Orgazmas kartu: kaip tą pasiekti?

how-do-cannabis-and-seduction-work-together.png
 
2 komentarai
Niekam ne paslaptis, kad vyrams lengviau pasiekti orgazmą nei moterims. Kartais vyrams reikia gerai pasistengti, kad pavyktų patenkinti savo partneres, ir kartais tai atima tikrai nemažai pastangų. Be to, tyrimai rodo, kad porų, kurioms pavyksta pasiekti orgazmą kartu, santykiai paprastai būna geresni, tačiau, ką daryti, jei vis nepavyksta to pasiekti? Viskas yra įmanoma, tačiau reikėtų vadovautis keliais „auksiniais“ patarimais:

Apsišarvuokite kantrybe

Moterų ir vyrų orgazmas skiriasi, todėl vyrui teks įdėti šiek tiek pastangų. Reikėtų žinoti, kad moterims gana sudėtinga pasiekt orgazmą, todėl jį pasiekti kartu gali būti tikras iššūkis. Apie trečdalis moterų orgazmą patiria  nuolat, todėl, jei partnerė patenka į tą trečdalį, tereikės šiek tiek pasistengti, kad tai pavyktų pasiekti kartu.

Masturbuokitės kartu

Masturbacija kartu gali ne tik jaudinti, bet ir padėti pasiekti kartu orgazmą. Kiekvienas savo kūną pažįsta geriau nei partneris ar partnerė, todėl tai gali būti geriausia įžanga.

Darykite ilgesnę įžangą

Vyrai paprastai susijaudina greičiau nei moterys, todėl reikėtų daryti ilgesnę įžangą. Įsitikinkite, kad partnerė jau pakankamai susijaudino. Be to, galite susikurti aplinką, kuri nuteiktų seksui: įjunkite mėgstamą ramią muziką, sukurkite tinkamą apšvietimą ir pan.

Pasirinkite tinkamą pozą

Kai moteris yra ant viršaus, ji gali kontroliuoti tempą ir įsiskverbimo gylį. Paprastai, kai moteris yra ant viršaus, lytinis aktas trunka ilgiau. Kai jausite, kad tuoj įvyks ejakuliacija, tačiau matote, kad partnerė dar nepasieks malonumo viršūnės, sustokite ir pasiglamonėkite. Vėliau vėl tęskite lytinį aktą.

Stimuliuokite klitorį

Klitorio stimuliacija partnerei padės greičiau pasiekti orgazmą. Idealiu atveju, klitorį reikėtų stimuliuoti viso lytinio akto metu. Jei pirštai greitai pavargsta, į pagalbą galite pasitelkti vibratorių.

Nevenkite oralinio sekso

Oralinis seksas jaudina tiek moteris, tiek ir vyrus, todėl tai svarbu kiekvienų lytinių santykių metu. „69“ poza gali padėti pasiekti orgazmą vienu metu, nes Jūs abu galite kontroliuoti tempą, kuris gali būti skirtingas.

Mėgaukitės pojūčiais sekso metu ir stebėkite savo partnerę (partnerį), analizuokite vienas kito poreikius, pažinkite vienas kito kūną, nebijokite kalbėti apie savo poreikius ir norus – visi šie dalykai tikrai gali padėti patirti orgazmą kartu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Visada maloniau, kai matai, kad moteriai gera ;)
nesvarbu kiek kainuoja bet patikiekite padeda
Naujas komentaras