Orgazmo imitavimas. Kokiu tikslu?

 
Seksologai teigia, kad 10% visų orgazmų – imituoti. Kodėl moterys suvaidina orgazmą? Ar vyrai pastebi, kad moteris suvaidino orgazmą? Ir kodėl moterys taip daro? Ar šitaip ji elgiasi pati dėl savęs? O gal dėl vyro?

Pagrindine priežastimi, kodėl moterys suvaidina orgazmą, yra laikomas noras kuo greičiau baigti aktą. Dažna moteris mano, jog geriau kuo greičiau suvaidinti orgazmą ir pabaigti lytinį aktą ir kuo greičiau eiti dirbti kasdienius darbus. Moterys, suvaidinusios orgazmą, dažniausiai kuo skubiau apsirengia ir bėga džiaugtis gyvenimu, apsipirkinėti ar susitikti su draugėmis. Tokio tipo moterys dažniausiai lytinį aktą laiko mechaniniu darbu, kurį reikia atlikti kuo skubiau. Jos dažnai negalvoja apie savo gerovę ir seksualinę sveikatą.

Antroji priežastis – noras įrodyti vyrui, kad situaciją valdo jis. Moteris, suvaidinusi orgazmą vos po kelių lytinio akto minučių, nori įrodyti vyrui jo galybę. Tokia moteris pasiduoda vyro vadovavimui, ji leidžia sau būti silpnesne ir gležnesne. Svarbius momentus perduoda vyrui.

Trečioji priežastis, kodėl moterys imituoja orgazmą – pašaliniai rūpesčiai. Gali būti, kad moteris suvaidina orgazmą, nes išgirsta kitame kambaryje kosėjantį vaiką arba skambantį telefoną. Moteris, kuriai aplinka ir pašalinės problemos rūpi daug labiau, nei geras seksas, dažnai suvaidina orgazmą, norėdamos pasinerti į jai mielą rutiną ir kasdienybę.

Ketvirtoji priežastis – nuotaikos nebuvimas. Moteris gali būti linksma, tačiau gali būti ir labai nelaiminga. Na tai kas, kad Tu paruošei savo damai vakarienę, pridegei daug žvakių, nupirkai rožių... Jei Tavo damai nesisekė darbe, jai nepavyko tinkamai pravesti susirinkimo ar pan., tai jokios gėlės ir jokia romantika nepadės. Moteris pasistengs per kelias minutes patenkinti vyrą, pati suvaidins orgazmą ir nueis ramiai miegoti.

Ar vyrai pastebi, kad moteris vaidina?

Vyrai tai pastebi nevisada. Jei per gyvenimą turėjai 515 orgazmų, tai žinok, kad 516-asis bus visiškai kitoks. Kaip kiekvienas žmogus, taip ir kas kartą patiriamas orgazmas skiriasi vienas nuo kito. Patyrę vyrai ilgainiui išmoksta atskirti tikrą orgazmą nuo suvaidinto. Tikro orgazmo metu moterų veidas ima šiek tiek trūkčioti, makštis ima spazmuoti, veidas pasidengia smulkiomis dėmelėmis, krūtinė taip pat paraudonuoja. 

 
Komentarai
Naujas komentaras