Pasak vyrų, šie 8 dalykai paverčia įprastą seksą nuostabiu

shutterstock_227624266(1).jpg
 
Kai kurie linkę manyti, kad geriau prastas seksas, nei jokio. Žinoma, galima pritarti šiai minčiai, tačiau turime patarimų nuo vyrų, kaip įprastą seksą paversti nuostabiu ir mėgautis juo dar labiau.

1. Chemija. Tai yra bene svarbiausias dalykas puikiam seksui. Jūs turite būti įtrauktas į tai. Seksas be jausmo, tai tas pats kaip suvalgyti duonos kepalą pietums – nesijausite alkani, tačiau maistas tik patenkins fiziologinį poreikį. 

2. Pasitikėjimas savimi. Keista tik tada, kai jūs nepasitikite savimi. Jei du žmonės leidžia sau pasijuokti iš keistų garsų sekso metu, priima tai natūraliai, nieko negali būti intymiau ir geriau.  

3. Kai jums tikrai rūpi partnerio patiriamas malonumas. Juk jaučiate, kai partneriui rūpi tik jo pasitenkinimas, o į jūsų malonumą jam nusispjauti. Jei taip nutinka, tai gadina nuotaiką ir mažina seksualinį susijaudinimą. Tačiau jei abu esate nusiteikę entuziastingai ir norite, kad partneris jaustų malonumą, to užtenka puikiam seksui, nepaisant jūsų patirties ar technikos.

4. Įžanga. Kai kuriems kelionė yra svarbesnė nei tikslas. Be to, kuo ilgiau užtruks preliudija, tuo labiau susijaudinsite, o lėtas ir aistringas seksas yra nuostabus. 

5. Naujovės. Tai nenutinka kas kartą, kai užsiimate seksu, tačiau puiku, kai atrandate  kažką naujo. Nesvarbu, ar mėginate naujoves drauge, ar partneris netikėtai supažindina jus su naujausiu pirkiniu - botagėliu - visa tai suteiks puikų prieskonį.

6. Partneris, kuris sujaudina. Tai turi nutikti natūraliai. Labai svarbu turėti partnerį, kuris jaudina fiziškai, ne tik emociškai. Juk kartais taip malonu pasimylėti su kažkuo, kas varo jus iš proto, negalvojant apie tai, ar sutariate dėl to, kaip auginti vaikus. 

7. Gyvuliška aistra. Tai toks seksas, kurį dažnai matote filmuose -  aistringas, nevaržomas, laukinis ir nuostabiai gražus. Tai toks seksas, kad jei kas jus užkluptų, negalėtumėte nieko paaiškinti, o užklupusį paliktų be žado. 

8. Paprastas ir lengvas bendravimas. Nesvarbu ar ką tik vienas kitą sutikote, ar užsiimate seksu metų metus, jei sugebate suprasti vienas kito poreikius. Tai svarbu, jei norite ilgai neaiškinti vienas kitam ką ir kaip daryti, o viskas gaunasi tiesiog natūraliai. Žinoma, kartais paaiškinimai yra tikrai reikalingi ir turite visuomet būti atviras ir nuoširdus, tačiau geriausias seksas – spontaniškas ir natūralus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras