Pagalvių mūšio ir gero sekso sąsajos

playful-young-couple-having-pillow-fight-bed_52137-10366.jpg
 
3 komentarai
Norėdamos pagerinti ir paįvairinti seksualinį gyvenimą vienos poros į rankas griebia kamasutros knygą, kurioje apstu sekso pozų, kitos – skuba į erotinių prekių parduotuvę. Žinoma, pagyrimų vertos bet kokios pastangos, tačiau prigesusią aistros ugnį pakurstyti galima kur kas paprasčiau. Santykių ekspertai siūlo prisiminti vaikystę ir surengti pagalvių mūšį!

Trumpas sugrįžimas į nerūpestingas vaikystės dienas leis atsipalaiduoti, panaikins susikaupusią įtampą ir nuobodulį, taip pat į santykius įneš daugiau susijaudinimo ir pakurstys intymumą – teigia santykių ekspertas Nan Wise.

Bene dvidešimt metų susituokusi apklaustųjų pora atvirauja, jog dažnai taip įsisuka į rutiną, kad neranda laiko net sau, o ką jau kalbėti apie antrąją pusę. Lovoje kiekvienas užsiimdavome savo reikalais, vyras skaitydavo ir ruošdavosi svarbiems posėdžiams darbe, aš – būdavau įnikusį į kompiuterį. Kalbant apie seksą – jis nebūdavo blogas, tik dažnai trūkdavo aistros, susijaudinimo, naujumo, gaivos pojūčio. Kol vieną kartą sugalvojau pakvailioti, kitaip tariant – prisiminti vaikystę ir tapau pagalvių karo iniciatore ir švelniai trenkiau vyrui. Iš pradžių jis tik suraukė antakius, nebuvo itin sužavėtas šiuo mano veiksmu, tačiau pagalve trenkė man atgal. Šis linksmas žaidimas lydimas juoko ir geros nuotaikos tęsėsi kurį laiką, kol galiausiai viską vainikavo nepamirštamas seksas. Žinoma, dabar praėjo beveik trys savaitės, kai mudu nesimylėjome, tačiau jei tik prireiks, esu pasiryžusi dar kartą pagalve trenkti vyrui į veidą – šmaikštavo moteris.

Seksualinių santykių terapeutas Chris save taip pat įvardija kaip didelį vaikiškų žaidimų gerbėją. Juk ne paslaptis, kad bet kokia veikla, užsiėmimas, net jei iš pirmo žvilgsnio jis primena smulkmeną – suartina poras. Nerūpestingas elgesys, linksmi kvailiojimai ypač.

Juk pažvelgus įdėmiau – dauguma vaikiškų žaidimų paremti muštynių, kovos principu, kurie žadina adrenaliną, pasitenkinimo ir linksmybių jausmą. Suaugusio žmogaus organizme taip pat vyksta panašūs procesai – linksma, neįpareigojanti atmosfera žadina gilesnį intymumo jausmą bei artumą vienas kitam. Anot mokslininkų, žaidimų metu žmogaus smegenyse išskiriamasis toks pat hormonas kaip ir rūkant marihuaną, kuris leidžia atsipalaiduoti ir viską žvelgti kur kas paprasčiau.

Taigi nieko nelaukite ir jau šiąnakt surenkite pagalvių mūšį. Garantuojame, jo pasekmėmis džiaugsitės abu!

Saugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras