Nuogumas - ne gėda: kaip tinkamai pasiruošti meilės nakčiai?

21699079f9deaf821da475e49d024b02.jpg
 
Padiskutuokime apie vieną didžiausių moterų fobijų – nuogumą. Keista, tačiau net gražiausios merginos kompleksuoja dėl savo kūno. Pabandykite prisiminti, kiek kartų buvote priverstos kažko atsisakyti tik dėl to, jog gėdijatės savo kūno?

O kaip dėl intymaus gyvenimo, ar ne dėl nenoro parodyti save atsisakote mylėtis šviesoje? Pakaks! Tiek lieknas, tiek apkūnus kūnas yra gražus, na, o kad būtų lengviau su tuo sutikti, dalinamės keliais vertingais patarimais, tam, kad jūsų kūnas atrodytų tiesiog tobulai, o meilės naktis būtų nepamiršama!

Soliariumas ar savaiminio įdegio kremas. Įdegęs kūnas visada atrodo lieknesnis. Įdegis nesunkiai “pašalins” nereikalingus kilogramus ar užmaskuos įvairius randus bei strijas. Žinoma, saulės vonios tinka ne visoms, tačiau soliariumas ar deginimasis saulėje – ne vienintelė išeitis. Naudokite savaiminio įdegio kremus ar į pagalba pasitelkite kūno talką. Kūno talkas jūsų kūnui suteiks ne tik išskirtinio spindesio, bet ir skonio. Pabarstykite aukso dulkių ant savo kūno ir leiskite partneriui lyžtelti jūsų. 

Odos priežiūra. Pilingas, ypač šaltuoju metų laiku, išvalys odą nuo negyvų ląstelių ir oda atrodys švytinti, ją bus malonu liesti. Prieš meilės aktą , po pilingo procedūros, kūną galite pasitepti losjonu su blizgučiais arba naudokite kūdikiams skirtą kūno aliejų. Jūsų kūnas įgaus nuostabų žvilgesį.

Šukuosena ir nagučiai. Lakuojatės nagus, depiliuojate kūną, šukuojat plaukučius tik prieš kažkur išeidamos? Šias grožio procedūras galima atlikti ir prieš meilės naktį. Ypatingą dėmesį skirkite intymios vietos depiliacijai ir nebijokite pažaisti su šukuosena. Plona juostelė, trikampėlis, o gal išskutinėtas kačiuko portretas? Pasistengti verta, jis tą tikrai pastebės. Darydamos manikiūrą ir pedikiūrą rinkitės raudoną nagų laką!

Makiažas. Jei gyvenate kartu su partneriu, greičiausiai mylitės jau nusivaliusios makiažą, tačiau norinčioms ypatingo sekso, rekomenduojame  jį paryškinti! Išraiškingai padažytos akys atskleis jūsų seksualumą ir aistringos liūtės charakterį. 


Dirbtinės ašaros. Akys –vienas seksualiausių žmogaus organų. Skirkite  pakankamai dėmesio gundančiam žvilgsniui ir apie kūno problemas tiesiog pamirškite. Dirbtinių ašarų lašiukai padės sumažinti akių raudonį ir suteiks žvilgsniui išskirtinio žvilgesio ir spindesio.

Kvepalai. Žmogus atpažįsta aplinką ne tik matydamas, klausydamas ar liesdamas. Ne mažiau svarbūs yra ir kvapai. Pasitelkite kvapų magiją ir  pasilepinkite feromoninių kvepalų galia.

Kūno atributai. Nuogas kūnas yra gražu, tačiau šiek tiek pridengtas arba papuoštas – nuostabu! Atkreipkite dėmesį į kūno vietas, kurias norėtumėte šiek tiek pridengti ir  išryškinkite tai, kuo labiausiai didžiuojatės. Korsetas, krūtų aksesuarai, intymios vietos papuošaliukas ar pirštinaitės. Rinkitės tai, kas labiausiai jums tinka, tačiau persistengti nereikėtų. Pakaks vieno, dviejų aksesuarų.

Kojinės. Gali  ir nebūti kitų intymių papuošalų, tačiau kojinės – tiesiog privalu. Tikriausiai planetoje nėra tokio vyro, kuris būtų abejingas ilgų kojinių fetišui!

Dabar atrodote tobulai. Galite palikti jaukų apšvietimą, pasivaišinkite vyno taure ir jį priblokškite! Audringos, gražios ir malonumų kupinos nakties Jums ir Jūsų išrinktajam!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras