Paįvairinkite santuokinį intymų gyvenimą

gettyimages-625489292_0.jpg
 
2 komentarai
Tai tik bendrieji patarimai, kaip sustiprinti santykius ir paįvairinti intymų gyvenimą. Mes tikime, kad sąrašą jūs pratęsite ir patys.
 • Aptarinėkite vienas su kitu jūsų seksualinius santykius. Tai labai svarbus momentas, kadangi būtent tai stiprina jūsų ryšį. Gali būti, kad jausitės iš pradžių nejaukiai, tačiau vėliau tokie pokalbiai tik suartins jus. Asmeninį gyvenimą su partneriu aptarinėkite tyloje, vakarinio pasivaikščiojimo metu.

 • Pradėkite preliudiją kiek galima anksčiau. Galite tai pradėti dar nuo ryto: padovanokite antrajai pusei karštą bučinį, vietoj trumpo bučkio į skruostą. Dienos bėgyje padovanokite vienas kitam malonius momentus: paskambinkite brangiausiajam ar brangiausiajai, nusiųskite kokią intymią nuorodą, romantišką laišką arba nuorodą į jums abiems tinkamą straipsnį intymia tema. Kai grįšite namo, pamasažuokite, tarkim, pečius.

 • Per dieną atminkite ir tai, kad jūs esate gyvas žmogus, kuriam seksas yra reikalingas. Net jei diena ir įtempta, skirkite sau keletą minučių pasvajoti ar pafantazuoti, ką nuveiksite vakare su savo partneriu.

 • Raskite laiko intymiam gyvenimui. Jei jūsų dienotvarkė labai įtempta, pastoviai planuojate savo dieną ir netgi laisvalaikį, paprasčiausiai įtraukite į savo grafiką ir tokią grafą kaip seksas.

 • Nepamirškite, kad seksas turi teikti malonumą ir užvesti. Todėl naudokite viską, kas galėtų jus užvesti: sekso žaisliukai, gražūs apatiniai. Geriausiai prisiminenamas lytinis aktas – tai ne tas momentas, kai jūs sugebėjote patirti stipriausią savo orgazmą. Svarbiau yra pats procesas, preliudija, elgesys.

 • Pradėkite nuo prekybos centro. Pirkite tik tuos produktus, kuriuos galima naudoti meilės žaidimams (plakta grietinėlė, šokoladinis kremas, bananai arba agurkai). Jie ne tik jus kaitins, bet ir pralinksmins.

 • Stenkitės iniciatyvą reikšti paeiliui. Seksas turi teikti malonumą abiems partneriams, ir abu partneriai turėtų rodyti iniciatyvą.

 • Atminkite, kad seksualinis susijaudinimas tiesiogiai susijęs su bendravimu. Pavyzdžiui, jei jūs planuojate mylėtis vakare, jums reikia kuo daugiau bendrauti per dieną. Vietoj to, kad nugriuvus žiūrėti televizorių skirtinguose kambariuose, peržiūrėkite įrašytą laidą, serialą ar filmą, kuris jums abiems patinka, ir pažiūrėkite kartu, paskaitykite kartu eilėraščius, aptarkite bendras atostogas, peržiūrėkite nuotraukas.

 • Išmokite vienas kitą suprasti. Jūs sugebate skaityti vienas kito mintis? Greičiausiai ne. Tačiau kodėl gi to nepabandžius? Gali būti, kad aptiksite, jog turite dar daugiau bendrų dalykų.

 • Įsivaizduokite, kad turite paskutinę minutę prieš išsiskyrimą. Mėgaukitės kiekviena akimirka, dovanokite vienas kitam šilumą ir dėmesį, lyg tai būtų paskutinis jūsų pasimatymas.

 • Sudarykite sąrašą to, kas jums patinka. Tarkim, kiekvienas turi mėgstamą spalvą, patiekalą, gėlę ir pan. O jūs žinote, kas patinka jūsų partneriui lovoje? Paimkite lapą ir vienoje pusėje užrašykite, ko jūs norėtumėte lovoje,ir kas jums nepatinka. Lygiai tą patį tegul padaro ir jūsų partneris. Tada apsikeiskite užrašais – taip jūs apie vienas kitą sužinosite daugiau.

 • Surenkite diskoteką. Vietoj to, kad sėdėtumėte namuose ir bukai žiūrėtumėte iš nuobodulio televizorių, įjunkite muzikinį centrą ir pašokite dviese.

 • Dalinkitės vienas su kitu erotinėmis fantazijomis. Jei jūs nesiryžtate papasakoti apie savo erotines fantazijas, pasiūlykite savo partneriui kartu parašyti meilės istoriją, kurioje būtų įterptos ir jūsų erotinės fantazijos. Tokiu būdu jūs pašnibždėsite vienas kitam, ko norėtumėte sekso metu.

 • Kaip nugalėti drovumą? Jei vis dar nesiryžote užeiti į erotinių prekių parduotuvę, apsilankykite internete– čia galite išrinkti ne tik mielų smulkmenų savo partneriui, bet ir nudžiuginti save bei išpildyti jūsų abiejų užrašytas slaptas svajones.

 • Sukurkite savo klasiką, tačiau nesaugokite jos per ilgai. Jei jus jaudina idėja nufilmuoti kaip jūs užsiimate seksu, padarykite tai. Peržiūrėkite tai keletą kartų ir ištrinkite, kad netyčia nepapultų ten, kur šiems įrašams ne vieta.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tam ir yra meilužiai. Būna juk ir pas vyrus, ir pas moteris, kad vieni ar kiti iš savo antrųjų pusių negauna to, ko nori. Neesam šventuoliai juk, gyvenam tik kartą.
ką daryti jei vyras nenori
Naujas komentaras