Patarimai kaip geriau įgyvendinti pozą „69“

17(1).jpg
 
Erotikos simboliu tapusi poza, žinoma labai plačiame žmonių tarpe. Ši poza išskirtinė tuo, kad partneriai vienu metu vienas kitam atlieka oralinį. Dažniausiai įprasta matyti vyrą apačioje, o moterį viršuje. Vis dėlto, neretai šią pozą yra sunku įgyvendinti. Ji būna nepatogi, nemaloni ar tiesiog nejaudinanti. Tad kaipgi geriau atlikti 69?

Įvertinkite ūgių skirtumą ir vietą


Jeigu tarp partnerių yra didelis ūgių skirtumas, poza 69 reikalaus gana daug pastangų, kad abejoms pusėms būtų patogu. Moteriai esant ant viršaus gali būti sunku tinkamai patenkinti partnerį, nes ji paprasčiausiai nepasieks jo penio, o vyras neatsipalaiduos ir nesijaus patogiai, nes turės būti susirietęs ir įsitempęs. Pasirūpinkite, kad jūsų vieta būtų kuo patogesnė sugulimui ir užimkite kuo įmanoma patogesnę padėtį.


Rankos


Jos taip pat gali atlikti stebuklus. Tiek vyras, tiek moteris gali stimuliuoti savo partnerio erogenines zonas. Vyras vienu metu gali žaisti tiek su moters vagina, tiek su išange. Rankomis galima glamonėti sėdmenis, šlaunis, pilvą ar nugarą ir taip dar labiau sujaudinti partnerį.


Keiskitės eilėmis


Jeigu ūgių skirtumas trukdo per daug, o vieta nėra labai patogi, naudokitės pasikeitimo technika. Vienas partneris atlieka oralinį tam tikrą laiką, o po to jūs apsikeičiate ir jis arba ji ilsisi, kol jūs atliekate tai jam arba jai. 


Šonu arba stovint


Galite pabandyti pasisukti šonu, jeigu mėgstate paįvairinti. Pozicija „69 šonu“ bus tikrai šviežio oro gūsis į jūsų seksualinį gyvenimą ir sukurs puikių įspūdžių.


Itin fiziškai tvirti partneriai gali pamėginti ir „69 stovint“. Vyras paimą moterį už kojų ar pakelia ją prie galvos. Ši kojomis apkabina jo sprandą ir abu gali pradėti mėgautis oralinio sekso malonumais. Be abejonės tokia pozicija reikalauja labai daug fizinės ištvermės, todėl ją bandyti reiktų tik labai gerai žinant savo galimybes.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras