Orgazmas kartu – maloni, tačiau nebūtina smulkmena

orgazmas(4).jpg
 
Sekso metu abiejų partnerių kartu patiriamas orgazmas atrodo kaip tikslas, kurį pasiekus nebėra kur tobulėti. Atrodytų, ko daugiau bereikia – kartu ne tik dvasiškai, bet ir fiziškai. Vis dėl to seksologai pataria ties šia siekiamybe „neužsiciklinti“, priešingu atveju gali grėsti priešingas rezultatas: vietoje malonumo – darbas iš pareigos, įtakojantis tarpusavio nesutarimus.

Gero sekso paslaptis – ne mechaninis nurodymų vykdymas


Kiekvieno tikro vyro pareiga – patenkinti savo moterį. Jei dama nepasiekia garsiosios palaimos viršūnės, vadinasi, jos džentelmenas niekam tikęs. Tokie ir panašūs pasisakymai atspindi visuomenėje populiarią nuomonę, neva sekso kokybę lemia vyro „gabumai“ šioje srityje. Moteriai, gulinčiai „rasto“ poza, belieka laukti, kol ją užlies orgazmo banga... Iškreiptas požiūris, galintis turėti neigiamos įtakos santykiams. Pastangas sekso kokybei gerinti turi dėti abu partneriai, tik tada galima kalbėti apie santykių harmoniją.  


Tiesa, seksualiame gyvenime turėtų būti kuo mažiau tokių žodžių kaip „pastangos“, „taisyklės“, „technika“ ir panašiai. Nepamirškime, jog seksas - tai malonumas, leidžiantis išreikšti save, o ne monotoniškas darbas siekiant konkretaus tikslo. Mylintis orgazmą turi pajusti abu partneriai (jau vien tam reikia pastangų), nėra taisyklės, jog malonumas turi aplankyti vienu metu. Reikia tiesiog mėgautis procesu ir intymaus buvimo kartu akimirkomis: o tada ir rezultatas, net nededant varginančių pastangų, maloniai nustebins.


Sąlygos, būtinos norint patirti sinchroninį orgazmą


Intymiame gyvenime sveikintini bet kokie eksperimentai, sinchroninis orgazmas - taip pat. Kaip minėjome, tai neturėtų būti siekiamybė kiekvienos sueities metu, bet bent kartą patirti tokį jausmą derėtų. Tikėtina, jog tai bus vienas stipriausių kada nors patirtų orgazmų: emocijas stiprina vien mintis, jog analogišką jausmą tą pačią akimirką išgyvena ir partneris

 

  • Vienu metu patiriamam orgazmui turi būti sudarytos reikiamos sąlygos. Padirbėti, aišku, reikės abiems – tiek vyrui, tiek moteriai.
  • Būtina sąlygą – abiejų partnerių fizinis ir emocinis atsipalaidavimas bei orientacija į vienas kitą bei mėgavimasis meilės akimirka.
  • Masturbacija vienas prieš kitą padeda ne tik labiau „užsivesti“, bet ir priartina prie orgazmo: kiekvienas savo kūną pažįstame geriausiai ir žinome, kurios vietelės jautriausios.
  • Stipresnis susijaudinimas prieš pradedant mylėtis padidina tikimybę patirti sinchroninį orgazmą, tad negailėkite laiko bei išradingumo partnerio stimuliacijai.
  • Moterys, kalbant apie kartu patiriamą orgazmą, yra didesni „stabdžiai“ – didžiojo „O“ nepatiria visai ar šį pajunta gerokai vėliau nei vyrai. Tad patarimas elementarus: kuo daugiu pastangų skirti papildomai moters stimuliacijai, neapsiribojant vien mechaniniu lytiniu  aktu.
  • Eksperimentuokite rinkdamiesi pozas ir atraskite tą, kuri labiausiai jaudina ir priartina prie orgazmo. Viena iš rekomenduojamų pozų – „raitelė“, kurios metu moteris patiria didesnę stimuliaciją bei tampa padėties šeimininke: stebi vyro reakciją ir, pamačiusi, jog šis artėja prie kulminacijos, sulėtina tempą taip padėdama šiam nusiraminti. Tai – vienas tiesiausių kelių kartu patiriamo orgazmo link. 

Svarbiausia, jog seksualinis gyvenimas išpildytų abiejų partnerių poreikius. Vienu metu patiriamas orgazmas – nauja, maloni patirtis, tačiau jokiu būdu ne būtinybė, kurio nepasiekus seksą derėtų nurašyti kaip nepavykusį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras