Patarimai jai, kaip padėti partneriui pasiekti orgazmą

pora-mylisi-53426cee9ec4b(1).jpg
 
Įprastai lytinis aktas pasibaigia vyrui pasiekus orgazmą. Moterys orgazmą pasiekia rečiau nei vyrai, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad vyrai irgi visad lieka patenkinti seksu. Tam tikri pojūčiai, emocijos ir elgesys leis pagerinti vyro orgazmą ir tuo pačiu tai išsivysto į kokybiškesnius ir abipusiai malonesnius lytinius santykius. Taigi, kaip elgtis, kad vyrui būtų geriau.

Įsijauskite ir veikite

Kiekviena moteris sekso metu gali tiesiog gulėti. Tai vyrams labai nepatinka. Dauguma jų mėgsta vadovauti, tačiau grįžtamasis ryšys ir iniciatyva iš moterų pusės yra be galo svarbi. Sekso metu galima kalbėtis, pačiai imtis kontrolės tam tikrais momentais ir kūnu bei mintimis rodyti, jog jūs tuo mėgaujatės. Gulėti ir tikėtis, kad vyras prives prie orgazmo – nerealu.

Mineto jėga

Vyrams oralinis seksas reiškia labai daug. Jis bene visiems yra labai malonus ir suteikia puikius pojūčius, ypač, jei moteris žino ką daro. Jautriausia erogeninė vyro zona – sėklidės, todėl švelnus jų lietimas ar panašus stimuliavimas patiks daugeliui. Oralinis seksas gali būti puiki įžanga prieš sueitį, todėl tai turėtų paskatinti vyrą labiau pasistengti.

Ryškus signalų perdavimas

Santykiuose tarp vyrų ir moterų, dailiosios lyties atstovės kaip didžiausią vyrų trūkumą įvardina negebėjimą perprasti ir įsiklausyti į moters norus/prašymus. Kita vertus vyrai labai nemėgsta keistų moterų vilčių, jog viską jiems pavyks suprasti iš pusės žodžio. Sekso metu stenkitės tai pamiršti ir partnerį informuokite, jei jis kažką daro tinkamai ar netinkamai. Kadangi didelė dalis intymių momentų būna improvizuoti, truputis aiškumo nepakenks.

Individualumas

Sekso metu vyras daugmaž visad nori jaustis stiprus ir pamalonintas. Vis dėlto, yra labai daug vyrų ir kiekvieno jų poreikiai – individualūs. Pasikalbėkite su savo partneriu, jei norite padėti jam pasiekti stipresnius pojūčius ir sužinokite kas patinka būtent jam. Galbūt to pasekmė bus itin pagerėjusi sekso kokybė jums abiem, ne tik jam.

Taigi, nepamirškite, kad jūsų partneris labai maloniai priims iniciatyvą, o jos labai reikia. Jeigu vyras matys, kad seksas su juo jus veikia labai teigiamai ir jūs tuo mėgaujatės – niekas nebeturės kuo skųstis.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras