Nuogos lietuvaitės

 
Nuo senų laikų nuogas kūnas buvo vaizduojamas įvairiomis meno išraiškomis: tapyboje, skulptūroje, fotografijose, jis buvo siejamas su tobulybe. XIX amžiuje ant sidabru dengtų plokštelių sufokusuota šviesa buvo išpiešiami pirmieji erotinių fotografijų motyvai. Šiomis dienomis dominuoja nuogo kūno kultas, todėl nieko keisto, jog nuogos lietuvaitės vis dažniau išdrįsta nusimesti drabužius prieš objektyvą.

Su laiku išpopuliarėjo erotinės fotosesijos, kuriomis siekiama atskleisti gražiausias kūno formas, kurias itin padailina tinkamai parinktas apšvietimo kampas, sukurdamas šviesos ir šešėlių žaismą. Šiose nuotraukose žmogus atrodo jausmingas, gundantis, seksualus, nes pagrindinis dėmesys skiriamas pademonstruoti viduje slypinčią aistrą. Taigi aistros pademonstruoti nevengia ir Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždutės, dar kitaip - nuogos lietuvaitės.

Dažniausiai erotinėse fotosesijose dalyvauja įžymios žvaigždės, kurios nuolat siekia nustebinti savo gerbėjus, nori būti pastebėtos ir įvertintos. Daugybė užsienio žvaigždžių yra apsinuoginusios žurnalų viršeliams, nepriklausomai ar jos kūno linijos tobulos, ar ji laukiasi kūdikio. Tokie veiksmai sulaukia įvairių nuomonių, tiek teigiamų, tiek neigiamų, tačiau akivaizdu tai, kad dėmesys tikrai atkreipiamas. Siekdamos būti pastebėtos nuo užsienio žvaigždžių neatsilieka ir lietuvaitės, kurios vis dažniau pastebimos nuogos ant žurnalų viršelių, kalendorių ir, žinoma, virtualioje erdvėje.

Stilistė Asta Valentaitė, televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė, verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova, dainininkės Ieva Stasiulevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Violeta Tarasovienė ir daugybė kitų Lietuvos gražuolių yra pozavusios daugiau ar mažiau apsinuoginusios. Visų žymių moterų fotosesijos buvo drąsios ir gundančios.
Ne kartą nuoga pozavusi Oksana Pikul-Jasaitienė pripažino, jog jai teko patirti teigiamų ir neigiamų emocijų dėl fotosesijų: „Turiu tokių erotinių nuotraukų, kuriomis galiu didžiuotis, kai kurios puošia mano namų sienas. Bet turiu ir tokių nuotraukų, kurios yra tragiškos. Kažkada labai jauna padariau klaidą, pasitikėjau fotografu, kuris žadėjo gražią erotinę fotosesiją. Rezultatą jūs žinote, oi, kiek buvo dėl jo kalbų ir kaip aš „gavau į kuprą“. Savo dukrai tikrai neleisčiau pozuoti tokioms nuotraukoms. Tiesa, jeigu ji bus modelis, tai toks jau bus jos darbas, tada jau neuždrausiu.“

Oksana yra pozavusi ir kontraversiškoje fotosesijoje ant taburetės prie seno kilimo, kurioje parodė visas savo grožybes. Taip pat prieš metus viešumą pasiekė vaizdo įrašas, kuriame jaunoji Simo Jasaičio žmona, sėdėdama be kelnaičių, prisipažino šokusi striptizą.
Taigi, nuogos lietuvaitės lengvai „išlenda“ į viešumą, parodydamos savo dailias kūno linijas, sukeldamos daugybę aistrų ir intrigų. Išklausius Oksanos patirtį derėtų įsitikinti, kad neliksite apgautos ir tikrai pasieksite tai ko trokštate. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras