cholesterolis neigiamai veikia kraujotakos sistemą, tuo pačiu ir erekciją.

Vis dėl to, 40 ir daugiau – prieštaringas amžius. Iš vienos pusės, norai mažėja. Tačiau jie mažėja būnant su savo žmona ar ilgamete drauge. Iš kitos pusės, norisi naujovių: pirkti žurnalus su apsinuoginusia gražuole, įsigyti dar nebandytų erotinių žaisliukų ir pan. Ir tai iš tiesų jaudina.

Patarimas: Šiame amžiuje sekso priešas numeris vienas – rutina. Reikia reanimuoti jausmus, įpilti žibalo arba naujo kraujo į santykius. Jei nieko naujo nevyks, miegamajame įsivyraus ledinė ramybė. Nenori liūdno finalo? Pasitelk įvairias erotines priemones: žiūrėkite kartu erotinius filmus, nueikite kartu į striptizo šou, o paskui apdovanok ją erotiniais drabužėliais – aprenk ir nurenk. Žaiskite įvairius erotinius žaidimus, neslėpdami savo norų ir fantazijų. Svarbiausiai – jokių suvaržymų.

50+ Dar duosim garo

Charakteristika: Žinoma, kad galimybės nebe tos. Erekcija gerokai susilpnėjusi, o kartais jos ir nėra. Pagrindinė to priežastis – užkalkėjusios arterijos. Vis dėl to, pagrindinis sekso stabdis glūdi ne žemiau diržo, bet galvoje. Kuo dažniau vyras galvoja apie liūdnas perspektyvas, tuo daugiau šansų, kad minorinės perspektyvos jį ir aplankys. Jei noras vis dar nemiręs, tuomet ir vyras jausis pačiame jėgų žydėjime.

Patarimas: Čia jau patarti nėra ką – reikia tik veikti. Merginų šypsenų ir trumpų sijonų neužtenka, reikia rimtos stimuliacijos. Intensyvios ir ilgalaikės. Finalas pasiekiamas ne taip greitai, todėl iš karto tam ir reikia nusiteikti. Kantrybės prireiks abiems. Svarbiausiai atminti, kad apkabinimų, glostymų ir kitų glamonių niekada nebus per daug.

...Taigi, nenusiminkite, jei kompanijoje kažkas pajuokaus, kad Antarktidoje retai atliekamos ekspedicijos. Juk viskas priklauso nuo to, kaip jūs pravesite ekskursiją po nežinomus Antarktidos plotus bet kuriame vyrų amžiuje. O čia kartais ir Afrika būtų bejėgė...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Jaučiuosi karščiausia per visą savo gyvenimą :)))
Šlamštas
Nuo 35 mažiausiai
Prajuokino ši rašliava :D
tikrai linksmai :)
Visai linksmai :)
Naujas komentaras