Patarimai, padėsiantys susigyventi su apvaliomis formomis miegamajame

1_Alexandra_Malanin_web.jpg
 
2 komentarai
Papildomi kilogramai gali sietis ne tik su džiaugsmo nekeliančiu atvaizdu veidrodyje, bet ir problemomis intymaus gyvenimo fronte. Pasak atliktų tyrimų rezultatų, apkūnios moterys, net ir turinčios antrąją pusę, seksu užsiima rečiau nei lieknos. Negana to, galima spėti, jog ir intymaus gyvenimo potyriai būna kur kas skurdesni (sekso šviesoje, glamonių, tam tikrų, neva storinančių, pozų vengimas ir kita). Kol apkūnumas neperžengia nutukimo ribos (tada sumažėja testosterono – hormono, atsakingo už lytinį potraukį, kiekis), moteris gali mėgautis aktyviu, pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu, tačiau koją tam neretai pakiša psichologinės problemos. Žemiau pateikti praktiniai patarimai skirti toms, kurios jau išėjo iš užburto rato ir suprato, jog apvalesnių formų moteris taip pat turi teisę džiaugtis jaudinančiais meilės žaidimais. Tereikia žinoti, kaip procesui suteikti dar daugiau aistros!

Įsigyk seksualius apatinius. Nesijaudink, jog siauri stringai dings tarp tavo apvalių „bandučių“  - rinkis apatinį trikotažą, pritaikytą „sultingesnėms“ formoms. Jei trūksta idėjų, pasižiūrėk, kaip rengėsi seksualioji Merlin Monro, dėl kurios seilę varvina ir šiuolaikiniai vyrai

Išbandyk pilvo šokius. Apvalumai šio tipo šokiuose – privalumas, kurį, šiek tiek pasitreniravus, galima panaudoti mylimajam nustebinti ir sujaudinti. Tinka ir striptizas ar burleska – svarbu, jog jaustumeisi savose „rogėse“. 

Įsijausk į vaidmenų žaidimus. Jei vis dėlto kompleksuoji nusirengti prieš mylimąjį, kodėl šio nesugundžius griežtos policininkės ar paklusnios tarnaitės uniforma? Tikėtina, jog, įsijautus į personažo vaidmenį, esami kompleksai išgaruos ir net nepajusi, kaip visiškai atsipalaiduosi. O partneris, įpratęs prie nuobodžios rutinos, bus maloniai nustebintas ir, tikėtina, vaidinimą  norės pakartoti. 

Mylėkis šviesoje. Jei kiekvieną kartą, kai reikalai ima artėti „to“ link, skubi išjungti šviesą, metas keisti taktiką. Partneris, galėdamas matyti tavo kūną ir stebėti veidą, kupiną aistros, bus dėkingas, o jei dar įsidrąsinsi parodyk, kaip tenkini save - link orgazmo pradės artėti septynmyliais žingsniais. Šis variantas taip pat yra ir puikus būdas kovojant su kompleksais: matant, su kokia aistra mylimasis žiūri į tavo kūną, tikėtina, ir pati pradėsi jį labiau mylėti.  

Rinkis tinkamas sekso pozas. Yra įvairių sekso pozų klasifikacijų, viena jų – pagal besimylinčiųjų gabaritus. Jei partneris lieknesnis už moterį, geriausiai tiks misionierius (jei atvirkščiai – belieka pasikeisti vietomis ir įsijausti į jojikės vaidmenį). Kai poroje abu yra apkūnūs, puikiausiai tik šuniukas (partneris gali glamonėti krūtis ar papildomai stimuliuoti moterį). Nuobodu? Tegul partneris prisėda ant kėdės, o moteris, atsukusi šiam nugarą, atsisėda ant kelių. Galima išbandyti ir pozas stovint, kurios ne tik suteikia naujų potyrių, bet ir...vizualiai lieknina. 

Gyvenimas per trumpas, jog, kažko laukdami, atidėtume malonumus geresniems laikams. Galbūt jūs sunkiai plušate, kad atsikratytumėte antsvorio ir savo „ledine“ figūra priblokštumėte antrąją pusę. Tačiau tai nereiškia, jog turite save bei partnerį pasmerkti štiliui ar rutinai miegamajame. Mylėkitės, eksperimentuokite ir išnaudokite savo apvalias formas lovoje!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Gražu ir seksualu apvalios, sultingos moteriškos formos ir tie "viršetaloniniai" kilogramai joks trūkumas, o netgi privalumas, jeigu tik išlaikomos proporcijos krūtinė- liemuo- klubai ir veidas simpatiškas. Bet visų svarbiausia moteriai- malonus charakteris, seksualumas bei kitos dvasinės savybės.
Grazu apkuni grazu
Naujas komentaras