Nuo šiandien “šuniukas” – dar karštesnis!

doggie.jpg
 
4 komentarai
Manėte, kad “šuniuko” poza – tokia gera, jog geriau būti ir nebegali? Klystate! Šuniuko poza išties kaitina kraują, tai – tikrų tikriausia blogos mergaitės improvizacija: šiek tiek laukinė, perdėm atvira ir leidžianti patirti maksimalų malonumą. Būtent šioje pozoje pasiekiamas giliausias įmanomas įsiskverbimas, lengviausiai pasiekiamas G taškas. Taigi jei ši poza jau dabar yra jūsų pati mėgstamiausia – nepraleiskite progos suteikti jai dar daugiau aistros!

Atsistokite vertikaliau. Klasikinė „šuniuko“ poza – kai moteris atsiklaupusi, į paviršių remiasi keliais ir plaštakomis. Tačiau jei seksas užtrunka ilgiau, neretai keliai ir rankos ima tirpti, įskausta nugara ar kaklas. Kad taip nenutiktų – išmėginkite šią pozą kiek vertikalesnėje padėtyje – atsistokite, į pagrindą remdamasi pėdomis, pasilenkite, o rankomis įsiremkite į lovos kraštą, stalą, sieną.

Pagalvėlių rojus. Kitas „šuniuko“ pozos patobulinimas – pagalvėlės. Pasidėkite jų po keliais, kad neskaudėtų, arba pasikiškite pagalvėlių stirtą po pilvu – teliks ant jos atsigulti, kelius galėsite atpalaiduoti. Taip pagalvėlės padės sukurti tobulą kampą įsiskverbimui.

Išeikite iš miegamojo. Vienas geriausių „šuniuko“ pozos aspektų – tai, kad jai visai nebūtina lova, galite mylėtis kur patinka. Išmėginkite ją duše, atsistojus ir įsirėmus į sieną, ar virtuvėje, viršutine kūno dalimi užgulus stalą. Kai kurios moterys dalinasi patirtimi, kad ši poza ypač patogi pasilenkus virš įjungtos skalbimo mašinos, kai visą kūną maloniai purto nedidelė vibracija.

Seksas su stringais. Stringai – vieni patogiausių apatinių seksui „čia ir dabar“. Pakvieskite savo partnerį pasimylėti tiesiog pasikėlusi sijoną ir patraukusi į šoną stringus. Neabejotinai kitą kartą apsirengusi šiuos rūbus pati susijaudinsite nuo malonių prisiminimų.

Pagalba ranka. „Šuniuko“ poza labai patogi greta makšties stimuliacijos jaudrinant klitorį pirštais arba vibratoriumi. Orgazmas bus dvigubai stipresnis. Tokią stimuliaciją ypač rekomenduojama išmėginti moterims, kurios sunkiai patiria orgazmą – dvigubas žaidimas sužadins laukines aistras.

Krūtys gali būti liečiamos. Jei jums patinka, kai glamonėjamos krūtys, „šuniuko“ poza – ne kliūtis pasimėgauti šiomis glamonėmis. Tereikia paraginti partnerį laikytis rankomis jums už krūtų. Parodykite jam, kaip norite būti liečiama.

Daugiau garsų. Kai kurioms moterims būtent „šuniuko“ poza, kai partneris nemato jų veido, padeda labiau atsipalaiduoti. Tada dejonės garsėja, nešvankų žodžių daugėja, o drovumo jausmas išgaruoja tarsi jo visai nebūtų buvę.

Daugiau vaizdų. Įsitaisykite prieš veidrodį taip, kad jūsų ir jūsų partneris galėtumėte matyti save kitu kampu. Ir nenustebkite, jei tai įkvėps jus nedidelei suvaidintai dramai. Atmeskite plaukus, seksualiai išrieskite nugarą ir flirtuokite su mylimuoju visu kūnu.

Dar drąsiau. Jei ketinate išbandyti analinį seksą, „šuniuko“ poza leis lengviausiai, be pauzių (todėl neprarandant susijaudinimo) pereiti iš vaginalinio prie analinio įsiskverbimo. Tik nepamirškite daugiau lubrikanto ir viską darykite lėtai, atsargiai. O jei po analinio sekso vėl grįšite prie vaginalinio – pakeiskite prezervatyvą, kad neužkrėstumėte makšties terpės išangės bakterijomis.

Subtilūs jausmai. Ir kas gi pasakė, kad „šuniuko“ poza – tik tiems, kam patinka laukinis seksas? Vyrui visu kūnu prisiglaudus prie partnerės nugaros visai paprasta pereiti ir prie romantiškos „šaukštelių“ pozos.

Kontrolė. Nors atrodo, kad „šuniuko“ pozoje vienvaldis lyderis ir padėties šeimininkas – vyras, tai – netiesa. Priklausomai nuo to, ar moteris išlenks nugarą daugiau, ar mažiau, ji gali kontroliuoti, kiek giliai jis įsiskverbs. Kuo mažiau išriesta nugara – tuo negilesnis įsiskverbimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Pati nuostabiausia poza
Fantastiška poza itin daug variaciju.
Ne tu viena Dievini šia poza
Tai tikrai pati geriausia poza! Dievinu ja!
Naujas komentaras