Oralinio sekso ypatumai: rūšys ir nauda

sexmain_1345555a.jpg
 
Seksas yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis ir atlieka svarbų vaidmenį vyro ir moters santykiuose. Tad nenuostabu, kad šia tema rašomos knygos pačiais įvairiausiais aspektais. Meilė yra daugialypė ir įvairi, o viena svarbiausių jos išraiškų – seksas. Tad kuo daugiau eksperimentuosite šioje srityje, tuo atviresni ir nuoširdesni tapsite savo antrajai pusei.

Oralinio sekso nauda

Ši sekso rūšis yra viena populiariausių bei turi daugybę privalumų ir pranašumų. Oralinis gali padėti Jums išsilaisvinti ir pažinti savo partnerį, o gerai žinodami savo mylimojo kūną lengviau priartėsite prie jo. Mėgavimasis oraliniu seksu leis atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek dvasiškai ir nukels Jus į malonumų jūrą.

Geriausia yra tai, kad oralinio sekso malonumais galite mėgautis bet kur ir bet kada, nes šis būdas nereikalauja daug pastangų bei energijos.  Skiriamasis bruožas, kodėl  lengva mėgautis oraliniu, tai saugumas. Moterims nereikia galvoti apie apsisaugojimo prevenciją, todėl toks atsipalaidavimas suteiks dar aštresnių pojūčių. Orgazmas pasiekiamas greičiau ir lengviau, kuomet mintys neapkraunamos papildomais rūpesčiais. 

Oralinis seksas nėštumo metu

Nėštumas yra specifinis ir išties ypatingas laikotarpis moterims. Todėl nemaža dalis moterų dėl nėštumo atsisako intymių santykių. Seksas nėštumo metu yra norma, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad mylėjimosi metu į kraują išsiskiria oksitocinas, kuris sukelia gimdos susitraukimus, kas gali sukelti priešlaikinį gimdymą.

Jeigu nenorite nė menkiausios rizikos, tačiau esate lytiškai aktyvi, tada kunilingas gali tapti puikia išeitimi. Ši sekso rūšis leis nesunkiai pasiekti orgazmą. Mėgavimasis kunilingu turi ir psichologinę pusę.  Žinodamos, kad šis būdas yra saugus ne tik Jums, bet ir būsimam vaikeliui , moterys greičiau, lengviau  ir dažniau  patiria orgazmą.

Oralinio sekso tipai

Oralinis seksas ne toks paprastas kaip mano daugelis. Jis neapsiroboja kunilingu ir varpos glamonėmis burna bei liežuviu. Ši sekso rūšis skirstoma į dar kelis tipus:

Autofellatio
• Irrrumatio
• Panirimas į "arbatos maišelį"
• Rimingas


Panagrinėkime išsamiau:

Autofellatio. Tai seksualinio savęs patenkinimo forma. Iš esmės įprastas oralinis seksas. Tik varpa yra masažuojama burna sau pačiam. Nedaug vyrų tai sugeba, tačiau didesnį lankstumą tikrai galima pasiekti pasitelkiant jogą ar gimnastikos pratimus. Pasak amerikiečių biologo Kreigo Bartle ir Čarlio Alfredo Kinsey, jog tik mažiau nei 1%  gali sėkmingai pasiekti savo varpą ir tik 2 ar 3 vyrai iš tūkstančio gali atlikti pilną  autofellatio. Seniau ši sekso rūšis buvo įvardijama kaip psichologinė elgesio problema, tačiau dabar  autofellatio  taikoma seksualinio gyvenimui paįvairinti.

Irrumatio.Tai oralinio sekso forma kaip aktyviais judesiai burnoje ir gerklėje yra masažuojama varpa.  Ši forma gali būti atliekama ir kitokiu būdu. Tai būtų intensyvus varpos judėjimas tarp partnerės (partnerio) šlaunų (be įsiskverbimo).

Makani. Dar ši sekso forma žinoma kaip “arbatos maišelis”. Šio sekso metu moteris intensyviai masažuoja ne varpą, o vyro sėklides. Būdingas intensyvus ritmas kaip ir irrumatio.

Rimming. Ši sekso forma praktikoje žinoma kaip išangės srities laižymas, masažavimas lūpomis. Šio būdo pagrindinis principas – pasiekti pasitenkinimą stimuliacijos būdu.


Neigiami oralinio sekso aspektai

Lytiškai plintančios ligos. Kaip rodo praktika, oralinio sekso metu yra didelė tikimybė užsikrėsti infekcinėmis ligomis tokiomis kaip herpes virusas ir bakterinėmis infekcijomis.  Dėl burnoje esančių mikroorganizmų oralinis seksas gali sukelti įvairios kilmės šlapimo takų infekcijas ir lytinių organų uždegimus. Taip pat esant pažeistai burnos gleivinei dėl burnoje esančių opų galima užsikrėsti ir rimtesnėmis lytiškai plintančiomis ligomis kaip Hepatitas A ar ŽIV.

Todėl siekiant sumažinti ligų plitimo pavojų yra labai svarbu laikytis burnos higienos ir neužsiiminėti oraliniu seksu sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis. 

Sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis (visai nesvarbu ar kilmė infekcinė, ar alerginė) oralinis nerekomenduojamas ne tik dėl galimo užsikrėtimo pavojaus, bet padidėja ir uždusimo rizika. Todėl prieš mėgaujantis šiais malonumais pirmiausia pagalvokite ar tikrai esate geros fizinės formos.

Prevencija

Norėdami apsisaugoti nuo pasekmių, oralinio sekso metu naudokite latekso plėvelę (moterims) ir prezervatyvus (vyrams), ypač jei savo partnerio ar partnerės gerai nepažįstate ar dažnai mėgaujatės lytiniais santykiais su kitais žmonėmis. 

Jei norite, kad Jūsų meilės žaidimai būtų sėkmingi, nerizikuokite ir visada naudokite apsisaugojimo priemones. Saugaus sekso metu tikrai jausite mažesnį diskomfortą, nei mėgaudamiesi oraliniais malonumais žinodami, kad jie ateityje gali atnešti nemažai bėdos.

Rekomenduojamos oralinio sekso pozos

Intymus gyvenimas yra turtingas tuo, jog turime eksperimentavimo ir beribės vaizduotės galimybes. Garsiausia oralinio sekso poza laikoma 69, kurioje abu partneriai gali lūpomis ir liežuviu pamaloninti viens kito intymias vieteles. 

Geriausiomis oralinio sekso pozomis laikomos tos, kuriose moteris yra ant viršaus arba abu partneriai guli ant šono. Nerekomenduojamos pozos, kada moteris užima apatinę padėtį, kadangi vyrui sunku kontroliuoti judesius, o ir moteriai tokia poza gali būti ne itin patogi.

 

 

 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras