Nuogos merginos

 
Merginos šiomis dienomis itin drąsios – nevengia nusimesti viršutinių drabužių ir pademonstruoti jaunyste trykštančio kūno grožybes. Ne paslaptis, kad labai dažnai būtent jaunos merginos, vedinos smalsumo, tikėdamos sulaukti milžiniškos šlovės bei populiarumo ar papildyti piniginę – atveria fotografų namų duris ir sutinka apsinuoginti. Žinoma, nuogos merginos sulaukia pakankamai vaikinų dėmesio, tačiau nereikia pamiršti, jog tokiu atveju vertinamas tik jų išorinis grožis, o dvasinės vertybės nustumiamos į antrą planą.

Juk prieš daugelį metų erotinės nuotraukos buvo griežtai draudžiamos, o apnuogintas kūnas laikomas gėdingu ir nešlovę nešančiu dalyku. Tačiau bėgant metams dalykai, kurie anksčiau buvo užtraukdavo negarbę - tapo savaime suprantamais, visuomenėje toleruojamais dalykais. Kitaip tariant – viskas apsivertė aukštyn kojomis. Todėl nuogos merginos, jų fotografijos niekam nebekelia nuostabos.

O ar teko girdėti, kokioje pasaulio valstybėje atsirado fotografija, atvėrusi kelius nuogo kūno vaizdavimo kultui? Trečiojoje pagal dydį Europos valstybėje, garsėjančioje vynuogynais, bene skaniausiais sūriais pasaulyje – Prancūzijoje. Todėl būtent čia buvo pradėti leisti pirmieji pasaulyje erotiniai atvirukai. Jų nebuvo galima siųsti paštu, nes tai buvo nelegalu, todėl erotines nuotraukas -  atvirukus pardavinėjo gatvės prekeiviai, jų buvo galima įsigyti tabako parduotuvėse ir kitose nedidelėse bakalėjos krautuvėse.

Šiomis dienomis prieš objektyvą dažnai apsinuoginama ne dėl asmeninės naudos, tačiau siekiant gerovės kitiems. Nuogos merginos dažnai savo kūnų iškilumus demonstruoja vardan kilnaus tikslo - gautos lėšos aukojamos vargingai gyvenančioms šeimoms paremti ar skiriamos visuomeninėms organizacijoms. Šių akcijų metu galima ne tik paremti skurstančias organizacijas, tačiau protestuoti prieš Jus tam tikrus įstatymus bei taip išreikšti savo nuomonę. Pavyzdžiui: protestai prieš gyvūnų odos bei kailio panaudojimą siūnant rūbus, rankines ar kitokius aksesuarus. Vegetarai mėgsta rengti nudizmo akcijas, skatinančias nevalgyti mėsos ir nežudyti gyvūnų, savo poreikiams patenkinti bei alkiui numalšinti. Tokios ir panašios akcijos itin populiarios užsienyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Jungtinėje Karalystėje. Dažnai net ryškiausios užsienio žvaigždės ir žvaigždutės sutinka dalyvauti tokio pobūdžio veikloje, nes įnirtingai nori padėti kitiems.Lietuvoje kol kas tokio pobūdžio akcijos nėra populiarios, vyksta itin retai.

Taigi nuogų fotosesijų tikslas gali būti labai įvairus – pradedant noru išpopuliarėti bei atkreipti į save kitų dėmesį, meninių tikslų fotosesijos taip pat labai populiarios, jų metu siekiama pabrėžti natūralų žmogaus kūno grožį. Protesto akcijos, raginančios visuomenę atkreipti dėmesį į opiausias problemas pasaulyje – po truputį įgauna pagreitį ir sparčiai populiarėja.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras