Pagrindinės klaidos, kurias lovoje daro merginos

1509266467134_1373136_1440x960_1509266467860.jpg
 
1 komentaras
Nė vienas nesame tobulas, tačiau būtent ši savybė ir verčia mus įdomiais bei unikaliais žmonėmis. Visgi kai kas tuo unikalumo faktu ir prisidengia savo tinginystę. Taip toli neisi. Tikrai ne visi netikslumai, netobulumai ir unikalumai neverti tobulinimo ar taisymo. Kai ką žmogus gali nesunkiai pagerinti ir pakeisti į gerąją pusę. Tam tereikės žinių ir noro. Apie vieną iš rečiau aptariamų sričių norėtume pakalbėti ir šiame straipsnyje. Seksas – labai svarbi gyvenimo dalis, kuri yra viena iš kertinių tvarių santykių sudedamųjų dalių, o kai kam net padaro karjerą ar padeda gauti to, ko nori.

Merginos, tiek pat kiek vaikinai mėgsta seksą, todėl jame nori būti ne tik kuo geriau patenkintos, tačiau ir mokėti suteikti didesnį malonumą. Visgi yra tokių niuansų ir klaidų, kurias daro nemažai merginų. Skirtingai nei vyriškoje barikadų pusėje, kur daromos klaidos kone vienareikšmiškai atsiliepia tik damoms ir vyrų seksualinio gyvenimo netrikdo, moteriškos klaidos daugiau trukdo joms pačioms pasiekti orgazmą, pilnai pasimėgauti seksu ir tik trečioje vietoje kliudo suteikti didžiausią įmanomą malonumą partneriams nepaliekant jokių bereikalingų spragų. Perskaičiusios šį straipsnį, visos merginos ir moterys galės pamatyti, ką galima padaryti geriau ir kaip tapti geresne meiluže lovoje. Na, o perskaitę vyrai galės patarti savo partnerėms arba žinoti kaip padėti tų klaidų išvengti, palengvinti jų „darbą“ arba laiką lovoje. Pradėkime nagrinėti, kokias gi klaidas moterys daro lovoje.


1. Pamiršta save


Pačioms moterims tai yra didžiausia jų problema ir jos, kažkodėl nepavyksta įveikti. Vyrai tuo skundžiasi retai, nes jie patys tokios bėdos neturi. Akto metu, vyrai nebent išgėrę arba labai prislėgti aplinkinių problemų būna „kažkur kitur“ ir nesimėgauja viskuo, kas vyksta. Dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių vyrai ir baigia dažniau, ir seksu mėgaujasi kiek labiau nei moterys, nors libido ar potraukis bei noras seksui abiejose lytyse yra sąlyginai vienodas. Taip yra dėl keleto dalykų:

 • Moterys per dažnai galvoja vien apie tai, kaip patenkinti vyrą;
 • Vyrai ignoruoja moterų kūną ir skuba iškart mylėtis;
 • Moterys bijo daryti tam tikrus dalykus lovoje;
 • Moterys neprašo jų pamaloninti.


Suma? Moterys galvoja apie kitus dalykus ir pamiršta save. Panagrinėkime šiuos aspektus papunkčiui. Viename gerbiamiausių medicininėmis ir gyvenimiškomis aktualijomis bei temomis rašančiame internetiniame portale Psychology Today yra straipsnis apie tai, ką seksas iš tiesų reiškia moteriai. Čia galime rasti ir šios problemos, to, kad moteris pamiršta save - šaknis. Straipsnyje punktas numeris šeši indikuoja, kad seksas yra priemonė, kuria moteris išreiškia meilę. Supraskite, kad „duoda“, nes myli. Tai – blogai ir nors ant popieriaus skamba romantiškai (ypač iš vyro pusės), pačiai moteriai tai yra žalinga. Meilė ankstyvose stadijose labai persipina su simpatija ir gyvenimas matosi per rožinius akinius. Apie žmogų sako, kad myli, bet iš tikro moteris dar tėra pametusi dėl jo galvą, nors su meile tos emocijos neturi nieko per daug bendro. Gal tai meilės užuomazga, bet netikras rezultatas. Damos spjauna į ir pamiršta realias vertybes, bijo vyrą prarasti, dėl to mylisi, atsiduoda jam, daro absoliučiai viską dėl jo dėmesio. Taip gimsta nekokybiškas seksas, be tikros chemijos, o ir malonumo čia bus mažai. 


Vyrai lengviau priima seksą iš aistros, moterys vis dar įpratusios neigti tokio sekso moralumą ir tai skaito kaip paleistuvišką, „šliundros“ elgesį. Dėl šių iš seno primestų normų nukenčia tik pačios moterys. Į seksą reikėtų žiūrėti labiau kaip į fizinę aistros ir geidulio pasekmę, ne į kaip meilės išraišką. Taip pati moteris mažiau bus nusivylusi ir labiau džiaugsis kūniškais malonumais. Seksas gali būti iš meilės, gali būti iš liūdesio, gali būti ir iš aistros, seksas egzistuoja net ir visai be meilės. Tai realu – paklauskite bet kurio vyro.


Antras punktas iš mūsų pateikto keturių punktų sąrašo yra glaudžiai susijęs su ketvirtuoju, todėl juos išskaptuokime drauge. Vyrai yra daugiau impulsyviai seksualūs, rašo populiarus santykių ir sekso temų žurnalas Cosmopolitan. Tačiau šis faktas, kaip ir daug dažnesnė vyriška masturbacija neįrodo, kad vyrai yra labiau seksualiai aktyvūs, labiau nori sekso ir t.t. Vyrai daugiau skuba, greičiau baigia, dažnai „perdega“ ir moteris dėl to lieka nepatenkinta. Lyčių skirtumai čia atsiskleidžia visame gražume. Moteris, vedina pirmame punkto paaiškinto noro „patenkinti“, bet ne pasitenkinti pati, apdovanoja, jo manymu geru seksu vyrą, o pati tyliai kaupia liūdesį, nes jai nėra jokio malonumo. Problema tik auga. Jos šaknys yra turbūt tame, kad retas vyras yra gerai supažindintas arba susipažinęs su moters seksualumu. Tai ką jis paskaito žurnale ar pamato per porno filmą – greit išgaruoja, nes tikrame gyvenime prieš seksą ateina jaudulys, norisi nepaleisti progos, o impulsų varomas vyriškis net nepagalvoja apie daugumą savo veiksmų. Jis tai daro kuo stipriau, kuo greičiau, nes galvoja, jog būtent jo veiksmų stiprumas ir kuo didesnė galia patenkins moterį. Jeigu vyras to neišmoksta, tai yra ir jo, ir jo partnerių moterų kaltė. Reiktų jam padėti ir paprašyti neskubėti, galbūt net kiek grubiau liepti pažaisti ar palaižyti tam tikras vieteles... Galbūt jus užveda ir kiti dalykai, tad tegu jis tai žino ir nesibodi tą dėl jūsų padaryti, jei jau jį „apdovanosite“ seksu. 


Na ir galų gale – moterų baimė būti kiek gašlesne. Tai vyrai jaučia ir dažniau domisi bei seksualinius poreikius orientuoja į labiau „atviras“ damas, o galų gale nukenčia pačios moterys. Visų pirma tai prasideda nuo smerkimo ir kreivų žvilgsnių į tas paneles, kurios anksti praranda nekaltybę. Vėliau, daugybės partnerių turėjimas gali būti tik tikrų tikriausios paleistuvystės rezultatas ir ne kitaip. Juk moteris negali mėgautis per dideliu kiekiu sekso, taip daro tik kekšės... Nesąmonė. Vyrams patinka visokios moterys (štai kelios priežastys kodėl juos domina ir kiek „labiau atsipalaidavusios“ damos), tad jūs neturėtumėte gėdytis būdama savimi arba mėgaudamasi flirtu, gundymu, seksu, fetišais ir taip toliau. Kiekviena esate unikali ir būtent šioje vietoje jau reikia tuo didžiuotis ir tai išreikšti. Tiek lovoje, tiek gyvenime elkitės taip, kaip norite ir kaip atrodo teisinga, ypač kai kalbama apie asmeninį seksualinį gyvenimą ir širdies reikalus. Vienas partneris nėra per daug ar mažai, kaip ir šimtas partnerių. Jeigu jūs to norite ir tai darote atsakingai – kas po velnių gali aiškinti ką ir kaip jums daryti? Mėgaukitės ir tegu šunys loja – karavanas eina toliau. Galų gale – nebijokite sekso metu elgtis laisvai. Vyrams tai patinka, o ir jūs pati galbūt atrasite kažką naujo.


2. Pamiršta jį


Nors faktai tik du, jau galime teigti, kad moterys nepasižymi pačia geriausia atmintimi. Jos pamiršta ir save, ir partnerį... Juokauti galima, bet jaudulio ir nepasitikėjimo savyje apsuptos moterys dažnai visai netinkamai įvertina prioritetus, ypač savo ir jo gerovės lovoje klausimais. Ar žinote tokį įdomų faktą, kad net ketvirtadalis moterų arba labai nemėgsta arba išvis nedaro savo partneriui oralinio? Ar norite sužinoti dar vieną įdomų dalyką? Iš visų moterų, kurioms nepatinka arba kurios nedaro oralinio – daugiau nei pusė net nėra to bandžiusios. Jos tiesiog sako, jog tai „nehigieniška“, „amoralu“ ir taip toliau. Dėl to nukenti seksas santykiuose ir patys santykiai. Jeigu esate intymioje ir romantiškoje partnerystėje su kitu žmogumi ir jis nori tokio malonumo (o turbūt 99.99 procentai vyrų nori) – kodėl gi to nesuteikus? Jau išsiaiškinome, kad moterims patinka „dovanoti“ seksą ir malonumą, tad kodėl toks neigiamas požiūris į oralinį? Tikriausiai susideda baimė tai padaryti blogai ir tam tikros primestos normos. Jeigu atsikratytume tų normų ir bent vieną kartą nusiteiktumėte pabandyti, tikriausiai bet kuri moteris pamatytų, kad nėra ko bijoti ir, jog viskas gali būti ir švaru, ir malonu jums abiem. Juk iš vyro tikimasi, kad jis suteiks malonumą, paglamonės, pažais, pildys fantazijas, bet tai turi būti teikiama ir iš moters pusės. Malonumai - abipusiai.


Galbūt kai kurie žmonės pagalvos, kad čia visas akcentas suteikiamas tam, kad vyras liktų pamalonintas. Tai netiesa, pažiūrėkite ką rašėme aukščiau. Kaip jau minėjome, moterų būna pačių įvairiausių, tačiau klaidos dažniausiai yra vienodos, nepaisant amžiaus, kultūrinių, socialinių bei kitų skirtumų. Pirmoji problema yra per ankstyvas seksas iš meilės ir besąlygiškas noras patenkinti. Jie daugiau opūs santykių pradžioje, o jiems įsibėgėjus arba nusistovėjus dingsta tas noras įtikti, dinamikos kardinaliai keičiasi. Stimulas aukotis tarsi išgaruoja ir moteris leidžia sau atsipalaiduoti. Vyrai sako, jog tai daro didelę įtaką jų norui svetimauti, ieškoti meilužės, pirkti prostitučių paslaugas, ypač vyresniame amžiuje, perkopus 50. 


3. Būna per tylios – sekso ir ne sekso metu


Jeigu sekso, glamonių ir aistros metu jūs neišleidžiate nei garso ar esate labai tyli – vyrai prisigalvoja įvairiausių blogybių. Štai straipsnis yra apie vyrišką požiūrį į tylią moterį lovoje, jis šiek tiek plačiau paaiškins, ką vyrai galvoja, kada jūs tylite. 


Kažkodėl nusistovėjo tokia nuomonė ir stereotipas, kad, jei moteris rėkia, šaukia, aimanuoja ir dejuoja, tai seksas jai patinka. Kitu atveju paaiškinimas yra tik vienas vyras per silpnai „dulkina“, jo penis per mažas arba jis tiesiog netraukia ir nedomina savo partnerės. Kadangi penio arba susidomėjimo jis pakeisti jau negali, jis stengsis jus „tvarkyti“ kuo stipriau. Ar tai bus komfortiška? Nežinia. Juk moteriai gali ir skaudėti, ir norėtis, tiesiog, ramesnio sekso. Tačiau kiekviena, nors truputį seksualinių patirčių jau turinti moteris žino ir tai, kad ne tikrai visada sekso metu norisi būti tyliai arba labai garsiai. Būna įvairių nuotaikų, įvairių moterų ir įvairių garsų sekse. Amerikiečiai moteris skirsto į screamers (tos, kurios šaukia per seksą) ir silent-type (tos, kurios nedejuoja ir garsiai neaimanuoja). Visgi antras tipas yra retesnis, nors pasaulyje rasime nemažai tokių moterų, kurios per daug nedūsauja, nedejuoja ir nešaukia, tačiau seksu mėgaujasi ne ką mažiau. Nereikėtų dėl šių dalykų keisti to, kokia jūs esate lovoje, bet žinoti, kas gali nutikti dėl per mažo reakcijų kiekio – vertėtų.


Sekso metu vyrai tikisi reakcijų iš moters, nes jos, kaip minėjome, jiems indikuoja apie jūsų malonumą. Jeigu garsų neleidžiate, nes gėdijatės arba bijote kažką padaryti ne taip – meskite tokį niekinį įsitikinimą ir kuo skubiau keiskite savo elgesį lovoje. Jeigu to nedarote, nes jums tiesiog nesinori arba tai nepatinka ir blaško, kaip nors supažindinkite su tuo savo partnerį, nes dauguma vyrų patys to tikrai nesupras.


4. Netobulėja

 
Kaip ir kiekvienoje gyvenimo srityje stagnacija nežada nieko gero. Užsisėdėjimas vienoje vietoje neišsprendžia problemų ir tas progreso nebuvimas laikui bėgant nusibosta, todėl tai yra labai žalinga ir moterims, ir vyrams be jokių išimčių. Iš moterų pusės didelė pastebima bėda – netobulėjimas lovoje. Nereikėtų to priimti neteisingai. Čia labiau kalbama apie pasyvumą bandyti arba siūlyti kažką naują, vengimą kartais „nutrūkti nuo grandinės“ bei nustebinti partnerį kažkuo nauju. Moterys nori patenkinti ir iš širdies stengiasi tą padaryti, bet joms tiesiog trūksta drąsos imtis realių veiksmų. Baimė gauti netinkamą reakciją turbūt ir į kapus nuvaryti galėtų. Kartais vertėtų skirti truputėlį laiko ir pažiūrėti kokį porno filmą bei pabandyti atkartoti tam tikrus dalykus arba pasistengti išpildyti vyro išsvajotą vaidmenų fantaziją. 


Jums pačiai turi būti aktualu stebinti ir kuo labiau pamaloninti vyrą, tada gims didžiulis malonumas mylėtis ir dar vienos klaidos, daromos lovoje bus atsikratyta. Šnektelkite apie tai dviese. Intymus pokalbis face-to-face, išspręs didžiąją dalį jūsų rūpesčių, problemų, nepaliks neužkamšytų spragų šioje ir kitose srityse.


5. Neinicijuoja


Kaip teigia pats pirmasis šio, moksliniais tyrimais paremto DailyMail straipsnio sakinys – vyrai seksą inicijuoja dvigubai dažniau nei moterys. Galbūt santykis du prieš vieną dar neatrodo toks blogas, bet pagalvokite apie 200 prieš 100. Pradedate suprasti, kur link sukame? Nors moterų libido ir nėra mažas, iniciatyvos ir drąsos joms trūksta ir labai dažnai. Net kai partneriai būna kartu ilgoką laiką, moterys vengia rodyti iniciatyvą ir tai laiko vyriška pareiga. Tai gali būti miela pradžioje, bet per ilgą laiką susikrauna didžiulis deficitas, kuris vargina ir nerodo jūsų tikrųjų jausmų jo atžvilgiu.


Nors malonu ir smagu, kada vyras deda pirmąjį žingsnį, moterys to nedaro ne dėl to, kad apie seksą negalvoja ar jo nenori, o dėl principų, įsitikinimų. Tai labai blogai ir kenkia santykiams bei jūsų pačios seksualinei sveikatai, kadangi galų gale nepatenkinti lieka abu partneriai. Principai ir išankstiniai nejudinami įsitikinimai nedaro jūsų lanksčia, o tai kelia sunkumus visose gyvenimo srityse. Sunku prisitaikyti, sunku patraukti kitus žmones į savo pusę ir taip toliau. Be to, neinicijuodamos veiksmo moterys praranda ir daug galimybių gauti vienkartinį seksą, kuris taip pat gali būti geras.


6. Vaidina


Statistika, aišku, šokiruoja. Per 60 procentų moterų bent kartą gyvenime yra vaidinę orgazmą.  Kai kas tokias išvadas pasidaro sužinoję, jog vyrams trūksta moters lovoje skleidžiamų garsų, emocijų ir jausmų lovoje. Tačiau damos tokį problemos sprendimo būdą pasirenka labai klaidingai – meluodamos ir apgaudinėdamos savo vyrą. Šešias, turbūt pačias pagrindines priežastis kodėl, rasime čia, tad jas ir panagrinėkime, tik kiek kitu kampu. Pažiūrėkime, kodėl orgazmo suvaidinimas yra blogas produktas ir neneša naudos nei jums, nei vyrui.

 

 • Moterys mano, kad vaidindamos orgazmą padeda vyrui, pakelia jo pasitikėjimą savimi. Aišku, trumpalaikis efektas čia yra, bet vienoje apklausoje vyrai teigė, kad labai nuliūdo sužinoję, kad jų moterys orgazmą suvaidino. Jie taip pat pasakė, kad tai gerokai pakirto pasitikėjimą savimi, vertė kvestionuoti savo kūną, seksualinį pajėgumą. Dauguma tų vyrų tai sužinojo patys, nes vaidyba, kaip ir melas – realiame gyvenime turi trumpas kojas;
 • Moteris galvoja, kad už orgazmą yra atsakinga ji pati, todėl jis turi būti, vyras už jį nėra atsakingas. Klaidingas mąstymas privedantis prie pasitenkinimo nekokybišku seksu, netobulėjimo, neiniciatyvumo ir visų kitų ydų. Visos šios problemos yra kaip susisiekiantis indas, kada viena problema daro didelę įtaką kitoms, jų atsiradimui, klestėjimui. Sekse jūs abu prisidedate ir prie savo, ir prie partnerių malonumo, todėl kreipkite į tai dėmesį ir reikalaukite tiek pat, kiek pačios suteikiate.
 • Moterys turi suvokimą, kad vyras jas vertina ir smerkia, jei ši nepasiekia orgazmo. Realybėje yra priešingai. Visai priešingai. Kiekvienas save gerbiantys vyras daug daugiau laiko galvoja apie savo pasirodymą. Orgazmo suteikimas damai, su kuria seksas vyksta iš aistros, ne už pinigus, yra aukštas jo prioritetas. Patikėkite, jeigu vyras jums nesuteikia orgazmo – tai liūdina jį patį, skatina jį nertis iš kailio, kad kitą kartą rezultatas būtų kitoks. Problema yra komunikacijoje ir tai, jog abiejų lyčių atstovai nepasikalba apie tai. Vienas pokalbis galėtų viską ilgam išspręsti. 

7. Turi per griežtas ribas


Jeigu skaitėte viską, tikrai praėjote punktą, kur buvo nuorodą į straipsnį, pabrėžiantį detales ir faktus, kodėl vyrams patinka labiau „atsipalaidavusios“ moterys. Jei ne, grįžkite ir paskaitykite kas ten parašyta, tai jums pravers ir dabar. Pavadinkime tas „labiau atsipalaidavusias“ moteris gražiai (kadangi angliškas terminas slut arba slutty gražaus vertimo lietuvių kalboje neturi) – „išdykėlėmis“. Išdykėlės vyrus traukia, nes:

 

 • Su jomis nesunku
 • Jos karštos ir gundančios
 • Jos nesuvaldytos
 • Tokioms moterims patinka šiurkštus seksas
 • Su tokia moterimi, tiesiog, linksma


Vyras mėgsta moters lankstumą, aptakumą ir komunikabilumą bei žaismingumą. Visose srityse tai yra priimtina. Jeigu moteris moka būti moteriška ir geidulinga, dauguma vyrų krenta jai po kojomis savu noru. Taip ir jums santykiuose reikėtų išnaudoti savo moteriškumą ir būti aptakiai, gundančiai, mielai. Jeigu kažko nenorite daryti ar bandyti lovoje, reikėtų pagalvoti ar tikrai to nenorite ar tik nesate tam pasiruošusi. Juk nuo „ne“ ir „neskubėk mažuti, viskam savas laikas“ – menkas skirtumas, bet toks pasakymas vyrui bus kaip medus meškai. Jūs suteiksite jam vilties, o ją džentelmenai labai mėgsta. Sau turėsite laiko pasiruošti ir fantazijas įgyvendinsite, ribas peržengsite ir malonumas, iškart bus didesnis.


Ribų su mylimaisiais neturėkite. Jeigu norite būti sėkminga meiluže, drauge, partnere ar tiesiog gerai mylėtis – turite ateiti su noru mėgautis viskuo, kas įvyks. Kada išmoksite mėgautis seksu dėl pačio sekso bei neturėsite išankstinių nusistatymu, tada pastebėsite ženklų situacijos pagerėjimą. Vyrai, be abejo, turi atsakyti tuo pačiu.


Taigi, kad būtumėte ideali sekso partnerė, turite: nepamiršti savęs ir savo malonumo, jis sudaro lygiai 50 procentų viso smagumo, neignoruoti vyriškų poreikių ir juos patenkinti, nes vyro malonumas sudaro kitus 50 procentų smagumo, nebijoti išlaisvinti vidinę sekso deivę ir pašūkauti bei pasidraskyti, judėti pirmyn ir mokytis naujų dalykų, inicijuoti seksą ir meilės žaidimus dažniau nei darote dabar, nustoti vaidinti orgazmus ir šiek tiek atviriau bei lengvabūdiškiau žiūrėti į seksą. Viename sakinyje tai atrodo, kaip daug dalykų, bet realybėje viskas tikrai nebus sudėtinga. Sėkmės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Pagaliau rimtesnis straipsnis, saunuoliai.
Naujas komentaras