Pamirštos moters erogeninės zonos

 
9 komentarai
Normaliose porose seksas ne tik gyvuliškų troškimų patenkinimas atliekant lytinį aktą, bet ir mėgavimasis vienas kito kūnu, prisilietimų galios ir partnerio patenkinimo menas. Prieš skubant prie reikalo reikėtų nepamiršti, kaip moterys dievina būti liečiamos ir bučiuojamos.

Jei įprasite savo moterį liesti taip, kaip nelietė joks prieš tai buvęs partneris, jūsų seksualinis gyvenimas pagerės bent kelis kartus. Taigi dalykai, kuriuos vyrai puikiai žino, tačiau kažkodėl neteikia daug reikšmės.

  • Stuburas. Masažuodami jos stuburą pamirškite, jog tam galima naudoti rankas. Čia puikiai pasitarnaus karštos lūpos ir drėgnas liežuvis. Švelniai keliaudami pirštais ir liežuviu nuo nugaros apačios iki kaklo, savo mylimąją pakylėsite lig debesų.
  • Sprandas. Kai kurios moterys tiesiog dievina, kai partneris pakšteli joms į sprandą. Tai viena iš lengviausiai prieinamų erogeninių zonų, kurios nereikėtų pamiršti. Švelniai nubraukite jos plaukus nuo kaklo ir, kvėpuodami arti pakaušio, ieškokite tinkamiausios vietos drėgnam bučiniui. Jei pabučiavę dar ir švelniai įkasite, jūsų mylimoji tikrai maldaus daugiau.
  • Galva. Kol bučiuojatės, įdarbinkite rankas ir minutėlę pamasažuokite jos galvą. Taip pat, galite stipriau sugriebti jos plaukus prie šaknų ir pridėti aistros potepių tobulam bučiniui. Šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos, kad vietoj geidulingų dūsavimų, neišgirstumėte staigaus cyptelėjimo dėl pešamų plaukų.
  • Pečiai. Nors daugumos vyrų pečiai nėra labai jautrūs prisilietimams, tačiau moterys tiesiog dievina stiprias vyriškas rankas ant gležnų, pavargusių pečių. Masažuodami mylimosios pečius, švelniai juos bučiuokite ir kandžiokite.
  • Krūtys. Nepulkite prie spenelių – daugeliui moterų labai malonu, kai mėgaujamasi visa krūtinės sritimi. Net jei jūsų draugės krūtinė nėra didelė, dar nereiškia, kad ten nėra jautrių vietų. Nekandžiokite spenelių, tačiau galite pakandžioti aplink juos ir pažiūrėti, kaip į tai reaguojama.
  • Kulkšnys. Daugelis moterų dievina, kai joms bučiuojamos pėdos, tačiau tai nėra labai higieniška ir daugelis vyrų to nemėgsta, o moterys jaučiasi nesmagiai, kai mylimasis liečia jos pėdas. Yra kita išeitis – tokio paties rezultato galima pasiekti bučiuojant kulkšnis. Tačiau šiose vietose nesikandžiokite, nes tai gali būti skausminga.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Taip jau ir nežino :) Dėl kulkšnų įdomus sprendimas spontaniškai preliudojai, nes jos taip dievina pėdų pirštukus :)
Gan daznai vyrai net nezino apie tokius dalykus:D
glamones ir buciniai yra geriausias dalykas sexo metu :)
Sprandas.... hmmmmm..... vien skaitant malonumo banga kūnu perėjo :D
puikus priminimas, teks pamalonint savo žmonikę :)
kažkiek dissapointed, dar riešus paminėkit. už alkūnės... netoli "funybone" kelius, pilvuką ties bamba. Beveik visą SEDUCTION enciklopėdija bus :D
mėgstu bučiuoti kaklą, malonus jausmas kai supranti kad panelė labai susijaudina dėl to ;)
Moterys jaučiai dievina, kai bučiuojamas jų sprandas. ;)
net susijaudinau beskaitydamas:]
Naujas komentaras