Pagrindinės vyrų klaidos lovoje

 
Tiesiog nėra kito būdo, kaip tai pasakyti – sekso klaidos yra labai neseksualu. Norėdama apsaugoti visus vyrus nuo „tragedijų“ lovoje į pagalbą ateina garsi seksologė.

Dr. Yvonnė K. Fulbright, sekso ugdytoja, santykių ekspertė ir daugybės straipsnių autorė, sudarė dešimties didžiausių lovoje vyrų daromų klaidų sąrašą.

Šiandien mes pateikiame didžiausias:

1. Seksas neprasideda lovoje

Glamonių laikas prasideda ne tuomet, kai nukrentate ant paklodės. Geriausia preliudija ta, kuri trunka visą dieną.

Dailiosios lyties atstovėms labai patinka, kai jas įkalbinėja. Seksas – protinis žaidmas. Visada yra daugiau nei viena galimybė ir moteris nori žinoti, kad vyro galvoje mintys apie ją sukasi nuolatos. Moterims patinka žinoti, kad jos yra geidžiamos.

2. Nenerk per anksti

Iš karto pereiti prie genitalijų – ne pati geriausia idėja. Moterims reikia būti pakankamai įsiaudrinusioms, jei nori, kad bet kokie veiksmai žemiau juostos teiktų malonumą.

Prieš pasiekdamas tikslą apipilk dėmesiu visą jos kūną. Nuo galvos iki pirštų galiukų.

3. Prisimink klitorių

Dauguma vyrų mano, kad moterys orgazmą pasiekia dėl įsiskverbimo.

Daugiau kaip 70 proc. moterų, veiksmams pasiekus kulminaciją, jaučia klitorinį orgazmą. Taigi, vyrai turėtų būti tikri, kad jo neužmiršta.

Taip pat derėtų tiksliai žinoti, kur klitoris yra. Mat kartais vyrai ima trinti šlapės angą, o tai kai kurioms damoms gali labai nepatikti.

4. Pasiek tą G-tašką

Pasitaiko vyrų, kurie ieškodami užkasto lobio, nežino, kad „X“ ne visuomet žymi tinkamą tašką. Įsikūręs priekinėje vaginos sienelėje, moterų G-taškas gali būti kiek aukščiau, žemiau, kairiau ar dešiniau,nepaisant to, kur dažniausiai jis yra vaizduojamas.

5. Nebūk per daug orientuotas į tikslą

Nėra nieko žavingiau už vyrą, kuris mėgsta žaisti. Neužsisklęsk savyje. Seksualiniai tyrinėjimai turi būti žaidimu dviems.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras