Pasidovanokite erotiškas Kalėdas

 
Kalėdos – tai laikas duoti ir gauti. O besisukiojant tarp dovanų pirkimo ir šventinės vakarienės gaminimo, meilę pamiršti visai nesunku. Kalbame ne apie meilę artimiesiems ir visam pasauliui, o kūnišką meilę, čia ir dabar. Jūs ir jūsų mylimasis taip pat nusipelnė didžiosios Kalėdų dovanos – nepaprastų, aistringų, pašėlusių artumo akimirkų. Nepamirškite jų padovanoti vienas kitam!

Kad būtų paprasčiau artėjančioms Kalėdoms suteikti daugiau erotinių atspalvių, siūlome geidulingą prieššventinį meniu.

Erotiniai rūbai. Nustebinkite mylimąjį padovanodama jam staigmeną – save su erotiškais apatiniais rūbais. Akimirka, kai po įprastais rūbais ranka apčiuopia seksualaus korseto juosteles ar švelniu kailiuku apvedžiotos liemenėlės kraštelį – intriguoja, jaudina ir užburia. Moteriai taip pat akimirksniu geismą sukels itin seksualios vyriškos kelnaitės, kokias iki šiol matė mūvint tik striptizo šokėjus.

Pildykite fantazijas. Kalėdinės tematikos apatiniai rūbai – tai, kuo galite nustebinti vienas kitą tik kartą per metus. Maža to, norus pildantis Kalėdų Senelis – tai personažas, kuris gali užduoti puikų toną jūsų lovos žaidimams. Tereikia atsisėsti jam ant kelių ir pakuždėti, ko šiais metais norėtumėte dovanų. Arba prisipažinti seksualiai Kalėdų Senelio Padėjėjai, koks blogas berniukas buvote šiais metais...

 

Erotiniai suvenyrai. Manote, jie skirti tik mergvakariams ar bernvakariams? Nieko panašaus! Jie gali sukurti malonaus ir jaudinančio laukimo atmosferą, jei tik mokėsite tinkamai pateikti. Palikite jam ar jai kasdien po mažą Advento dovanėlę – tai, ką ketinate panaudoti šį vakarą. Ir malonus, jaudinantis virpulys visai dienai – garantuotas. Tai gali būti valgomos kelnaitės, nedidelis vibratorius, masažo aliejus, makšties rutuliukai ar žaismingas prezervatyvas.

Karšto sekso loterija. Kauliukai, kortos, piešinėliai su sekso pozomis – viskas tinka kai esate nusiteikę šventinėms šėlionėms. Įteikite tokią dovaną mylimajam Kalėdų proga, ir dovana „galios“ kiaurus metus. Tesėti tokius seksualius pažadus bus vienas malonumas!

Kalėdų Senelis ir pagalbininkai. Žaisti Kalėdų Senelį – smagu. Ne paslaptis – Kalėdų Senelis turi ir pagalbininkų. Ir tai – puiki proga išbandyti viską, kas erotinių prekių asortimente siejama su žvėreliais: kiškučio formos antpirštis, varpos žiedas su elnio ragais, prezervatyvai su silikoniniais ežiuko spygliukais ir kt.

Jūsų paslaptis. Jei per Kalėdas neišvengsite nuobodžių pietų su giminaičiais, paįvairinkite juos savo paslaptimi. Kvepalų su feromonais aromatas, makšties rutuliukai viduje ar supermalonų seksą žadantis lubrikanto buteliukas švarko kišenėje pasuks laikrodžio rodykles greičiau!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras