Pasitikrinkit, ar... lovoje nedarote klaidų!

04-115930-annoying_things_women_do.jpg
 
11 komentarai
Turbūt kiekvienas vyras sutiks, kad viena sudėtingiausių užduočių – patenkinti moterį. Ne visos moterys garsiai kalba apie tai, kas joms patinka ir ko jos norėtų, taigi, vyrams tenka interpretuoti patiems. Siūlome visiems vyrams pasitikrinti: galbūt ir Jūs... darote klaidų.

Ausų spenelių kramtymas

Atlikta apklausa parodė, kad didžiajai daliai moterų nepatinka, kai partneris liečia ausų spenelius, juos laižo ar kramto – tai tiesiog... erzina.

Pėdų glamonėjimas

Žinoma, tai malonu, tačiau ar visada tai sujaudina? Vargu. Vėlgi, tokiam manymui, kad pėdos prilygsta lytinių organų glamonėms, įtakos turi pornografiniai filmai. Na, o tai, kaip žinote, su realybe kertasi.

Analinis seksas

Dauguma vyrų įsitikinę, kad moterims turi patikti analinis seksas. Na, matyt, dėl to, kad tai patinka jiems. Bet vyrams derėtų atsiminti, kad tai galima daryti tik susitarus ir tik  įspėjus. Priešingu atveju, tai gali baigtis ne mėgavimusi, o labai dideliais skausmais.

Žaidimas speneliais

Vyrai įsitikinę, kad moterims tikrai labai patinka, kai liečiami speneliai. Žinoma, tai gali būti malonu, tačiau juos liečiant per ilgai, jie tampa jautrūs ir...ima skaudėti!

Moteris turi kaskart patirti orgazmą

Taip, tai tikrai būtų nuostabu, tačiau orgazmą kaskart jaučia tikrai ne visos. Net ir suvaidint juk ne visuomet būna ūpo. Vyrai, tikrai neverta nusiminti, jei partnerė ne visuomet patiria orgazmą. Svarbiausia – kad patiria!

Svarbiausia – sekso trukmė

Ir vėl spėjimas pro šalį. Svarbiausia – ne trukmė, o technika!

Didesnė varpa – didesnis malonumas

Žinoma, kad ne. Svarbiausia – pasirinkti tinkamiausią sekso pozą. Atliktos apklausos rodo, kad moterys teikia pirmenybę vidutinio dydžio varpoms, o milžiniškų net… šiek tiek prisibijo.

Komplimentai sekso metu

Turbūt visi yra girdėję posakį, kad moterys myli ausimis, o vyrai – akimis. Žinoma, moterims tikrai patinka komplimentai, tik gal… ne sekso metu, o po jo. Komplimentai, sakomi  sekso metu, gali ne juokais išblaškyti, o juk to nenorite, tiesa?

Nešvankūs žodžiai

Taip, kartais tai tikrai gali jaudinti, bet moterys tuos “nešvankius žodžius”  vartoja tikrai švelnesnius nei vyrai, taigi, visai nesudėtinga perlenkti lazdą…

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Nepakenks suzinot. Paskui patys verkiat, kad moterys sekso nebenori su jumis :)))
Trumpai išdėstant straipsnio esmę, moterims patinka ir tas, ir tas, ir dar tas, bet... gali nepatikti nei tas, nei tas. Kokia nauda iš tokios informacijos?..
Daug tiesos
Geriau daryti negu nedaryti.
Pritariu tam, kad moterys yra skirtingos ir kiekviena turi savo "silpnų" vietų. Beje, ir vyrai nėra vienodi ;)
Kažkoks vėjiškas straipsnis! Kiekviena moteris individuali. Kas tinka vienai - netinka kitai. Patikėkik senu padykėliu. Pvz. mano žmona lydosi nuo ausų spenelių laižymo. Mano meilužė gali valandų valandas mėgautis, kai jai čiulpiami speneliai. Kita meilužė tiesiog reikalauja, kad jai sekso metu kalbėtum nešvankybes. Su pėdomis - taip pat pro šalį. pėdose yra labai daug jautrių taškų ir žinant juos galima moterį privesti prie ekstazės, net jos nepamylėjus. Trukmė? Vienoms norisi greituko, kitoms ilgo maratono. Be abejo - technika svarbu, bet ne su technika mylimės. gašlūs komplimentai užveda dar labiau, kai pasakai pvz. tu nuostabiai čiulpi - ji dar labiau pasistengia. Dėl varpos - čia jau atskira diskusija tūkstančius kartų apkalbėta.
manau kad visi kazkokes klaidas daro
Su moterimis tai pat reikia atsargiai ir delikačiai
kazkadais dariau didele klaida.... atrodo dabar viskas gerai:P
pasitikrinau - nedarau :)
kas tiesa, tas ne melas. dar prideciau, kad ir su klitoriu reiketu atsargiau ir delikaciau elgtis
Naujas komentaras