Pasiruošimas pirmajam Strap On seksui

Hot-couple-romance-mood-on-bedroom.jpg
 
"Norėčiau gaut informacijos, kaip pasiruošti pirmam Strap On seksui?" (klausia Jevgenijus, 27 metai). Pataria suaugusiems.lt sekso ir santykių ekspertė Natalija.

Iš tiesų, seksas su prisegama varpa reikalauja tam tikro pasiruošimo. Jei su antrąja puse nutarėte paįvairinti seksą šiuo žaisliuku, būtinas abipusis pasitikėjimas, atsipalaidavimas ir kantrybė. 
 

Jei norite, jog antroji pusė  užsidėtų prisegamą varpą, pirmiau rekomenduojama patirti analinės stimuliacijos malonumą pasitelkiant mažesnius žaisliukus. Neskubinkite įvykių ir pirmiausia šiam reikalui išnaudokite pirštus, o tada pereikite prie analiniam seksui skirtų  žaislų (pavyzdžiui, analinis kaištis, tinkantis vyrams). Taip pat nepamirškite naudoti analiniam seksui skirto lubrikanto. Galite rinktis specialų lubrikantą serumą, kuris gleivinę padengia specialia apsaugine plėvele. Lubriknatą rinkitės neskubėdami, rekomenduojama  naudoti specialius purškiklius, kurių sudėtyje yra pantenolio ar anestetikų. Šios lubrikanto sudėtinės dalys sumažins jautrumą,  padės išvengti skausmo ar diskomforto pojūčio. 
 

Bus lengviau atsipalaiduoti  jei analinė zona bus stimuliuojama oralinio ar petingo metu. Susipažinę su savo kūno galimybėmis galite pereiti prie Strap On. Įsiskverbimo metu neturėtų būti skubama, judama pirmyn, atgal, pirmyn atgal, palaipsniui vis didinant įsiskverbimo gylį ir tempą. 
 

Seksui su prisegama varpa galioja tos pačios analinio sekso taisyklės. Gausi lubrikacija, atsipalaidavimas, nepriekaištinga higiena ( reikalui esant galite panaudoti klizmą). 
 

Prieš renkantis Strap On pirmajam kartui, atkreipkite dėmesį į žaisliuko dydį (pavyzdžiui, S dydžio bejuostis Strap On ar Strap On pradedantiesiems)

Jei prisegamą diržą norite dėvėti patys ir siekiate patenkinti partnerę, atkreipkite dėmesį į antrosios pusės poreikius ir žaislo papildomas funkcijas: vibracija, spygliukai, Strap On kelnaitės su dviem žiedais (vienas žiedas peniui, kitas – prisegamai varpai).


Tinkamas pasiruošimas ir nusiteikimas Strap On seksui  leis pajusti malonumą, kokio dar neteko patirti. Sėkmės naujų atradimų paieškose! 


Turite klausimų ir norite sužinoti ekspertų nuomonę? Klauskite čia.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras