Oraliniai žaidimai: poza „69“

original.png
 
21 komentarai
Pikantiškoji poza „69”. Kiekvienas ją žino, todėl išsamesnis paaiškinimas nebereikalingas. Čia egzistuoja tik dvi nuomonės: tokia sekso pozicija yra arba mylima, arba nekenčiama. Mat vieni dievina tokį dvigubą žaidimą, kitiems norisi koncentruotis tik į malonumo gavimą ar šio suteikimą. Nesvarbu, kuriai stovyklai priklausytumėte, egzistuoja keletas „taip“ bei „ne“, kuriuos pravartu žinoti kiekvienam.
  • Prieš leisdamiesi į karštąsias klajones po jautriausius vienas kito kampelius, nepamirškite nusiprausti. Pasiekus karštąjį partnerio tašką, kur kas maloniau mėgautis gaiva, nei jausti neskanius kvapus. Maudynės netgi gali tapti preliudijos dalimi: vienas kitą muiluosite, šelmiškai leisite vandenį ant kūno, nepamiršdami kartkartėm dušo srovės nukreipti į jautriausias vieteles.
  • Kad tiek vienam, tiek kitam partneriui oralinio malonumo teikimas keltų pasimėgavimą, privalu pasirūpinti plaukais intymiose vietose: apsiskusti derėtų ir moterims, ir vyrams. Tai abiem ne tik suteiks švaros, patogumo pojūtį, bet ir karščiausios kertelės bus geriau pasiekiamos, o partnerio nekamuos burnon patenkantys plaukai.
  • Atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote. Aštrus maistas keičia skonį bei kvapą apačioje. Jeigu vis tik teko jo paragauti, užsiiminėdami intymiais žaidimais galite naudoti skanius ir kvepiančius lubrikantus.
  • Kad ir kokia ši poza iš pašalies atrodytų nesudėtinga, tačiau realiai įsipatoginimas neretai tampa sunkoka užduotimi. Jeigu reikia – naudokite pagalves, padėdami jas po galva ar dubeniu. Ši poza patogiausia, kai moteris būna viršuje. Taip yra ne tik todėl, kad pastaroji paprasčiausiai lengvesnė, bet ir dėl atsirandančių galimybių jai kontroliuoti visą situaciją. Priešingu atveju, įsijautęs vyras savo damą gali nejučiom suspausti ar per giliai į moters burną įkišti savo pasididžiavimą.
  • Ši poza – ne lenktynės. Jeigu kuris nors iš partnerių jaučiasi itin gerai, tai ne priežastis, dėl kurios jis galėtų užmiršti malonumo teikimą šalia esančiam asmeniui. Nors įprastai taip pasitaiko ne visada, tačiau šiuo atveju kirsti finišo tiesiąją maloniausia abiem vienu metu.
  • Nors ši poza leidžia liežuviu klajoti po pačias intymiausias partnerio teritorijas, tačiau egzistuoja viena vieta, prie kurios be atsiklausimo artintis šiukštu negalima. Dėl netikėtos analinės stimuliacijos asmuo gali išprotėti: tik vienas gerąja, o kitas – blogąja prasme.
  • Tokia poza gali būti kaip preliudijos dalis arba kaip pasirinktas sekso būdas ir vienintelė intymi veikla. Jeigu tai pastarasis variantas, vyras moteriai būtinai turėtų pranešti, kad artėja prie orgazmo. Netikėtai pasipylusi sperma galėtų prie laimingos pabaigos taip ir nenuvesti. Mat ne visos moterys nori, jog viskas pasibaigtų burnoje, tad suteikite galimybę joms pasirinkti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (21)
69 kai vyras apačioj ar viršuje, tai jėga ir lieka tenkintis malonumais. Tik svarbiausia abipuse higiena.
Šiaip tik dėl ivairumo
Aba atsilikelis kaip gali but smagu abželusi pute atsilikes nuo gyvenimo visos apskustos
Niekaip nesuprantu tos propaguojamos prakeiktos depiliacijos. Kaip malonu daryti oralinį kai putė padengta vešliu, putniu, kvepiančiu ežiuku! O prie plikos tik pasijauti vos ne pedofilu
sekso poza Nr.1
Dažna mūsų preliudija, o kartais ir nesustojam ;)
as uz poza 69, bet tik neuztoki straipsti
tik pradejau skaityti cut neasivemiau
deduk, pusvalandi pries neuztenka suvalgyt apelsino, kad kaskas pasikeistu. reikia keleta dienu maitintis sveikai
Slykstu skaityti tokius ir panasius straipsnius.Taip zmones tampa gyvuliais.
Beprasmis straipsnis :D O beto, ananasu sultis reikia gerti
Gera poza tik man geriau kai moteris apacioje nes kai pradeda dregti gali paskesti...
Tomi, labai teisingai pasakei ;) o baxurams patartina valgyt apelsinu bent jau pusvalandi pries oralini, pagerina skoni panelems :) isbandyta, 100 proc veikia :) o ka raso apie astrius patiekalus ar alkoholi tai ir tiesa :)
Jo,.. tikiu, kad rukaliaus ir pijoko sperma neskani... todel as ir nerukau, ir daug alkoholio nevartoju... Uztad mergaites myliu :)
TIK YRA VIENAS BET... Moterys kurios ruko ir vartoja daug alkoholio taip pat "putes sekrete" turi papildomu nemaloniu skoniu... Taip, kad.. Jei jau jus moterys kalbat apie finala, tai vyrams tai ne tik vinale jauciamas kartumas ar neskanumas. Tai gali buti jauciam VISO PROCESO METU.... Susimastykit, merginos, ar keikdamos vyrus, pacios nesate tokios... :).. Cia tik draugiskas patarimas.... Nepykit uz ji ;)
nesidrovi spermos, o bjaurisi; patys jus ir rykit ja:DD
O ir vyrams reiktu rupintis savo mityba ,bei sveika gyvensena,kad moteris ju sekla galetu megautis,o ne nuo nemalonaus jos kvapo ir skonio raukytis ( nekalbu apie higiena,net ir is isdezinfekuoto rukaliaus penio isskiria karti sekla ) Taip,kad pries siulydami partneriai jos paragauti,susimastykite ar nebus patiems geda :P
šiaip kai kuriom moterims sperma sukelia rėmenį (rūgštį), o tai gali sukelti gana didelį diskomfortą. Tokiu atvėju siūlyčiau naudotis prezervatyvu
koks čia drovėjimasis, gal tiesiog vyras rūko, o dėl to skonis gali smarkiai nukentėt...
Nesuprantu, ko tos moterys taip drovisi, jei vyras baigia jos burnoje. Gi spermoje tik natūralios medžiagos ir ir organizmui vertingi baltymai. ;)
gera si poza, mes su partneriu abu megstam sia poza:)
Prajuokino "Dėl netikėtos analinės stimuliacijos asmuo gali išprotėti: tik vienas gerąja, o kitas – blogąja prasme" :D :D :D
Naujas komentaras