Oralinis seksas gali būti naudingas moterims?

82e99570f6786c3bf3-70987280.jpg
 
8 komentarai
Tai, kad minetas neturi jokios naudos moteriai, gali būti eilinis mitas. Įvairiuose šaltiniuose pasirodė gausybė drąsių ir ne visada tikėtinų publikacijų apie jo naudą sveikatai, tačiau mitas tai ar tikrovė - spręsti jums.

Teiginys Nr.1

Oralinis seksas ne tik malonus, bet ir turi naudą moters sveikatai. Spermoje yra daug mikroelementų, tokių kaip kalcis, kurie turi savybę atstatyti emalį, sutvirtinti dantenas. Jei jūs užsiimate oraliniu seksu 2 kartus per savaitę, karieso rizika sumažėja 40 proc.

Teiginys Nr.2

Vyriška sperma savyje turi tokius aktyvius elementus, kaip prostaglandinus, kurie patekdami į moters organizmą sustiprina moteriško hormono estrogeno gamybą, ir to dėka gerėja odos ir plaukų sveikata bei grožis, didėja klubų ir krūtinės apimtys. Tačiau atminkite, kad šie efektai galimi tik tuomet, kai sperma yra ryjama. Užsiimti oraliniu seksu – tai puikus trenažas mažinti kalorijas, kadangi per 26 minutes mineto jūs sudeginate vienos picos kalorijas. Feliacijos metu yra sudirginamos nervinės lūpų šaknelės ir išsiskiria oksitocinas, kuris leidžia moteriai atsipalaiduoti.

Teiginys Nr.3

Lipidai, esantys spermoje, turi gydančių savybių ir yra būtini sergant gastritu arba kolitu. Taip pat minetas yra rekomenduojamas dėl būsimo nėštumo. Su sperma jūs gausite partnerio DNR, ir siekdami nėštumo jūs taip padėsite spermatozoidams įsitvirtinti gimdoje. Prieš pastojimą gydytojai rekomenduoja trijų savaičių oralinio sekso praktiką. Tiesa, čia taip pat yra vienas „ne“: spermą būtinai reikia nuryti, nes kitaip viskas nueis perniek.

Kita vertus, UK mokslininkai teigia, kad oralinis seksas yra dar pavojingesnis nei rūkymas, mat ši sekso rūšis gali turėti įtakos gerklės vėžio atvejų didėjimui.

Todėl atminkite auksinę taisyklę - kas per daug - tas nesveika.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Prisivarvinkit ir gerkit. Skanaus
Aciu
Čia kaip ir maisto papildas: gal stebuklų ir nebus, bet kodėl gi nenaudoti. Ir dar nemokamai. :)
paragauk ir suzinosi,dazniau ragauk
Idomu koki poveiki sperma turi paciam vyrui.jei moteris po oralinio pasidalina su paciu vyru.
kazi kiek tiesos...
oralinis sexas liux,o sperma dar skanesne
Ir kliedesiai:))))
Naujas komentaras