Patarimai pirmą kartą darantiems erotinį masažą

maxresdefault(14).jpg
 
1 komentaras
Norite išbandyti ką nors naujo su antrąja puse? Pradėkite nuo paprasto, tačiau jausmingo masažo! Dauguma porų mylisi be ilgesnių glamonių ar ilgesnės įžangos, o tai reiškia, kad Jūs neištyrinėjate apie 80 procentų partnerio (partnerės) kūno!

1 žingsnis: raskite tam tinkamą vietą

Minkšta lova gali būti ideali mylėjimuisi, tačiau  masažui labiau tinka tvirtas ir kietas pagrindas. Jei Jūsų lova nepakankamai kieta, tuomet rinkitės grindis.

2 žingsnis: sutepkite rankas masažo aliejumi

Kad partneriui (partnerei) masažas teiktų kuo didesnį malonumą, Jūsų rankkos turėtų būti ne tik švelnios ir šiltos, bet ir suteptos aliejumi.

3 žingsnis: sukurkite intymią aplinką

Prigesinkite šviesą, uždekite keletą žvakių, įjunkite ramią mėgstamą muziką. Nusimeskite viršutinę drabužių dalį, ir masažuojant, lyg netyčia, vis prisiglauskite prie savo partnerio (partnerės). Didelė tikimybė, kad tai padės greičiau susijaudinti.

4 žingsnis: masažuokite visą kūną

Nesusitelkite tik ties viena kūno vieta, pvz., jei masažuosite vien tik pečius, greitai tai gali pradėti erzinti, todėl masažuokite visą kūną, įskaitant ir pėdas. Neskubėkite!

5 žingsnis: kaitaliokite masažo “techniką”

Svarbu tai, kad masažuojant nedarytumėte jokių pauzių. Darykite tuos pačius, judesius kaip ir darant įparstą masažą: glostykite, minkykite, trinkite, tačiau viskas turi būti daroma lėtai ir švelniai. Jei matote, kad Jūsų partneris (partnerė) neatsipalaidavo, paprašykite apsiversti ant nugaros ir  pabandykite masažuoti krūtinę – kvėpavimas taps ramesnis, nes bus atpalaiduoti krūtinės raumenys.

Iš pradžių masažuokite visą kūną – pradėkite nuo kaklo, ir užbaikite kojų pirštų galiukais. Skirkite dėmesio partnerio (partnerės) erogeninėms zonoms. Kūną lieskite švelniai, nebent Jūsų prašoma kitaip. Stipriau masažuokite nugaros sritį, tačiau būkite švelnūs masažuodami kitas kūno vietas. Msažuojant bučiuokite partnerį (partnerę).

6 žingsnis: skirkite dėmesį jausmams

Klausinėkite partnerio (partnerės), ką galėtumėte padaryti. Jūsų ryšys daug svarbesnis nei paties masažo technika, tad svarbu, kad Jūs abu būtumėte atsipalaidavę ir atviri vienas kitam!

Kai baigsite masažuoti visą kūną, paprašykite apsiversti ant nugaros ir stimuliuokite genitalijas. Tikėtina, kad partneris (partnerė) bus pakankamai pasiruošęs seksui!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Reikia masažinių aliejukų, paieškokit Suaugusiems.lt parduotuvėj, visada susiperku naujus :D
Naujas komentaras