Pastojama po maždaug šimto sueičių

141.jpg
 
7 komentarai
Planuojate atžalas? Pasiskaičiuokite, nes, kad moteris pastotų, jai paprastai prireikia 104 sekso sesijų. Tokius skaičius parodė tyrimas, atliktas su statistinėmis britų poromis, siekiančiomis susilaukti vaikų.

Išvada: paprastai moteriai reikia šešerius mėnesius iš eilės ir bent keturis kartus per savaitė mylėtis, kad ji galėtų pastoti.

To paties tyrimo metu paaiškėjo ir dar vienas įdomus faktas, kad 1 iš 10 atžalas planuojančių moterų, pajutusios ovuliaciją sueičiai savo vyrus išsikviečia net iš darbų. Skubama todėl, kad tik tokiu metu pastoti lengviausia.

„104 lytinės sueitys galbūt ir skamba kaip nesuvokiamas skaičius, tačiau reikia turėti galvoje, kad tik praktikos dėka pasiekiamas geriausias rezultatas“, - kalbėjo nėštumo tyrimų specialistas gydytojas Mike Smith‘as.

Parengta pagal Dailystar.co.uk 

 
Komentarai (7)
Is asmenines patirties galiu pasakyti, kad pavyko kur kas greiciau, mazdaug per pora savaiciu buvo aisku, kad pavyko. Gal pasiseke is pirmo karto, gal antro, kas cia zino... Statistika statistikom, ne visiems ji galioja.
manau pastoji dazniausiai, sakau dazniausiai, butent kada planuoji, 3 m nepanavom vaiko...pirmas nesisaugojimas, ir uzkibo. ne nuo skaiciu priklauso
na jau..kažkaip keista, kad anyta taip kišasi į poros sekso gyvenimą. Baisu pagalvot ir tai, kad Jūs iki vestuvių neturėjote lytinių santykių. Seksas yra vienas iš sėkmingos šeimos kriterijų ir to nepatikrinus, būtų kvaila tuoktis.
aš pastojau pačio pirmo karto metu:) gerai, kad iki vestuvių neturėjom lytinių santykių, nes anyta suskaičiavo netgi dienas, kada turėtų vaikas gimti. Baisu pagalvoti...
aha. likimo ironija :D
Vieno vienintelio užtenka tiems, kurie nenori turėti vaikų :)
O kartais užtenka vieno vienintelio...
Naujas komentaras